Бебе на два месеца не спи през деня

  • 1 977
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3
Здравейте, моя малък дзвер вече е на почти месец, понякога ни мъчи безсъние. Докато го разнасям на ръце мълчи и цъкли едни големи очи. Унесе се за малко, но тръгна ли да го оставям в креватчето ... АД. И така обикалям по 2 часа из апартамента. Днес вече не издържах, защото утре отново съм на работа и взех капки "Соно бомби" - капки за спокоен сън. Дадох му 5 какпи и след 15 минути спеше като заклан. Даже като го местихме не се събуди.
Та искам да попитам дали някой е давал от тези капки и дали са безопасни ?

Иначе за коликите даваме лефакс и колийф,

# 16
  • Мнения: 16
Здравейте и от мен.Моеро бебе също е на 2 месеца и все не можем да излезем на разходка свободно без да се разревем..Опити правех но вече като че ли губя надежда.Как ли не пробвах . Интересно обаче като изляза навън в градината ни на пост въздух без количка и държейки го на ръце може да седи до зори че пак и да заспи на рамото ми.Да де ама ,вече натежава а и аз също съм човек ..Не знам дайте някой трик Как да го легна в количката си без да реве и да се наслаждава на деня така както в върху ръцете ми....Дали е от възрастта ме интересува или само моето бебе е така ? Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт