Проблеми в 3ти месец

  • 886
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здраввей те искам да попитам бременна съм в 7 8 г.с. Защо имам зацапване в продължение на няколко дни(1 седмица) след връзка с доктор и изписани лекарства до 1 седмица спряя за известно време и сега пак се появи

# 1
  • София
  • Мнения: 2 669
Мисля, че този въпрос не е за форум, а към лекаря ти. Това е несериозно...

# 2
  • Мнения: 5
Така е 2 3 седмици пиене на лекарства и никакво отношение



Мисля, че този въпрос не е за форум, а към лекаря ти. Това е несериозно...

# 3
  • Мнения: 25 600
Смени лекаря.

# 4
  • София
  • Мнения: 13 103
Надявам се, че не си спряла лекарствата.
7-8 г.с. е 2-ри месец, а не 3-ти.

# 5
  • Мнения: 5
Има о друг проблем не спрях лекарствата и сега отидохме на прегледа само да кажа че детенцето ни е с двойни размери от последния път в който ни назначиха и лечението и ми съобщава че няма пулс възможно ли е

# 6
  • София
  • Мнения: 13 103
Да, възможно е плодният сак да нараства, но ембрионът да не е жизнен. Случва се, за съжаление.
Потърси и второ мнение и вземи мерки.

# 7
  • Мнения: 5
Не расте плодния сак а ембриона които уш нямал пулс как така расте нещо което няма пулс
Да, възможно е плодният сак да нараства, но ембрионът да не е жизнен. Случва се, за съжаление.
Потърси и второ мнение и вземи мерки.

# 8
  • София
  • Мнения: 13 103
Обикновено не става дума за растеж, а за деформация. Издължава се ембрионът и затова изглежда сякаш расте. Добре е да те види добър диагностик с т.нар. 4Д ехограф (триизмерно ултразвуково изследване в реално време и фетална ехокардиография).
Хормоните също влияят на растежа.
Ако вече си минала 8 г.с. и няма пулс, трябва спешно да вземеш мерки за здравето си!

# 9
  • Мнения: 4 843
То може и да е рястяло преди прегледа, но да е спрял пулсът малко преди това.
Потърсете второ мнение.

Общи условия

Активация на акаунт