Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Дълъг ковид

• 5 660
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
Повишени тромбоцити след Ковид има ли някой?

# 61
Повишени тромбоцити след Ковид има ли някой?

Аз имах, горната граница беше 0,35, моят резултат беше 0,37.

# 62
Четири месеца след ковид съм със ускорен пулс.Някои имал ли е такъв проблем и колко време е продължил.

# 63
  • тук-там
Много са такива, но не знам дали пишат тук. Някои и по 2 години са така.

# 64
Здравейте, в края на август изкарах леко ковида. Проблемите се появиха сега - постоянно гадене на публични места сред хора, повдига ми се от всякакви миризми, не мога да седна на нормално заведение или да вляза в някой магазин. Нямам апетит, получих сърцебиене, потене, ям предимно банани, не мога да ходя на работа заради всичко това, ще се побъркам вече. Бях на невролог, изписа ми бетасерк, магнезий, дименхидринат и тебокан. Чудя се дали аз не съм наред вече или не знам....

# 65
  • тук-там
Една от многото сте с лонгковид. Потърсете групите във фб. Ако ползвате английски, ви препоръчвам Long covid support
group.

Последна редакция: сб, 01 окт 2022, 16:42 от mtz

# 66
Здравейте, в края на август изкарах леко ковида. Проблемите се появиха сега - постоянно гадене на публични места сред хора, повдига ми се от всякакви миризми, не мога да седна на нормално заведение или да вляза в някой магазин. Нямам апетит, получих сърцебиене, потене, ям предимно банани, не мога да ходя на работа заради всичко това, ще се побъркам вече. Бях на невролог, изписа ми бетасерк, магнезий, дименхидринат и тебокан. Чудя се дали аз не съм наред вече или не знам....
А тест за бремнност?

# 67
А тест за бремнност?

Не съм бременна.

# 68
Четири месеца след ковид съм със ускорен пулс.Някои имал ли е такъв проблем и колко време е продължил.
По време на първото ми боледуване от ковид миналата година имах ускорен пулс над 110 в спокойно състояние без да правя нищо. Това продължи поне 3-4 месеца и постепенно се нормализира, но след това забелязах, че ако не се движа достатъчно известно време, пак започва да се ускорява. Тренировките (предимно каране на велоергометър) ми помогнаха за нормализиране на пулса, но в началото ме беше страх да тренирам, защото сърцето ми биеше като лудо.

Общи условия

Активация на акаунт