Естетични процедури за лице и тяло – 45 тема

  • 61 474
  • 737
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 490
tuali, точно това е при майка ми. При мен също започва така да се оформя. Аз съм все още на 37 и ме е страх от по-сериозни процедури. А, уж ми гарантират успех с този апарат, за който по-нагоре говорех.

# 556
  • Варна
  • Мнения: 10 531
Скоро в нашия град ще има хипербарна камера. Помагала за по- добрия вид на кожата. Пускам един цитат:
"Всъщност, ХБО може да върне младостта на кожата ви. Процедурите доставят до 15 пъти повече кислород на тялото ви, насищайки клетките и ускорявайки естествения лечебен процес. Повишеният кислород стимулира производството на колаген и подобрява еластичността на кожата. Това помага да се възстанови текстурата на стареещата кожа и да се намали появата на фини линии и бръчки."
Как ви се струва?

Не си давай парите.
Не знам ефект върху кожата дали има, но барокамерите не са безобидни, както изглежда на пръв поглед.
За съжаление няма нормативна база, която да регулира използването на барокамерите и ясно и конкретно да е записано кой може да предоставя тази медицинска помощ - медицинско лице ли ще е или задължително само лекар и ако е лекар, всеки ли или само такъв с определена специалност. Заради това в случаи на инцидент, няма виновни.
Министерство на здравеопазването счита, че трябва да са в лечебно заведение - болница, медицински център, ДКЦ (поликлиника), но това не го пише в никоя Наредба/Закон.
Затова и ги има в помещения бивши гаражи.
Мога да цитирам 2 конкретни случаи на смърт в барокамери във Варна.
Не е казано, че всеки който ги използва е подложен на смъртна опасност, но в случай на инцидент, отговорността е размита.

# 557
  • Мнения: 6 930
tuali, точно това е при майка ми. При мен също започва така да се оформя. Аз съм все още на 37 и ме е страх от по-сериозни процедури. А, уж ми гарантират успех с този апарат, за който по-нагоре говорех.
Нож с две остриета е. Аз съм обмисляла hifu за контура на челюстта и под брадичката и уж имам плътна кожа, както и достатъчно мазнини там, но нещо не съм убедена напълно все още.
Не бих сложила и филър в челюст и брадичка, имам чувството, че така само ще натежи още повече лицето и ще стане още по-квадратно. Забележете,  че на снимки "след" на филър в челюст винаги дават само профила на човека и никога анфас. Не е за всеки това с филъра в брадичка и челюст.

# 558
  • Мнения: 39 242
Благодаря, missNoir. Нямам такива намерения. Любопитно ми беше дали наистина оказва влияние и върху кожата, която старее.

# 559
  • Мнения: 1 368
Момичета, колко дена след ботокс може да се тренира?
 За Пилатес тренировка идва дума.

# 560
  • Мнения: 826
2- 3 дни след поставянето може да подновиш тренировките. Поне така ми бяха казали на мен.

# 561
  • Мнения: 1 368
2- 3 дни след поставянето може да подновиш тренировките. Поне така ми бяха казали на мен.
Благодаря. Flowers Hibiscus

# 562
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
Момичета, имам записан час за процедура, която уж да оправи поразиите след yag лазер. На местото на образувалите се мехури останаха червено-лилави белези и хлътване-дупки. Не мога да се побера в кожата си от яд и няма да ги оставя на мира. Някакви идеи, мезотерапия, филър, или??...

# 563
  • Мнения: 2 046
Петната може и да се махнат , но дупките едва ли.Имам такива от шарка на "дърти години" и нищо не успя да ги премахне .Само СО2 не съм правила.

# 564
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Момичета, имам записан час за процедура, която уж да оправи поразиите след yag лазер. На местото на образувалите се мехури останаха червено-лилави белези и хлътване-дупки. Не мога да се побера в кожата си от яд и няма да ги оставя на мира. Някакви идеи, мезотерапия, филър, или??...

PRP или PRF (за процеса отвътре) и лазер за отвън.

# 565
  • Мнения: 8 757
Знам че не е по темата, но слагаш ли някакви кремове? Опитала ли си с Мадекасол и Дерматикс?

Щом са пресни белези може и да помогнат….


Аз не бих правила нещо по лицето поне докато не мине известно време…..

Имала съм имала белези по лицето от подкожни косми и пъпки (съпроводени от голямо ровене с пинсета и общо взето вдлъбване на участъци), които успешно третирах с горепосочения Дерматикс.

# 566
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
Те ми дадоха Терезиан ойл, след това на биодерма Цикабио , или нещо такова. Не са пресни, минаха 4 месеца и си стоят. Целта беше да се изравни тена от капиляри и белези от пъпки, а сега без коректор/фдт не мога да се покажа. Аз шарка съм карала на 15, нямах дупчица по лицето си.

# 567
  • Мнения: 2 269
karmacoma , тъй като съм на вълна дермапен, чета и гледам, че дават третиране с 12 броя игли за белези от акне. Те май са такива с дупки. Може и да помогне, но не съм медицинско лице, нито съм пробвала. Просто да го имаш като вариант.

# 568
  • София
  • Мнения: 744
Здравейте!Ще помоля за мнение или препоръка,някой правил ли е пруцедури с Restylane Vital?Какво е мнението ви?

# 569
  • Мнения: 6 930
Правила съм скинбустери с тях, доволна съм, особено от този под очите ( той май се води light)

Общи условия

Активация на акаунт