Суперхраните на Аквасорс - 6

  • 32 311
  • 442
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 1 098
Здравейте на всички Simple Smile исках да се похваля, че след 3 месеца много плавно въвеждане на пробиотиците на сина ми на 9г, успяхме и вече приема 2 Ацидофилус сутрин и 2 Бифидуса вечер - не му къркори корема вече Simple Smile! Сега леко кашля и въведох набързо и всички други продукти - много съм доволна, че минахме през този период, въпреки че на моменти бях на ръба да се откажа, тъй като от Бифидус коремчето му къркореше всяка вечер и трудно се захрани. Надявам се да съм била полезна с тази информация за тези които още се чудят дали да опитат - за мен пробиотиците на Аквасорс са най-добите и са тотално различни от тези по аптеките.

Благодаря, че сподели. И че не се отказа.  Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSmiling Imp

# 151
  • Мнения: 681
mimoranata,много се радвам за вас!
Аз също вече забелязвам ползите от пробиотиците .Пия вече втори месец Лесно Начало- в него освен Ацидуфилус и Бифидус ,има и ензими и водорасли. Мисля 3 месеца да си правя детокс. Използвам момента докато е в промоция. След тези тежки софри през празниците,сега  се чувствам вече много по-добре, че и с 2 кг.надолу.

# 152
  • София
  • Мнения: 68
Супер! Радвам се Simple Smile

mimoranata,много се радвам за вас!
Аз също вече забелязвам ползите от пробиотиците .Пия вече втори месец Лесно Начало- в него освен Ацидуфилус и Бифидус ,има и ензими и водорасли. Мисля 3 месеца да си правя детокс. Използвам момента докато е в промоция. След тези тежки софри през празниците,сега  се чувствам вече много по-добре, че и с 2 кг.надолу.

# 153
  • Мнения: 77
Здравейте!
Започнах да давам на дъщеря ми аквасорс лесно начало + колактив по препоръка на хомеопат, т. К. За съжаление от декември месец до сега й се случи да пие три антибиотика...
Тъй като не ми е удобно да тормозя хомеопата ми всеки път с поръчки, ми се искаше да да се регистрирам като дистрибутор, за да взимам продуктите на по-ниски цени.
Нещи не мога да се ориентирам обаче как става - трябва ли задължително някой да ме препоръча и четох някъде, че има такса пт 99 лв за регистрация?
Моля по-запознатите да ме присветлят...
Благодаря предварително!

# 154
  • София
  • Мнения: 1 098
Здравейте!
Започнах да давам на дъщеря ми аквасорс лесно начало + колактив по препоръка на хомеопат, т. К. За съжаление от декември месец до сега й се случи да пие три антибиотика...
Тъй като не ми е удобно да тормозя хомеопата ми всеки път с поръчки, ми се искаше да да се регистрирам като дистрибутор, за да взимам продуктите на по-ниски цени.
Нещи не мога да се ориентирам обаче как става - трябва ли задължително някой да ме препоръча и четох някъде, че има такса пт 99 лв за регистрация?
Моля по-запознатите да ме присветлят...
Благодаря предварително!

Да. Трябва да имаш така наречения Спонсор. И той да ти оказва всячески помощ след регистрацията.

# 155
  • София
  • Мнения: 6 726
От каква възраст може да се дава Коластрата?

# 156
  • Мнения: 255
Ако се кърми бебето след 6м
Ако е на адаптирано може и по- рано

# 157
  • София
  • Мнения: 6 726
Имам 3-месечно бебе, което е със сополи. Дали може да се даде и в каква дозировка?

# 158
  • София
  • Мнения: 1 098
по половин капсула 2 пъти дневно

# 159
  • София
  • Мнения: 6 726
по половин капсула 2 пъти дневно
Благодаря ви

# 160
  • София
  • Мнения: 1 549
Здравейте!
Имам въпрос относно странични ефекти от прием на АФА - вече 6ти ден пия по 2 капсули сутрин, като от днес предстои да включа и 3та вечерта. Започна да ме стяга и боли глава странно, замаяно ми е - доколкото разбрах това го има като страничен ефект, но възможно ли е на толкова ранен етап да се случи и бързо ли би трябвало да отмине? На какво се дължи като цяло?

# 161
  • Мнения: 255
Пиете ли достатъчно вода?
Приемате ли някакви лекарства?
Вашият консултант какво мисли по въпроса?
Приемате ли други продукти на Аквасорс?
Ние у дома унищожаване афа като термити
Децата в по ранна възраст и преди матурите са вземали пи 5-6-7 за деня на всички пием поне по 2 л вода.Приемаме и коластра.

# 162
  • София
  • Мнения: 1 549
Пиете ли достатъчно вода?
Приемате ли някакви лекарства?
Вашият консултант какво мисли по въпроса?
Приемате ли други продукти на Аквасорс?
Ние у дома унищожаване афа като термити
Децата в по ранна възраст и преди матурите са вземали пи 5-6-7 за деня на всички пием поне по 2 л вода.Приемаме и коластра.
Благодаря за отговора
Пия само АФА, консултантът сподели, че може да има този ефект в началото
Водата определено не ми е достатъчно...
Лекарства - антидепресант, но е от мн години и метформин, но и той не е от скоро

# 163
  • Мнения: 255
Да, ще отмине вероятно за около седмица.Увеличете водата за да се изхвърлят по- лесно токсините, говорете с консултанта си, да добавите коластра 2капсули сутрин преди храна, имат инсулиноподобен фактори освен това пренася веществата до всяка клетка на тялото чрез лактоферина!

Последна редакция: чт, 02 фев 2023, 21:33 от mmagy

# 164
  • София
  • Мнения: 1 549
Супер, много благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт