Третиноин/Ретин-А/Ретиноидна киселина, Ретинол, Ретиноиди - 9

  • 50 302
  • 758
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 268
Здравейте дами.!
Ще ми препоръчате ли крем,който ще помогне за стари белези от акне? Казаха ми за Acnelyse..Намерих го в базар и е 0,025.
Но доколкото разбирам,се почва с малки проценти.. 

# 331
  • Мнения: 223
Скоро бях на дерматолог заради контактен дерматит и имам петна от акне ,изписаха ми акнатак за петната . Надявам се да помогне Simple Smile

# 332
  • Мнения: 18 542
Здравейте дами.!
Ще ми препоръчате ли крем,който ще помогне за стари белези от акне? Казаха ми за Acnelyse..Намерих го в базар и е 0,025.
Скрит текст:
Но доколкото разбирам,се почва с малки проценти.. 
Подобен тип белези, крем няма да заличи. За такива си трябва сериозни медицински процедури и пак надали кожата ще стане абсолютно гладка. От крем може и да има леко подобрение, евентуално, но не и някакво значително заличаване.

# 333
  • Мнения: 96
Здравейте дами. Търся мнение за този продукт с ретинол https://ttmarket.bg/product/skincyclopedia-antieydj-serum-za-lic … l-i-skvalan-30-ml

# 334
  • Мнения: 888
Някой тук да продава Третиноин?

# 335
  • Мнения: 6 569
В олх има по 25 лв и по 30 лв.

# 336
  • Мнения: 888
В олх има по 25 лв и по 30 лв.

Дали са оригинални ?

# 337
  • Мнения: 121
Може да купите от някоя от групите за продукти от Турция. Или ако имате възможност - от аптека в Турция. Взех си през април, по 10 лв. излезе бройката.

# 338
  • Мнения: 6 569
В олх има по 25 лв и по 30 лв.

Дали са оригинални ?

Третиноинът е много евтина субстанция и никой не се занимава да прави “фалшиви” продукти.

# 339
  • Мнения: 18 542
Няма фалшив третиноин. Продуктът се води освен всичко лекарствен препарат, на поне поне 40 години възраст, така че вероятността да се попадне на фалшификат клони към нула. Може обаче да се попадне на неправилно съхраняван. На мен не ми се е случвало обаче подобно нещо, а съм купувала от къде ли не.

# 340
  • Варна
  • Мнения: 1 728
може ли да ми обясните центелата за какво се ползва и кога?

# 341
  • Мнения: 5 593
Хидратира и поддържа кожната бариера. Аз я ползвам като втора стъ пка след тонер или като първа, ако не слагам тонер. Водя се по вискозитета на продуктите - по-течните са първи.

# 342
  • Мнения: 187
Здравейте! Използвали ли сте The Ordinary Granactive Retinoid 2%? Досега съм ползвала единствено серуми с Вит. Ц, MSM и Hyaluronic acid и не съм сигурна, дали този продукт е добре като за начало. Благодаря!

# 343
  • Мнения: 5 593
Здравейте! Използвали ли сте The Ordinary Granactive Retinoid 2%? Досега съм ползвала единствено серуми с Вит. Ц, MSM и Hyaluronic acid и не съм сигурна, дали този продукт е добре като за начало. Благодаря!
Много добре даже. Формулата е нежна, пилингът е минимален, няма дразнене. За емулсията говоря. Аз започнах с него и ми запълни много добре гневната бръчка. Следващата година минах на ретинол 1%, но ми раздразни много кожата и не видях голямо подобрение в сравнение с ретиноида.
Но все пак е удачно да се почне наесен.

# 344
  • Мнения: 19 266
Здравейте!
От Гърция Аирол все още ли може да се купи без рецепта?

Абе, Миоки, защо си с този ник? Докато се ориентирам кой е и дали наистина има бан Simple Smile
Как трябва да се съхранява третът? Аз си купувам от гръцкия и много дълго ползвам една тубичка. Колко време след отварянето трябва да се сменя с нов крем?

Последна редакция: пн, 13 юни 2022, 11:20 от Дъждец

Общи условия

Активация на акаунт