За преваряването на водата... няколко въпросчета.

  • 1 962
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 13 203
Цитат на: kopche
Ваче, стана ми интересно това, което си написала за МВ (Микровълновата, за който се чуди Simple Smile).
Дали с ел. магнитни вълни или другояче в крайна сметка водата достига точката си на кипене. Нали?! А всъщност нали това е целта?!
Дали с трептене или без, водата стига 100-те грауса C.  Simple Smile
Още повече, че има уреди за стерилизиране в МВ.
Или твоята теория и тях отрича?!
Не се заяждам, просто ми стана интересно. А тогава започвам да задавам въпроси. Simple Smile


Не бе, не... аз разбрах, че според майката микровълните (персонално Mr. Green ) ще избият микробите  Mr. Green , та затова го написах. Иначе разбира се, че целта е водата да заври, а как - няма значение  Mr. Green

Ето виж:
Цитат на: Altie
Тоест не може просто да я сложиш в микровълновата и вълните да... избият там каквото трябва?  Embarassed  

 Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

А между другото нищо не отричам, вметнах само едно пояснение. Микровелето за нищо не си го давам  Mr. Green

# 31
  • София
  • Мнения: 9 455
А, добре! Така вече е по-добре. Simple Smile
Иначе, излезе така, че в микровълновата не се преварява водата.
Аз преварявам всичко на всичко един биберон, веднъж в месеца, когато се сетя Embarassed, в микровълновата, в една чаша с вода. Та се уплаших да не би да трябва заради него да пускам цял котлон. Shocked

# 32
Това с капака много ми хареса и веднага се втурнах да го пробвам,обаче моята кана не работи с отворен капак Shocked
Каква е тази защита където я има,и така аз пак по старому по няколко пъти.

Общи условия

Активация на акаунт