🌟МОЕТО ЗВЕЗДНО ПАРТИ 🌟

  • 12 230
  • 123
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 10 256
На мен тоз младеж ми е откровено гнусен покрай манжите по дребни гащя.

# 91
  • Мнения: 5 742
Това предаване днес от кога го чакам! Simple Smile Много много вкусно мммм прекрасно, защо не ме поканиха и мен там с тях, всички тези хора много ги обичам, много са ми интересни, а храната великолепна. Готвя с такива подправки обикновено и аз - сумак, индийско орехче, шафран.

# 92
  • Мнения: 478
Как Силвена Роу приготви картофите с лимон? Хванах ги чак накрая, а не мога да открия рецепта или запис на предаването от събота.

# 93
# 94
# 95
  • Мнения: 2 022
В момента гледам Фууд нетуърк със Силвена Роу- 2014г горе главата, 18 сезон

# 96
  • Мнения: 5 742
В момента гледам Фууд нетуърк със Силвена Роу- 2014г горе главата, 18 сезон
Къде го гледате? Българско ли е?  Би ми било интересно да гледам предавания с нея за арабска кухня.

# 97
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Уж гледам този канал,а досега не съм я гледала там 🤔

# 98
  • Мнения: 10 981
В момента по БТВ лейди дават Силвена Роу, повтарят стари епизоди на МШ, с рентиера от Видин и онзи противняк Стилиян

# 99
  • София
  • Мнения: 62 595
За мен предаването е пълен провал - някаква нескопосана идея за пиар на местни звезди. Лошо изпълнение - Силвена е дървена като пfведение, диалогът не върви и звездите стоят като най-излишни, въпросното парти е изкуствено.

Последна редакция: нд, 10 юли 2022, 11:12 от Andariel

# 100
  • Мнения: 10 981
Да, куца идеята и не е окей. На мен като зрител ще ми е по-приятно да гледам просто 30-минутно кулинарно предаване със Силвена, в което тя готви, показва рецепти и си говори ако ще и на нейния пловдивско-английски акцент... както са всички предавания по 24 китчън. И скоро едно по ФОКС гледах "Кухнята на Истрия" с Давид не знам си кой. 2-3 рецепти в едно предаване и това е. Не някакви измислени звезди и всеки да се превъзнася. Демонстрации на тоалети, на подаръци и всеки да си прави рекламата на новата си  книга, албум, концерт или театрална постановка.

# 101
  • Мнения: 5 742
И аз не го гледам заради "звездите". От готварско предаване се превръща във втора черешка, (която не гледам отново заради звездите). Но нали връщат Мастър шеф 😍 ,  така че ще гледаме него.

# 102
  • Мнения: 10 981
Е да, ама без Силвена

# 103
  • Мнения: 5 742
Е да, ама без Силвена
Сигурно ли е? Знае ли се вече кои ще са шефовете?

# 104
  • Мнения: 10 981
Не, но бяха анонсирали, че и тримата ще са нови водещи.  Ни Силвена, ни Михалчев, ни Токев.

Общи условия

Активация на акаунт