СПЕШНО И ПАК ЗА ОВУ-ЛЕНТИЧКИТЕ! *Б*

  • 10 274
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 472
ХА ТОВА НЕ ГО ЗНАЕХ ooooh!  
Значи по тази лигика има вероятност да сме си спретнали и момченце, защото си го правихме точно в деня на овуто Grinning  
Всъщност каквото ще да е Laughing  Все ще сме щастливи, само дано всичко да е наред до края Praynig

# 16
  • Мнения: 1 320
Цитат на: wassilena
Първо теста за овулация показва евентуална овулация от 24-48 часа приблизително. Ако в момента си в овулация или тя е минала, теста няма да ти отчете нищо.
А това за преди и следо овулацията не съм чувала. Има зависимост със средата дали е кисела или алкална. В едната оживяват хикс хромозомите, а в другата игрек.


ето това е много ценна информация, защото днес като пак си направих ову теста и той не показа нищо-направо се ошашках здраво. ooooh!  сега вече ми е ясно защо е така. очевидно днес ми е ову-то, защото много, ама много ме болят яйчниците. хем и без тест щях да си го разбера Grinning . та ще видим след тия напъни исторически какво ще стане Grinning

# 17
  • Мнения: 4 358
Цитат на: megan@
За X и Y - малко ме е страх да не изръся някоя глупост, че не помня как беше точно, ама карай:)
Жената има само X , а мъжа X и Y. Като са X и X - става момиче,а когато са X и Y - момче. Според еди каква си теория X хромозомите са по-издръжливи, а Y са по-бързи. Така че ако е правен секс преди овулацията, мъжките са умрели, и остават женските  newsm56 . Ако се прави в самия ден, успяват мъжките като по-бързи  Stuck Out Tongue Winking Eye . Нещо такова беше!

Аз го знам точно наобратно - женските са по-бързи, а мъжките чакат по-дълго  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 111
Аз също знам че "женските" сперматозоиди са по-издръжливи, а "мъжките" - по-бързи

# 19
  • Мнения: 4 358
Значи аз съм го чула грешно  Rolling Eyes

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
http://www.cogenttechnology.com/epl/csovucalcin.html

Тук дават за момче в деня на ову, а за момиче преди това.

# 21
  • Мнения: 4 358
Еее, това вече е съвсем истинско доказателство  Laughing
Аз само споделих, не бях съвсем сигурна  Wink

# 22
  • Мнения: 3 154
сперматозоиди с Y-хромозома (мъжките) са по-бързи, по-малки и умират по-бързо, а тези с Х-хромозома (женските) са по-бавни, но пък по-издръжливи.
Ето ви линк, ама е на английски.

http://fertilityfriend.com/Faqs/Gender_Selection_The_Shettles_Method.html

# 23
  • Мнения: 4 358
Направо ме затрупахте с инфо  Embarassed

# 24
  • Мнения: 3 154
Хихи, Теди, то не е само за тебе това инфо Wink , ама пък виждате ли? още от нюню-сперматозоидче сме по-издръжливи от мъжете Laughing  Laughing  Laughing

# 25
  • Мнения: 4 358
Много ме разсмя с постинга си, Слънчева  Grinning

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Цитат на: Sunshine
ама пък виждате ли? още от нюню-сперматозоидче сме по-издръжливи от мъжете Laughing  Laughing  Laughing



 newsm62
 newsm62
 newsm62

# 27
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Цитат на: Sunshine
Хихи, Теди, то не е само за тебе това инфо Wink , ама пък виждате ли? още от нюню-сперматозоидче сме по-издръжливи от мъжете Laughing  Laughing  Laughing

  201uu

# 28
  • Мнения: 315
Момичета, помогнете!

За първи път ползвам тест за овулация и не мога добре да тълкувам резултата.

Вчера (14 дена от началото на менстр.) теста отчете наситена контролна линия и малко по-бледа тестова. Днес (15ти ден) едва доловимо се различават. Тестовата е много малко по-бледа. Снощи яйчниците се съсипаха да ме болят. Вече имам и слуз. Не мога да разбера - предстои ли ми овулация или вече съм в овулация.

# 29
  • София
  • Мнения: 4 272
Вилитра, щом те болят вече яйчниците, значи си в овулация. Ако имаш възможност, действай веднага!

Общи условия

Активация на акаунт