Нашите кухни - тема 90

  • 42 391
  • 740
  •   1
Отговори
# 480
  • софия
  • Мнения: 25 446
Скрит текст:
Каквото ви харесва
Думи за търсене "kitchen paper holder wall"
Обръщайте внимание на дължината. Тези за домакинска хартия са 28+ см.

# 481
  • Мнения: 786
Да, от Али-то става, ама с доставката е направо ужас.  Чакам една сгъваема поставка/ сушилка за чинии - уж е дошла в България и никаква я няма.

# 482
  • Мнения: 5 138
Потърси си я пак, нали БГ пощи имаха драми тия седмици.

# 483
  • софия
  • Мнения: 25 446
За доставката
Скрит текст:
Покрай драмата с пощите, последните поръчки получих с mbm. Не съм ги чакала повече от обичайното. За около месец всичко дойде.
Извинявам се за спама!

# 484
  • Мнения: 630
Според мен, ако човек купува от големите домакински рула, тези стойки няма да са подходящи.

# 485
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
Значи вече е ясно защо е в шкафа, но мисля, че не се вижда хартията през къде минава. В дъното има прорез около 3мм и хартията минава през него, не отваряш вратата за да я използваш.

# 486
  • софия
  • Мнения: 25 446
Значи вече е ясно защо е в шкафа, но мисля, че не се вижда хартията през къде минава. В дъното има прорез около 3мм и хартията минава през него, не отваряш вратата за да я използваш.
Направил си го пинизчийски. Защото не се виждаше прорезът и реших, че е някаква нова хрумка на някое ОКР като мен, което не иска да има нищо върху плота и всичко да е зад вратички.

# 487
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Моята кухненска ролка стои на обща поставка заедно с хартията за печене, алуминиевото и найлоновото фолио. Закачена е на стената. Аз обичам всичко да ми е на едно посягане и не бих жертвала шкаф за едната хартия.

# 488
  • Мнения: 399
Здравейте, някой поръчвал ли си е кухня от biond( www. Biond.bg) ?

# 489
  • Мнения: 791
Здравейте,
Двоумя се какви да са горните ни шкафове. Първоначално исках високи шкафове с обикновено странично отваряне. Но дизайнерът ни направи проект с шкафове от този тип и честно казано много яко изглежда



Чупеща се вратичка, която се отваря дотам докъдето искаш. Височина на шкафа 93 см, ширина 80 см. Скрити дръжки (не е пуш)
Въпросът ми е дали са удобни за ползване. Никога не съм имала такива. Моля, който има опит да сподели.

# 490
  • Мнения: 40 855
Яко, ама забеляза ли на втората снимка, че вратичката е отворена така, че изхвърча доста над горното ниво на шкафа, и пак най-горният рафт е наполовина скрит. А при теб шкафовете са до тавана и няма да можеш да го отваряш толкова, в резултат хич няма да е удобно да бъркаш вътре.

# 491
  • Мнения: 791
Снимката е примерна.
Тази отговаря по-точно:

Ще проверим какво е максималното отваряне, мерси, че го отбеляза Simple Smile

# 492
  • Мнения: 40 855
Всеки с вкуса си, но според мен тези вратички не стават за шкафове до тавана по принцип. Аз и иначе не ги харесвам - гъзарийка си е, ама на мен ми е непрактично. А и струва доста пари.

# 493
  • Мнения: 39 305
И за мен са непрактични.

# 494
  • Мнения: 3 944
И за мен. Някак не си представям да се завирам под вратата на шкафа, за да взема нещо от най-горния рафт.

Общи условия

Активация на акаунт