The Ordinarу + DECIEM (Тема № 8)

  • 38 013
  • 432
  •   2
Отговори
# 360
  • Мнения: 236
Някой поръчвал ли е The Ordinary по-конкретно Retinoid-ите in Sqalane и La Roche-Posay Anthelios UVmune 400 Invisible Fluid SPF50+ Fragrance Free от Aliexpress, дали качеството е същото. Цените са почти наполовина, отколкото в BG.
Аз бях направила един опит от любопитство и си поръчах червения пилинг,оказа се абсолютно фалшив, нищо общо с оригинала,съдържанието дори не беше киселина.

# 361
  • Мнения: 5 593
Цените на сайта на Десием и в Дъглас са идентични. Няма логика от производителя да се купи скъпо и да се продава евтино. Ако и да има някакви отстъпки за количества евентуално, пак няма да е на половин цена.

# 362
  • Мнения: 570
Производители от цял свят не само в сферата на козметиката изнесоха фабриките си в Китай. Там всичко е възможно.

# 363
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Момичета, искам съвет...този комплект като за лаик и начинаещ дали е ок?
https://douglas.bg/the-ordinary-the-daily-set-52166-
И това...https://douglas.bg/the-ordinary-niacinamide-10%E2%80%94zinc-1-conf-52163
Още серум с вит.С и слънцезащита...

# 364
  • София
  • Мнения: 1 355
Вече почти месец ползвам кофеиновия серум без да пропускам - сутрин и вечер. Ефектът е 0 и за подпухналост, и за тъмните кръгове. Чудя се има ли смисъл да продължавам или то се е видяло?

# 365
  • Мнения: 2 846
Серум с ефект за тези проблеми е FECC, обаче го бях спряла за една седмица и се оказа, че ми е маскирал здравословен проблем. Пак го почнах, пак действа, но ще пускам изследвания за щитовидна жлеза и бъбреци.

# 366
  • Мнения: 1 753
Здравейте,
Този серум дали е подходящ за 13г госпожица, на която и избиват пъпки, черни точки?
https://www.notino.bg/the-ordinary/salicylic-acid-2-solution-ser … elina/p-16168474/
Като си мисля да го слага на по-големите и набрали пъпки , за щастие не ги стиска, но не знам с какво да ги третиране вече.

# 367
  • Пловдив
  • Мнения: 46
Здравейте!Има ли доволни от този серум

# 368
  • Мнения: 629
Вече почти месец ползвам кофеиновия серум без да пропускам - сутрин и вечер. Ефектът е 0 и за подпухналост, и за тъмните кръгове. Чудя се има ли смисъл да продължавам или то се е видяло?

Когато тъмните кръгове са постоянни никой серум няма да помогне, колкото и скъп да е, проблема идва от някъде и трябва да разберете от къде.

Здравейте,
Този серум дали е подходящ за 13г госпожица, на която и избиват пъпки, черни точки?
https://www.notino.bg/the-ordinary/salicylic-acid-2-solution-ser … elina/p-16168474/
Като си мисля да го слага на по-големите и набрали пъпки , за щастие не ги стиска, но не знам с какво да ги третиране вече.

Този пилинг е хубаво да се използва 3 пъти седмично вечер, но няма да е достатъчен за акне и не само върху пъпката. Нанася се на цялото лице за да предотвратява появата и почиства порите, но да няма ранички и стиснати пъпки. За локално приложение има различни кремчета на други марки, които биха изсушили пъпката.

# 369
  • Мнения: 6 578
Салициловата киселина се нанася няколко пъти седмично върху цялото лице, вечер без отмиване и се спи с нея.

# 370
  • Мнения: 528
Пъпки след използване на ниацинамид ?
Нормално ли е, да спра или да продължавам?
Кожата ми е смесена с разширени пори, черни точки на места, но пъпки, акне нямах.

# 371
  • София
  • Мнения: 1 659
Да, аз се изпъпчих. Мисля, че 10% ми е много, а ползвам и корейска козметика, в която също има. Спрях го и още не съм се престрашила да си взема по-нисък процент да пробвам как ще го понеса.

# 372
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Комплектът на ТО от сквалан, хиалурон и хидратация...в този ред ли се ползва?

# 373
  • Мнения: 181
Squalane cleanser e почистващ продукт, след него на влажна кожа нанасяте хиалуроновата к-на и после крема.

# 374
  • Мнения: 2 517
Вече почти месец ползвам кофеиновия серум без да пропускам - сутрин и вечер. Ефектът е 0 и за подпухналост, и за тъмните кръгове. Чудя се има ли смисъл да продължавам или то се е видяло?
Кой точно кофейнов серум използвате - на The Ordinary ли? Аз в Beauty zone се чудех между този на ТО и на Revox. Купих на Revox, защото в него има и зелен чай. Генетично със зверски тъмни кръгове  - понякога когато съм уморена все е едно че някой ме е бил стават сиво-сини, подпухналост и бръчки съм под очите.  За седмица с Revoxa има изсветляване, макар и леко, но след серума слагам и прост околоочен хидратиращ крем.

Общи условия

Активация на акаунт