Препоръчайте добър фитнес в Пловдив

  • 2 410
  • 4
  •   1
Отговори
Може ли някой от вас да ми препоръча добре оборудвана фитнес зала в Пловдив.
Успоредно с отслабването е добре и да се стегнем малко, нали?

# 1
  • Мнения: 951
Ами Тотал Спорт,на Иван Вазов.Много съм доволна(бях,де,преди да забременея,но май нищо не се е променило,защото мои приятелки спортуват там и са доволни),има много уреди,има и аеробика и какво ли още не и масажи,солариум,абе ,виж,мисля,че ще останеш очарована.И аз мисля да започна,само да мине контролния преглед при гинеколога ми. Laughing Успех!

# 2
Цитат на: vanilia
Ами Тотал Спорт,на Иван Вазов.Много съм доволна(бях,де,преди да забременея,но май нищо не се е променило,защото мои приятелки спортуват там и са доволни),има много уреди,има и аеробика и какво ли още не и масажи,солариум,абе ,виж,мисля,че ще останеш очарована.И аз мисля да започна,само да мине контролния преглед при гинеколога ми. Laughing Успех!


Как са цените там?
За чести посещения? Има ли карти?

# 3
  • Мнения: 951
Има карти,а има и цена на еднократно посещение,което е малко по-скъпо.Има и пакети,които можеш да си харесаш.Не знам точно какви са цените сега,и на мен ми е интересно.

# 4
  • Мнения: 2 596
На Гладстон, точно между Гладстон и гърба на турското посолство има зала само за жени. Има намаление, ако си вземеш карта. Преди да забременея ходих там. Добре е обурудвана с уреди само за жени, защото нашата мускулатура е различна от на мъжете и имаме различни проблеми при стягането на мускулите. Не знам дали ти обясних правилно къде се намира тази зала, но ще питам и мъжа ми, за да ми помогне, ако нещо не ти е ясно.

Общи условия

Активация на акаунт