Добър гастроентеролог - ВАРНА? А отзиви за д-р Георгиева (Терапия)?

  • 151 519
  • 86
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 382
А някой посещавал ли е доц. Мария Атанасова - също в Терапията?
Там ми казаха, че не преглеждала деца, а нейна колежка УНГ ми я препоръча за сина ми /на 9 г./...??

# 46
  • Мнения: 2
Момичета някой има ли актуален телефон на д-р Георгиева?

# 47
  • Варна
  • Мнения: 773
Да препоръчате друг гастроентеролог за възрастни?

# 48
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Д-р Кършаков  Peace

# 49
  • Мнения: 1 902
Да препоръчате друг гастроентеролог за възрастни?

Доктор Светлана Влаева

# 50
  • Варна
  • Мнения: 773
Да препоръчате друг гастроентеролог за възрастни?

Доктор Светлана Влаева
В медицинския център на цимерман ли преглежда още?

# 51
  • Мнения: 9

 Peace Подкрепям - един от най-добрите в града според мен, приема в мед. комплекс Хелиос. Не знам дали приема деца, но възрастни - със сигурност.

# 52
  • Мнения: 6
Здравейте!Имам записан час са доц.Георгиева в Света Марина.Бихте ли ми обяснили как най-лесно да стигна до болницата с кола?От Бургас съм.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Обяснения по мое му Wink: След Аспарухов мост си продължавате в посока Общината и така все направо. Това е булевард "Мария Луйза", който преминава в "8-ми примрски полк". След това тук пишеш "МБАЛ Св. Марина" и ще се ориентираш къде е точно.
Успех!

П.П. Не се шашкай от многото хора пред кабинета на д-рката.

# 54
  • Мнения: 6
Обяснения по мое му Wink: След Аспарухов мост си продължавате в посока Общината и така все направо. Това е булевард "Мария Луйза", който преминава в "8-ми примрски полк". След това тук пишеш "МБАЛ Св. Марина" и ще се ориентираш къде е точно.
Успех!

П.П. Не се шашкай от многото хора пред кабинета на д-рката.
Благодаря ви!Успяхме да намерим болницата сравнително бързо! По-важното е,че часовете се спазваха и влязохме навреме.Чудесно отношение и организация!

П.П. Ох,много хубав град!Съжалявам,че хванахме лошо време и не успях да разходя бебо из красивата морска градина!

# 55
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Търся актуален телефон на д-р Балева...къде преглежда сега? Всичко, което намирам е координатите и в Дом Младост... Tired

# 56
  • Мнения: 5
Здравейте, д-р Влаева приема ли по здравна каса и къде (знам че има часове на генералите, но не знам там по каса преглежда ли?)
Благодаря!

# 57
  • Варна
  • Мнения: 2 576
В кабинета на генералите преглежда по каса.

# 58
  • Мнения: 8
Здравейте, решила съм да водя дъщеря си при д-р Георгиева. Докато търся нейни координати се натъкнах на черен списък с лекарски имена и нейното беше сред тях Черен списък на лекарите . Някой чувал ли е нещо по въпроса.

Последна редакция: пт, 20 апр 2012, 18:51 от radkish

# 59
  • Мнения: 1 046
radkish, какво точно искаш да ти кажем....
Ако има нещо за плюене то си е в черния списък, тук сме от доволните до колкото виждам. Мога да разкажа история подобна на тази написана няколко поста по-горе, но ще се огранича само в това, че с нас постъпи Човечно и определено помогна на големият ми син, въпреки късния час, въпреки петъчния ден, въпреки че не беше съвсем в нейните правомощия.
Всеки сам си решава, но не е случаен факта, че по всичките възможни клиники в града, в които преглежда почти винаги няма часове.

Общи условия

Активация на акаунт