Бързи въпроси и отговори деца - 2

  • 28 341
  • 778
  •   1
Отговори
  • Мнения: 78
Здравейте! Преди малко видях нещо като обрив или ухапано по тялото на дъщеричката ми. Тя е на 2 годинки и половина. Досега не сме имали проблеми с кожата. Незнам дали е ухапана от нещо или е обрив. Предположения от какво може да е и как да се справя? Намазах с Алергозан. Има по цялото тяло-мишниците, гърба гушката и много малко по коремчето и крачетата. Повечето е около врата и гушката
В моята епикриза имаше кръвна група и резус фактор. В Майчин дом София раждах.

# 1
  • Мнения: 5 352
Момичета, малкият спи в кошара Arbor.
Отскоро почна да се пробва да прескача и да излиза от нея. С цел безопасност мисля да махна преградата и да сложа някаква по-малка, която да го пази от падане докато се върти и обръща.
Някой слагал ли е подобна преградана такова легло?

Ето ги леглото и преградата, на която съм хвърлила око. 


# 2
  • Мнения: 6 538
Нашата е от Айко и сме махнали две пръчки,супер е така,сама слиза сама се качва 😇

# 3
  • Мнения: 5 352
Нашата е от Айко и сме махнали две пръчки,супер е така,сама слиза сама се качва 😇
Вашата пак ли е такъв Arbor?
Защото аз съм останала с впечатлението, че няма как да махна само няколко пръчки, а трябва цялата решетка да се свали. Или аз нещо са не съм доразбрала?

# 4
  • Мнения: 6 538
Това марка ли е ,какво е 🤔нашата е от тези дето после стават на легло и бюро 😇
Много лесно се вадят,дори тя изрита веднъж една 😅шуттт

# 5
  • Мнения: 5 352
Това марка ли е ,какво е 🤔нашата е от тези дето после стават на легло и бюро 😇
Много лесно се вадят,дори тя изрита веднъж една 😅шуттт

А, вашата е различна.
На нашата трябва да се махне цялата решетка, затова си търся с какво да я заменя, за да не пада всеки път като се обръщ. 🤣

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Рокет, а преградата от къде е? Много ми харесва.
Ще я места скоро моята на голямо легло и мислех нищо да не слагам, защото е ниско. Но тази ми хареса, тъй като е малка.

# 7
  • Мнения: 5 352
Рокет, а преградата от къде е? Много ми харесва.
Ще я места скоро моята на голямо легло и мислех нищо да не слагам, защото е ниско. Но тази ми хареса, тъй като е малка.

Не съм сигурна дали не е на Икеа.
Просто я мернах в нета и свалий снимката за показно. 😁

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 906
От ИКЕА е, видях я онзи ден в магазина Simple Smile

# 9
  • Мнения: 15 356
Ние първо махнахме три пръчки,преди месец цялата решетка.Още от като навърши една година почна да иска да се мята ,сега съм сложила едни възглавници на пода ,но не е падала от леглото .

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Благодаря, момичета!
Обаче имам подозрения, че като се сложи ще е на равно с матрака.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 323
Точно на Икея има същата, но е доста малка. Ние сме му харесали легло от Икея, но ще купим някоя мека преграда и по-голяма (по-висока и по-дълга). Те се закрепят за подматрачната рамка, но още не сме се спряла на някоя конкретно. Изглеждат ми по-подходящи за начало.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
От тези големите, които се захващат под матрака имахме. Използвахме я за малкия ни син, но я подарих, защото визуално не ми харесват. Неговото легло обаче беше високо и нямаше как без преграда. Тази ми допада точно защото е малка и не се набива на очи. Ако не стане ще опитаме без. Леглото е ниско, ще ѝ слагам възглавници в началото, докато свикне и така.

# 13
  • София
  • Мнения: 18 635
Бързо ще свикне.
Моята я сложих на легло високо 50 см и преграда 30 см. За месец почна да я прескача сама. На 1,4 м. Някъде

# 14
  • Мнения: 6 538
При отсъствие от ясла като е болно детето как се процедира колко бележки се носят една за отсъствия че е билно и после като оздравее друга,тоест две🤔(че аз трябва постоянно да вися пред кабинета с кашлящи деца а моето здраво?)

Общи условия

Активация на акаунт