Револют

  • 40 602
  • 426
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3 200
DeVa, това намерих. Надявам се да помогне
How do I change my phone number?

# 121
  • Мнения: 54 391
Много ти благодаря! Flowers Hibiscus
Аз не съм го сменила, но да знам какво да правя, ако се наложи.

# 122
  • Мнения: 3
Днес се регистрирах в приложението.За сега не съм поръчвала физическа карта.Забелязах ,че IBAN е 20 цифри,а тъй като искам да върна едни обувки и във формуляра за връщане е посечено да въведа IBAN с квадратчета за попълване 22 на брой.Дали ще има проблем се чудя.Извинявам се за тъпия въпрос.

# 123
  • Мнения: 5 244
Днес се регистрирах в приложението.За сега не съм поръчвала физическа карта.Забелязах ,че IBAN е 20 цифри,а тъй като искам да върна едни обувки и във формуляра за връщане е посечено да въведа IBAN с квадратчета за попълване 22 на брой.Дали ще има проблем се чудя.Извинявам се за тъпия въпрос.
IBAN варира според различните държави.
Само имай предвид, че не могат да се превеждат левове към сметката в Revolut, защото не е българска.

# 124
  • Мнения: 3 745
Как така не могат да се превеждат левове към сметката в Револют, като аз само това превеждам от другата си сметка.

# 125
  • Мнения: 54 391
И аз се зачудих. И от Бест сикрет левове са ми връщали.

# 126
  • Мнения: 375
Как така не могат да се превеждат левове към сметката в Револют, като аз само това превеждам от другата си сметка.
Превеждаш или зареждаш от карта?
Същото и от Бест сикрет, ако е платено с карта, връщат по картата, не правят превод.
В меню "Всички сметки", при мен само в евровата пише, че може да получавам преводи в евро. При другите валути пише, че банката може да ме таксува за международни плащания.

# 127
  • Мнения: 3 745
Аз не си представям, че може да се прави превод без такса.
"Зареждането" е от бг сметка към Револют е към не български IBAN. Това би могло да го превеждате и като превод. Всичко е описано, като такси и процедури.

# 128
  • Мнения: 375
Превод е от  един IBAN към друг IBAN. Зареждането е от карта към Револют. В менюто на английски е top up.
Тръгна се от въпрос, че IBAN на Револют е литовски, съответно сметката е в евро и превод от бг сметка в лева  с бг IBAN дали е възможен.

# 129
  • Мнения: 3 745
Да. Аз превеждам от BG IBAN към литовския в Револют. Нямам такса по условие в българската банка. Това не е част от условията на Револют.

# 130
  • Мнения: 54 391
Аз съм превеждала от Револют към БГ IBAN в TBI. Превод в лв.

# 131
  • Мнения: 5 244
Да. Аз превеждам от BG IBAN към литовския в Револют. Нямам такса по условие в българската банка. Това не е част от условията на Револют.
Да, ама не! Няма как да преведеш левове от българската сметка към литовската сметка на Revolut.

Аз съм превеждала от Револют към БГ IBAN в TBI. Превод в лв.
И? Thinking Rolling Eyes

# 132
  • Мнения: 59
Револют може да се зарежда с банков превод или с карта. Но при зареждане с карта има такса. Може би вариант е откриване на сметка в Paysera, банков превод в левовата им сметка в Пощенска. После може да се обменят и да се направи евтин превод в евро.

# 133
  • Мнения: 3 200
Револют може да се зарежда с банков превод или с карта. Но при зареждане с карта има такса. Може би вариант е откриване на сметка в Paysera, банков превод в левовата им сметка в Пощенска. После може да се обменят и да се направи евтин превод в евро.
Това не е вярно.

# 134
  • Мнения: 54 391
И аз мислех да кажа, че няма такса при зареждане на Револют с карта, но се въздържах, да не би да не съм разбрала правилно въпроса.

Общи условия

Активация на акаунт