Кучето ми съжителства с улична котка

  • 3 805
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Поколение могат да имат само животни от един и същи биологичен вид.

Е, има и изключения, ама са безплодни Wink
Е,да,ама са на животни от едно семейство,вероятно за мулетата и катърите говорите.
Между котка и куче кръстоска няма как да се получи.

Котьо, много са хубави кучето и котето,особено кучето се гушка с голяма любов в котето.

# 16
  • Мнения: 40 794
Естествено, че няма как да се случи, никой не твърди друго. просто шеговито "се хванах за думата".

# 17
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 233
Котьо, много са хубави кучето и котето,особено кучето се гушка с голяма любов в котето.
Безпородните кучета са толкова добри и благодарни, че думи нямам.
Скрит текст:
На вилата имахме една съседка, дърта баба, която си  взе кученце и му отряза опашката, за да станело зло. Държеше го на верига, вързано на един дирек на открито. Зима, лете, дъжд, пек - нямаше къде да се скрие. Вода му даваше от време на време в един издълбан от времето камък. Когато му носехме храна милото най-напред скачаше по нас и ни се радваше, а не е било яло с дни!

# 18
  • София
  • Мнения: 38 470
По принцип кучетата са социални животни. Когато заведем моята на къщата, тя гони котките по двора, но подозирам че ако някое коте се осмели да остане ще падне игра, а не бой.

# 19
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 68
Първо ,,да не се ''харесат'' случайно,, ми звучи доста смешно.
Второ, да Ви кажа, честно, искате публикацията Ви във форума да не се намира за смешна, забавна и т.н., но въпросите Ви са наистина...не знам как да се изразя...странни. Приятелство между куче и коте съществува. Радвайте се, че кучето Ви си има другарче.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 5 129
Първо- много обгрижвано дворно куче няма.
...

Малко встрани от темата (то не че има какво да се обсъжда по нея...) но това също е глупост. Елате да видите нашата 50 килограмова каракачанка на село дали не е превъзходно обгрижена. И пробвайте да обгрижвате такова куче в апартамент, ако искате да му стъжните живота.

Скрит текст:
Възрваме я на синджир единствено когато влизат чужди хора в къщата, иначе тича свободно на 2 дка двор. От толкова месо я разглезихме и вече се мръщи на почти всички гранули. Миналото лято ѝ построихме и нова колиба с веранда, но рядко спи там. Предпочита градината дори когато вали сняг.

# 21
  • Мнения: 1 118
Аз също смятам, че има обгрижвани дворни кучета, моето в такова. Има играчки, достатъчно място за тичане, колибка. Не ги разбирам собствениците на "апартаментски", особено по-голвми кучета - на мен ми би било жал да го затворя между четири стени и да го извеждам навън под час или по задължение. Отделен въпрос е, че не виждам и как би могло да се поддържа добра хигиена в жилището.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Аз също съжалявам кучетата в апартамент,че са ограничени откъм движение и че се стискат.
Това да излизаш до тоалетна в определен час ...

Аз имам котарак и виждам,че му е тясно когато се разбеснее,не мога да си представя голямо куче в такова пространство.

# 23
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 431
Не ми се навлиза в спорове, но ще кажа как гледаме нашето голямо куче в апартамент.
Първо от куче до куче има разлика, има породи които не са пък чак толкова активни, че по цял ден да искат да тичат на двор, дълга разходка 2 пъти дневно съчетана с активна игра им е абсолютно достатъчна. Нашият хубостник е настанен в собствена спалня с мини тераса с постоянно отворена врата. Излиза, гледа, пече се, поздравява минаващите , прибира се вътре .Вечер като му писне от нас се оттегля в покоите си защото му пречим да спи Rolling Eyes Събота и неделя го водим на вилата, не се радва кой знае колко, прави няколко обиколки на двора и пак си ляга където сме ние, ако сме вътре иска да е с нас. Повече се радва ако го водим някъде в планината за кратка разходка с колата. На двор е абсурд да живее, веднъж го ужили оса и той така се наду в главата , почна да не може да диша и само това, че има вет наблизо го спаси. За мен да живее кучето на двора не е безопасно, редовно чета как на някого кучето му си е отишло след като са му хвърлили отрова.
Работя от вкъщи, разхождам го 3-4 пъти по колкото време иска, като му писне сам тръгва да се прибира. Лятото е под климатика, аз го викам за разходка, той се крие в спалнята и не иска да излиза. Разбираме се с поглед , никога не му се е налагало да стиска. Където сме ние там е и той. На почивки е с нас, мм го води понякога в офиса и на гости го водим..
Това с хигиената в жилището ми е най-смешно. Куче е, не сте вкарали скункс да живее в дома ви. Мощна прахосмукачка на Керхер за сухо и мокро почистване, миене на кучето след всяка разходка и редовно ресане на мъртвата козина или водене на груминг. Все едно от котките не пада козина, а котешката тоалетна е цветя и рози.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 5 129
Не разбирам защо се изхабихте да напишете всичко това. Никъде не съм казала, че е невъзможно да има щастливи кучовци в апартамент.
Казах, че не е вярно, че няма много обгрижвани кучета на двор! Че нашето е именно такова и че лично то в апартамент не може да вирее. И има много други като него.

# 25
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 431
Не разбирам защо се изхабихте да напишете всичко това.

Обясних как се отглежда куче в апартамент (поне моето де) след тези 2 коментара по темата:
Pushpin
Аз също смятам, че има обгрижвани дворни кучета, моето в такова. Има играчки, достатъчно място за тичане, колибка. Не ги разбирам собствениците на "апартаментски", особено по-голвми кучета - на мен ми би било жал да го затворя между четири стени и да го извеждам навън под час или по задължение. Отделен въпрос е, че не виждам и как би могло да се поддържа добра хигиена в жилището.
Аз също съжалявам кучетата в апартамент,че са ограничени откъм движение и че се стискат.
Това да излизаш до тоалетна в определен час ...

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 14 378
Поколение могат да имат само животни от един и същи биологичен вид.
Тя не се притеснява за поколение, а за обикновен безплоден секс. Wink

# 27
  • София
  • Мнения: 38 470
Ами възможно е да се види някаква проява на клатене. Кучетата често го правят. Кракът ми още не е забременял. 🤣

# 28
  • Мнения: 1 118
Поколение могат да имат само животни от един и същи биологичен вид.
Тя не се притеснява за поколение, а за обикновен безплоден секс. Wink

Ами може да е смешно, но от това се притеснявам, да. Абсурдно ми се струва кучето ми да бъде привлечено от котка! Иначе предвид коментарите, бих искала да кажа, че кучето е кастрирано!

# 29
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 241
Tемата става все по- абдурдна. Кастрирсно куче, сексуално привлечено от котка 🙄

Общи условия

Активация на акаунт