В търсене на климатик

  • 387
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12 626
Здравейте,
Предстои ни да закупим климатик за малка селска къща - 60 квадрата. Ще се ползва за отопление и за охлаждане.
Къщата се ползва повече през лятото, но вече доста сме я оправили и ще можем да нощуваме там и през по-хладните сезони.
Ще ми се климатикът да не е шумен, даже не се сещам какви други показатели да гледам.
Тези от вас, които се отполяват и охлаждат по този начин, бихте ли могли да ме посъветвате от какво сте доволни / недоволни?
Ще съм благодарна за всякакви мнения.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Mitsubishi Heavy ползваме ние в няколко имота. Приятели и родителите ни също, по наша препоръка. Няма забележки.

# 2
  • София
  • Мнения: 12 006
Здравейте,
Предстои ни да закупим климатик
Скрит текст:
за малка селска къща - 60 квадрата. Ще се ползва за отопление и за охлаждане.
Къщата се ползва повече през лятото, но вече доста сме я оправили и ще можем да нощуваме там и през по-хладните сезони.
Ще ми се климатикът да не е шумен, даже не се сещам какви други показатели да гледам.
Тези от вас, които се отполяват и охлаждат по този начин, бихте ли могли да ме посъветвате от какво сте доволни / недоволни?
Ще съм благодарна за всякакви мнения.
Mнението ми е, че преди да пускаш нова тема, е хубаво да потърсиш за съществуваща такава и ако няма, чак тогава да пускаш твоя, а не да правиш чорба от еднакви теми.
По твоя въпрос попитай тук: https://www.bg-mamma.com/?topic=1391227

Общи условия

Активация на акаунт