КАКВО НИ КАЗВАТ ЗВЕЗДИТЕ ТАЗИ СЕДМИЦА 7

  • 63 112
  • 973
  •   1
Отговори
# 390
  • SF
  • Мнения: 21 088
Изненади, промени, шантави решения Simple Smile Кой дом ти управлява?

# 391
  • Мнения: 7 723
6ти
съвпадът ще е в 9ти... за 3ти път

# 392
  • Мнения: 1 750
ЕЕЕ, какво пък толкоз, мили Телци - ще заприличате малко на Водолейки Grinning !!! Уран иска промяна най-вече в интелектуална посока - нова приятелска среда, нови занимания, ново обучение, смяна на работа, дом. Обаче при съвпад натално Слънце/ транзитен Уран повечето хората хукват да се разделят с партньорите си, защото им се иска да бъдат свободни. Това се случва и при квадрат и опозиция. Но в повечето случаи е необходимо да се промени самата връзка, а не да се къса. Уран дава временни неща.

Последна редакция: пт, 20 яну 2023, 08:41 от Титания

# 393
  • Мнения: 772
RageRageRageRageRage
той хубаво е тръгнал, ама на мен ще ми дойде на 18тия градус
пиши какво става, да поемам дълбоко въздух

Какво става ли?Пълна мъгла,сестро -нищо не става.Много неясноти в личния ми живот-нещо а-ха да се изясни и пак в изходна позиция.На прага съм на голяма промяна,независеща от мен,а от действията на партньора.Това адски ме изнервя,защото продължава доста време вече.Усещам обаче,че промяната няма да ми хареса ама никак.

При мен съвпада е в 8ми дом ,а Уран ми управлява 5ти дом,който пък е празен.Сега чакам и Новолунието там...

Ех,Титания,на каква Водолейка да заприличам и как,като в картата ми само земяяяяяяяяя. Слънце,Меркурий и Хирон в Телец..Асцендент,Марс,Юпитер и Сатурн в Дева..Луна в Козирог,..Как да стане тая работа..Да не говорим,че имам и една Венера на 25' в Близнаци на върха между 9ти и 10ти Дом,която чака пак да я налази Марс за трети път. Никакви раздели не искам,само да се установят и успокоят нещата,но никакъв вариант не виждам.

Кажете ми нещо успокоително,моля,че вече съм пред нервен срив Rage

# 394
  • Мнения: 1 750
При толко мноооооого земя само Юпитер в Телец ще помогне !!!

# 395
  • SF
  • Мнения: 21 088
Уран много обича да ни поставя в шокови ситуации и да не ни дава време да помислим и да изберем. Притиска ни да взимаме бързи, внезапни решения. Действаме под напрежение - Under pressure. Тества нашата креативност, уменията ни да се спасяваме.
След Уранов транзит обикновено не можем да се познаем какви сме ги свършили. Реакцията на другите е: Какво ти стана! Ти не беше такъв!
Не бях, но вече съм такъв.

# 396
  • Мнения: 24 256
Утре ли ще пишем желания? Имам чувството, че преди половин година беше предишното Новолуние

# 397
  • Мнения: 2 257
Ако не заспя по-рано, още довечера след 22:54.
Откакто ясно, просто и конкретно си формулирах малки желания, започнаха да стават.
Мисля този път да съм щедра, ще си напиша най-големите и почти невъзможни желания Simple Smile

# 398
  • Мнения: 1 750
Мисля този път да съм щедра, ще си напиша най-големите и почти невъзможни желания Simple Smile
Най-водолейското изявление !!! И аз така Grinning !!!

# 399
  • Мнения: 772
При толко мноооооого земя само Юпитер в Телец ще помогне !!!

Аааами,то вече гръмна.Не остана много за помагане 😂😂😂

Какви са темите на това новолуние ? Нахъсах се да пиша и аз 😬🤪

# 400
  • SF
  • Мнения: 21 088
Каквото ти хрумне внезапно, ще е най-добре и по темата. Възможно е всякакви предварително намислени идеи да бъдат изместени в последния момент от нещо, "което не си и предполагала, че ще намислиш".

# 401
  • София
  • Мнения: 943
На мен Уран ми прави опозиция на Слънцето, ма няма катаклизми. Нищо не се случва. 😃 Някой може ли да каже нещо за възврат на Лилит?

# 402
  • Мнения: 24 256
Момичета, готвите ли се за Новолунието на 20.02? Какви желания ще пишете, че на мен Риби ми е в 12 дом

# 403
  • Мнения: 155
Здравейте, при мен ще е в 10 дом. Може ли да ме насочите на каква тема да бъдат написаните желания?
Благодаря!

# 404
  • При децата ми
  • Мнения: 6 040
Здравейте, при мен ще е в 10 дом. Може ли да ме насочите на каква тема да бъдат написаните желания?
Благодаря!

Ето темите за Новолуние в Риби:

https://www.astronews.eu/novolunie-v-ribi-2/

Разбира се, винаги първо пишеше най-съкровените си желания!

Десети дом:

Дом на общественото положение

Десетият дом обикновено се нарича „Дом на социалното положение“. Става дума за мястото, което сме заслужили в нашето социално (или работно / кариерно) обединение и в обществото като цяло. Статутът, авторитетът, който той изразява и ,следователно, за ролята, която играем в нашето общество. Домът също така говори за всякакви промоции, които получаваме, за всякакъв момент слава, който можем да получим, както и за видовете бизнес и социални дейности, в които участваме. По отношение на постиженията, този дом се фокусира върху това как виждаме себе си и как обществото вижда нас (и нашите усилия). Чрез този дом ние работим върху себеизразяването.

Призванието е изключително важно в Десетия дом. Каква роля ще изберем и как най-добре ще я запълним? Колко искаме да постигнем? Кариерата, професионалните цели, амбиция и мотивация са тук. В по-практичен контекст тук са обхванати работодателите и техните правила, както и всички други организации (особено правителството), които имат способността да ни управляват. Заедно с работата в нашия живот идва и предизвикателството да управляваме, макар винаги да има някой, който е над нас.

Можем да видим престижа и социалния статус, които натрупваме, благодарение на кариерата и професията си, нематериално, под формата на удовлетворение от егото. Десетият дом разглежда това как се справяме с всичко това. Най-трудно може да се окаже да се понесат финансови загуби в нашето потребителско общество; изненадващо, четкането на егото може бързо да омръзне.

Въпросът как ще управляваме тези подаръци и състоянието, което идва заедно с тях, е важно за тази дом. Ще използваме ли силата си, за да помогнем наистина на обществото, или ще възпротивяваме и  ще бъдем безразсъдни? Не всички от нас са създадени за огромен социален успех или са подготвени да помогнат значително за обществото. Заслужава си да се спомене, че много от нашите успехи се постигат с помощта на обществото, а не във вакуум, изолирани от окръжаващите ни.

Отношението на индивида към групата и обществото също е дебело подчертано в 10-ия дом. За да подобрим нещата и да оставим следа, трябва да се почувстваме истински отдадени на каузата; необходима е яростна решимост, за да се променят нещата. По този начин ще постигнем този социален статус, който наистина си струва. И накрая, придържайки се към управляващите, Десетият дом се обръща към бащата, който като цяло е по-авторитарен родител.

Последна редакция: пт, 17 фев 2023, 10:56 от Hrispa76

Общи условия

Активация на акаунт