🌟МОЕТО ЗВЕЗДНО ПАРТИ 🌟

  • 12 227
  • 123
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 5 722
Ами Силвена е дооста емоционална жена, за мен е нормална и типична за нея реакция, още повече че тя наиситна отдавна отговаря на коментари. Simple Smile

# 121
  • Мнения: 10 927
Даже мисля, че тя е една от малкото публични личности, които се радва на 90% положителни коментари. И във ФБ страницата на Мастършеф и изобщо като гостува някъде по телевизията, отдолу хората пишат колко й се възхищават, колко тя ги вдъхновява, колко е елегантна, стилна и т.н. Хейт почти няма. Рядко известните личности у нас се радват на толкова добро приемане, повечето коментари са хейт и критики. При нея не е така.

# 122
  • Мнения: 2 571
Силвена Роу е много права. Добре го е написала.
На мен ми харесва. По принцип ме дразни неправилен български език, но тя прави изключение.
Има някаква страст и сърцатост в нея, която е харизматична.
Хубаво е да се ползват PR услуги, но пък от друга страна ми е тъпо като чета думите на някакъв асистент, който може и да не е виждал "звездата". Един личен отговор ласкае почитателите страшно много.
Още повече при Силвена Роу самочувствието има покритие. Тя наистина е добър готвач (имам отзиви от познати) и е успяла в нелеката кариера на готвач.
И за т.нар. хейт е вярно. Сами си правим живота по-черен понякога, а медиите твърде често го правят в търсене на лайкове. И все пак една новина може да бъде поднесена по различен начин и пак да е интересна.
Силвена Роу обаче трябва да си намери нейния формат. "Звездното парти" беше търде статично за нея. Тя е ярка, динамична личност и има нужда от такъв тип предаване.
Интересно ще ми е, ако тя направи някой епизод на "Кошмари в кухнята" какво би се получило, особено ако и отсреща е някой емоционален и рязък като нея. Thinking Joy

Последна редакция: ср, 24 авг 2022, 18:27 от Opossum

# 123
  • Мнения: 10 256
И аз я гледам защото не ме натоварва с нищо. Нито манжите ѝ ще правя, някои неща не бих ги и яла. Но ми е кеф да я гледам.

Общи условия

Активация на акаунт