Къде да се хвърли пъпчето?

  • 814
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 241
Пиша тук, за да го видят повече мами, но ако темата ми не е за тук, моля да се премести.
Та въпроса ми е къде да си изхвърля пъпчето, само че не да дете, а моя. На 34 години съм, пъпа ми е вкъщи от както съм изписана и е паднал. Нашите не са го хвърлили никъде до сега, отлежава си у нас в една кутия за бижута.
Не знам суеверна ли съм, но започнах да си мисля, че заради този факт все се връщам тук в бащината ми къща.
Имам един нуспешен брак и наколко провалени връзки.
Мога ли да го изхвърля сега и къде, не е ли късно вече, или да накарам майка ми да го направи?

# 1
  • София
  • Мнения: 34 936
Ако мислите, че това ще ви оправи живота…
Изберете си място и го хвърлете, щото така излиза, че питате непознати, какво да правите с живота си.

# 2
  • Мнения: X
Нямам идея къде са ми хвърлили пъпа. Майка ми се шегуваше, че явно са го хвърлили без да искат в някоя кръчма или дискотека. 😂
Не мисля, че това суеверие има някаква стойност, камо ли при 34 годишен човек, който си търси оправдание за несгодите в живота.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 36 473
В боклука. И после си нареждай живота без суеверия.

# 4
  • Мнения: 95
Мале мале, аз като бях тийн някъде на 12-13 в гардероба си надъното под посланите вестници намерих едно вързопче с нещо съсухурено странно вътре, вързано с конец. Психясах и си въобразих, че може магия да са ми направили - майка ми тогава ходеше много по врачки заради здравословно състояние и аз ... акъл детски лесно се връзва на тъпотии ... взех че го изгорих! Ама буквално го запалих със запалката в пепелника пред печката И майка ми като пощуря на лош късмет било дъра бъра. Тъй, че където и да го хвърлиш все тая, не мисля че има значение!

# 5
  • Варна
  • Мнения: 14 527
Хвърли го в морето или някоя любима дестинация. Ако е вярно суеверието, ще плажуваш често, с някой моряк и ще пътешестваш.😄

# 6
  • Мнения: 227
Четох по този въпрос, въпреки че не съм суеверна. Вариантите били няколко :
1. Родителите харесват място и хвърлят пъпа там (за бебе)
2. Пазят го докато порасне и му го дават, то да си избере къде да го хвърли - мисля че спадате към тази точка..
3. Хвърлят го в печката..

Вземете си пъпа и си харесайте място, хвърлете го там и си мислете хубави неща. Животът ще се нареди по някакъв начин, но надали зависи от пъпа. Все пак, щом Ви минава през акъла този пъп, разрешете въпроса по-скоро и си изградете живота както Ви харесва. Успех!

# 7
  • Мнения: 241
Четох по този въпрос, въпреки че не съм суеверна. Вариантите били няколко :
1. Родителите харесват място и хвърлят пъпа там (за бебе)
2. Пазят го докато порасне и му го дават, то да си избере къде да го хвърли - мисля че спадате към тази точка..
3. Хвърлят го в печката..

Вземете си пъпа и си харесайте място, хвърлете го там и си мислете хубави неща. Животът ще се нареди по някакъв начин, но надали зависи от пъпа. Все пак, щом Ви минава през акъла този пъп, разрешете въпроса по-скоро и си изградете живота както Ви харесва. Успех!
Благодаря много за съветите.Мисля да го хвърля това лято някъде на морето.

Общи условия

Активация на акаунт