Керем Бюрсин преди и след “Почукай на вратата ми” (тема 116)

  • 66 172
  • 721
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 1 837
Фенството е интересен феномен. Някакви непознати хора дават акъл на други непознати за тях хора как да живеят.🤷 И смятат, че знаят всичко. Ето например феновете на Вятърничавия, които са си баш вятърничави. 😂Между другото Керем е фен на Ебру и баскетболиста, често харесва техни общи снимки.

При Керо и Серенай любов е горяла, жалко че е свършило. Там се вижда взаимност. Никакво криене, никакви сенки и отражения. Гледаш общите им снимки и се питаш - защо? Но това е животът. Мисля, че Керем е човек, който не поглежда назад. Когато нещо е свършило за него, то си остава в миналото.

😃

# 601
  • Мнения: 945
✨Стори от Керем.

Днес много актьори са постнали нещо с Кемал Ататюрк и датата 19 май. Беше ми интересно да разбера, че Ататюрк има българско потекло. Роден е в днешна Албания, майка му е българка. Говорел е много добре български. Голямата му любов също се оказва българка, дъщеря на генерал, бащата не позволява връзка между тях.
И нещо за свежа вечер!
😜

# 602
  • Мнения: 9 527
Дружки ,
Пънар Дениз щяла да участва във филм с Керем - дано е вярно, много я харесвам . Макар да искам нов сериал наесен . Друго си е всяка седмица да ни идва на гости Stuck Out Tongue Winking Eye , няма само БРО да се облажи , ние да не сме кьорави и сакати Satisfied
Ето доказателство на думите ми -на работа съм и нямам време да ви го преведа , ама вие ще се справите Grinning
Да стискаме палци

Последна редакция: пт, 20 май 2022, 13:48 от Phillipine

# 603
  • Мнения: 8 400
Здравейте! Heart Exl



Благодаря ви за споделеното. Flowers Hibiscus Напълно съм съгласна с вас за фенството, макар че това, което наблюдаваме, е някаква изродена форма.

Ели, вчера е било Ден за възпоменаване на Ататюрк и на младежта и спорта в Турция.


Phillipine, мерси за инфото. И аз много харесвам Пънар Дениз и бих се радвала да ги видя заедно с Керем. Но и сериал искам, дано и там ни огрее.

Хубав ден на всички!

# 604
  • Мнения: 1 837
Тази новина всъщност не е новина. Преди месец един фенски профил написа нещо подобно и някои издания тръгнаха да го публикуват, което само по себе си говори за нивото на тази журналистика.

За мен единственият достоверен източник относно кариерата на Керем е самият Керем.

До края на седмицата би трябвало да излезе трейлъра на Ефлатун

# 605
  • Кърджали
  • Мнения: 10 264
Това тръгна от фалшив профил (иматиращ профила на известен блогър)
Това лято Пънар ще снима с Ураз. Наесен ще си снима Присъда.
Иначе не бих отказала да снима и с Керем, ама къде похнапред да огрее красивото момиче....

# 606
  • Мнения: 9 527
Новината е от един сайт за сериални новости на английски . Едва ли е с претенции за супер  истината , но съм чела и достоверни новини .
Обаче надеждата умира последна . Знаем как снимат филмите в Турция - бързо . Така ,че Пънар и по времето на Присъда 2 може да снима едно филмче . Големи мераци за Пънарката с Керем  имам , но и тя подобно на него е в апогея на кариерата си и биха били хубава двойка .

# 607
  • Мнения: 1 837
Добро утро! 🍀 Да започнем деня с усмивка 😃

Ето какво е казал Керем преди време
💯
„Предпочитам да бъда сам пет години, отколкото да имам много неудобни връзки. Някои хора имат много глупави връзки, защото не могат да бъдат сами. Най-добрият пример за любов в живота ми беше този на баба ми и дядо ми“

# 608
# 609
# 610
  • София
  • Мнения: 5 740
Flowers Tulip Момичета Flowers Tulip,

казвайте бързо коя от вас е това?? Какъв е този захват, какво е това чудо?? Grinning


Flowers Four Leaf Clover Усмихнат ден ви желая! Flowers Four Leaf Clover

В очакване на рекламата на БМВ сме. 3… 2… 1… Movie Camera

# 611
  • Мнения: 8 922
Flowers Tulip Момичета Flowers Tulip,

казвайте бързо коя от вас е това?? Какъв е този захват, какво е това чудо?? Grinning


Flowers Four Leaf Clover Усмихнат ден ви желая! Flowers Four Leaf Clover

В очакване на рекламата на БМВ сме. 3… 2… 1… Movie Camera

💘🤷

# 612
  • Мнения: 1 837
Бърборанке, не се крий така зад Керем, знаем че си ти 😃😜

Чакаме рекламата на БМВ, значи ще има публикация 😁

И нещо старо, но златно "Old but gold"
С Абигейл Спенсър и Мат Матгори

# 613
  • Мнения: 945
🔥 Когато си обичаш работата и гориш за нея! 🔥

😀 И нещо в духа на бомбастичните новини на комшиите: "Бомба! Бомба! 😱Не Серенай, не Ханде Керем има нова любов!!!"
😉😶‍🌫️🙃

# 614
  • Мнения: 1 837
Може пък да си вземе боксьорка, ще им бъде интересно у дома 😂

На 28 май Керем ще бъде гост на Cinema Talks в програмата на фестивала Beyoğlu Culture Road, организиран от Министерството на културата и туризма. ''Киното като актьор и публика'' от 14 ч.



Това е видеото, което Керем е изпратил, за да благодари за наградата
https://mobile.twitter.com/kerembrsnfans/status/1528733043762110464



И така
Организаторите на наградите са написали, че Керем ги е пропуснал, защото бил на снимки на сериал 🤷

Общи условия

Активация на акаунт