Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 9

  • 45 438
  • 765
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 515
За конкретна седмица зависи от лекаря, някои предпочитат 22гс, че бебето е по-голямо и се вижда по-добре. За преглед в събота - официално мисля, че нямат часове, но ако се уговорите с дадения лекар, може и да стане. Знам, че др Калев дава някакви дежурства (поне за нощни знам) таа сигурно и другите, ако са дежурни събота/неделя може и да стане.
Най-добре да звъннете на рецепция и да оставите контакт и да помолите дадения лекар да ви върне обаждане, за да се доразберете.

Благодаря!
А колко по-рано е удачно да запиша час? Че от сега за края на септември май е бая рано и ще ме вземат за луда Grinning

# 196
  • София
  • Мнения: 2 409
Месец е добре, така че не е съвсем рано поне за някакъв контакт да търсите отсега. Имайте в предвид, че август е малко отпускарски месец и всичко ще става по-бавно.
За нормално записване за края на септември, края на август е ок, ако са пуснали графика.
Ако искате опитайте след 2-3 седмици и дано се навият. Специално др. Калев изглежда образ и с него ми изглежда най-възможно такава уговорка. За другите специалисти не мога да изкажа мнение.

# 197
  • София
  • Мнения: 11 755
в НЕцентралата на Цибалаб никога не искат. Нека да се придържаме към темата която е за тази болница.
Маце, с най-добри чувства и уважение към теб , отдавна се чудя дали ти си много привързана към Щерев и не виждаш негативите там или си платен от Щерев модератор на темата? И пак не  е заяждане. Blush  Мисля,че това което написах е само в полза на жените 40+ които искат да кандидатстват по фонда а са с лоши хормони. Идея която съм сигурна, че работи.

Към нематериални неща не се привързвам аз, имала съм много пъти обратна връзка за болницата и съм писала и тук и най-важно директно към тях на място съм я давала, последно преди месец се поскарах на сестрите за банални неща, и смениха тона на секундата. Не търпя никакви изцепки особено когато си плащам. Изобщо не припадам да защитавам нито хора, нито институция, но не се и разписвам с неща колкото да кажа нещо. Никой не попита дали могат жени да правят измами с фонда, пита се дали мъжът на съфорумката може да занесе урина. Сигурно могат да мамят с хормоните, но не е като да измамят истинското си ФСХ и да имат повече успех, същото се прави и със СГ, даже си има няколко болници които отявлено си го правят за да минат по фонда. Дали съм платен модератор на Щерев можеш да видиш от публикациите ми, при положение че посещавам и техни директни конкуренти и давам тройно повече пари при тях, едва ли съм платена от Щерев Laughing

# 198
  • Мнения: 975
Да, човек трябва да ходи там където ще му решат проблема, и да не робува на емоционално привързване. В чакалнята им имаше пациентка със повече от 10 години неуспехи и жената дори не искаше да помисли за друга клиника, защото какво щяла да си помисли Д-р Андреева за нея ако го направи.

# 199
  • Мнения: X
А, Андреева сигурно дори не ѝ знае името.

Да, човек трябва да ходи там където ще му решат проблема, и да не робува на емоционално привързване. В чакалнята им имаше пациентка със повече от 10 години неуспехи и жената дори не искаше да помисли за друга клиника, защото какво щяла да си помисли Д-р Андреева за нея ако го направи.

# 200
  • Мнения: 1 377
Не мога да повярвам, че има нерешими случеи с години.

# 201
  • Мнения: 166
А, Андреева сигурно дори не ѝ знае името.

Да, човек трябва да ходи там където ще му решат проблема, и да не робува на емоционално привързване. В чакалнята им имаше пациентка със повече от 10 години неуспехи и жената дори не искаше да помисли за друга клиника, защото какво щяла да си помисли Д-р Андреева за нея ако го направи.

Затова я сменям!
Всеки път ме пита - какво ще правим Money и ми идва да отвърна, че за хорото съм тук Grinning
ММ ,след първия подобен въпрос и повторно-потретно представяне, ми се озъби да спирам с наливането на финанси там!
Иначе и аз съм от моногамните Sunglasses

# 202
  • Мнения: 1 323
И аз спрях да финансирам тази болница. Омръзна ми да си самоназначавам изследвания. В 8 гс имах мисед. 10 дни ходих през ден със зацапване, преглеждаха ме и казваха всичко е ок, а дори прогестерон не ми изследваха. Постоянно повтарях на лекарката, че цикъла ми е оскъден и мисля че там има проблем, но тя казваше, че щом хормоните са в норма , проблем няма. Сега ми откриха тънка лигавица на друго място и като погледнах старите снимки от Щерев, видях че и тогава ми е била тънка, но никой не го е отразил. Жалко, че тогава не съм била в час относно лигавица, прогестерон и т.н , да си обърна внимание сама.

# 203
  • Мнения: 165
Удобно ли е да попитам при кой доктор си била, Лилумче? Твоята история много прилича на моята. Бях пациент на Юнакова...

И аз спрях да финансирам тази болница. Омръзна ми да си самоназначавам изследвания. В 8 гс имах мисед. 10 дни ходих през ден със зацапване, преглеждаха ме и казваха всичко е ок, а дори прогестерон не ми изследваха. Постоянно повтарях на лекарката, че цикъла ми е оскъден и мисля че там има проблем, но тя казваше, че щом хормоните са в норма , проблем няма. Сега ми откриха тънка лигавица на друго място и като погледнах старите снимки от Щерев, видях че и тогава ми е била тънка, но никой не го е отразил. Жалко, че тогава не съм била в час относно лигавица, прогестерон и т.н , да си обърна внимание сама.

# 204
  • Мнения: 1 323
Доктор Палабуюк и доктор Билчев. Билчев установи сърдечната дейност и дори избърза да ми запише час за БХС. Иначе докторката беше много мила и отзивчива, отговаряше ми винаги на съобщенията, но все пак не сме там за мили думи и любезности.

# 205
  • Мнения: 975
Палабюк дипломира ли се ?

# 206
  • Мнения: 544
Някой има ли информация от последните дни дали бащи се допускат на феталните? При д-р Чавеева, ако има значение.

# 207
  • Мнения: 515
Последните дни не знам.
Преди 4 седмици пускаха.

# 208
  • Мнения: 4
Здравейте момичета, за първи път пиша в темата, но имам нужда от помощ. Преди месе бях оперирана в Щерев, поради естеството на операцията-лапароскопска не ми дадоха да се храня 3 дни докато бях там. Накрая ме накараха да платя задължителен пакет към пакета за здравноосугурени пациенти, когато ги накарах да ми разбият сумата, се оказа че плащам 490 лв за храна която не съм получила. Въпроса ми е има ли шанс да оспорвам плащането или варианта ми е само с адвокат?

# 209
  • Мнения: 165
Аз лично съм подавала сигнал до Агенция "Медицински надзор". Съветвам и Вие да го направите. Не съм сигурна дали ще има някакъв ефект, но абсурдите в тая болница край нямат ...
Здравейте момичета, за първи път пиша в темата, но имам нужда от помощ. Преди месе бях оперирана в Щерев, поради естеството на операцията-лапароскопска не ми дадоха да се храня 3 дни докато бях там. Накрая ме накараха да платя задължителен пакет към пакета за здравноосугурени пациенти, когато ги накарах да ми разбият сумата, се оказа че плащам 490 лв за храна която не съм получила. Въпроса ми е има ли шанс да оспорвам плащането или варианта ми е само с адвокат?

Общи условия

Активация на акаунт