Ешерихия коли-моля помогнете

  • 6 191
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 126
Благодаря много. Купих си уреда, но там в инструкциите си пише че и живата и мъртвата вода се и пият, освен промивките. По определени дози в зависимост от заболяването.
Аз не съм пила от водата и пак ми помогна. Но щом има инструкции, може да ги ползвате. Ние работихме с уред, ръчно правен по поръчка от мъжа ми, радвам се, че вече има готови и с инструкции. Пожелавам ви бързо и трайно изчистване!
🍀💖🌈

# 31
  • Мнения: 87
Здравейте момичета и на мен ми намериха това заболяване преди няколко дни и понеже забравих да питам гинеколожката, някой може ли да ми каже приятелят ми може ли да се е заразил и той с това заболяване и на какъв лекар трябва да отиде и какво изследване трябва да си направи за да разбере дали го има? Понеже на мен ми взеха проба от влагалищен секрет. Също така искам да попитам авторката дали е намерила добър лекар в Пазарджик, защото аз там смених две сега съм при трета гинеколожка и мога да кажа, че не съм доволна от никоя до момента!

# 32
  • Мнения: 2
Здравейте,моля за съвет. От изследване на вагинален секрет се установи Ешерихия коли. Лекувах се със Зинат и Левофлоксацин. Контролно изследвания чисто, но имах болки и парене външно. Изпратиха ме на кожен лекар който ме обърка тотално. След мазанес какво ли не нещата се влошиха. Сега пак се установи Ешерихия коли от вън, после и във вагинално
След още два антибиотика нещата въобще не се промениха. Появи се резистентност към почти всички антибиотици. Много се притеснявам пак ли трябва да пия антибиотик. А се появи и ускорена утайка 43 при горна граница 39
Моля да ме посъветвате какво да правя. Смених 5 лекаря.
 От София съм ,ако знаете някой добър лекар моля да ме насочите.

# 33
  • Мнения: 13
Здравейте, момичета, да се включа и аз. Миналото лято на мен и мъж ми ни откриха Еш.коли. Винаги ми предписват антибиотик след изследване и антибиограма. И няма изчистване това чудо. Последното изследване на моя, слава богу, беше чисто, но на мен - още не. Най-опасното е да не си го предавате с партньора, защото тогава влизате в омагьосан кръг и няма излизане. Вече не броя антибиотиците, но кракът ми няма да стъпи на басейн. Миналото лято бяхме с моя на три басейна - един в Стрелча, един във велинградски квартал и един в Хисаря. Не знам къде сме пипнали тази зараза, но последствията са - сменени един куп антибиотици (повтарям след антибиограми) и нулев резултат. А започнах да правя и цистит без никога преди това в живота си да съм имала такъв проблем...Бясна съм.

Общи условия

Активация на акаунт