Как да си я върна!?

  • 3 256
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Пише ви мъж на 32 години. Имах една кратка връзка с 21 годишна Жена, тя е много възпитана и знае какво иска от живота. Има и дете.
5 месеца ни беше връзката, обичам я много, тя също ме обичаше. Въпроса е там, че си признавам бях л*йно с нея. Държах се грубо и дръпнато, загубих я. Не след дълго тя си намери бъдещият мъж, след няколко месеца разбрах че ще имат и сватба. Аз не спирам да и пиша, тя дори не го поглежда. Завиждам че мъжът няма да съм аз. Има ли начин да си я върна

# 1
  • Мнения: 5 300
Днес уж не е петък, ама пък нали срядата била малкия петък.
Искам и пуканки.
И да разбера в кой квартал се развива тази любовна драма.

# 2
  • София
  • Мнения: 12 602
Залагам на "Факултета".

И не, авторе, няма. Остави момичето на мира.

# 3
  • Мнения: 5 240
За факултета правописа е на ниво. Аз залагам на мамино синче, което не е искало да я престави като негова проятелка поради факта, че има дете. Не му е пукало за нея, но когато се е огледал около себе си е видял само щастливо обрързани двойки и нито един ерген, с който да излизат по мъжки. Това на фона на вече започващата да побелява коса и на прокрадващото се под тениската шкембемце го е накарола да се замисли, че часовникът тиктака и защото е била последната му връзка и с най-пресни спомени от нея,се е затъжил за себе си.

# 4
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 15 964
Е тя щом знае какво иска от живота и това не си ти, няма как. Пък и докато ти работиш по въпроса, тя вече няма да е същата, няма да е на 21 и ще е ОмъЖена, и въобще няма да е това по което си хлътнал първия път, няма смисъл, минавай нататък.

# 5
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 239
Остави жената на мира. Аман от досадници. Да си мислил като му е било времето.

# 6
  • Мнения: 1 575
Вдигни по десет години възрастта на лирическите герои, че така е скучно.

# 7
# 8
  • Мнения: 2 193
Много постно така. По-детайлно изложение, макар и в сряда.

# 9
  • Мнения: 12 725
Не можеш да си я върнеш. Следващият път внимавай как се държиш, защото никой няма да ти търпи грубостите. Лесно е - още от началото бъди мил и си остани такъв.

# 10
  • Мнения: X
Не, щом тя вече си е намерила друг мъж, няма смисъл да продължаваш да и пишеш.

# 11
  • Мнения: 14 802
На 21 с дете и вече успяла да смени двама мъже, единия много го обичала само 5 месеца, после минали още няколко месеца и за другия ще се омъжва. Ех ❤️
Пробвай да се сбиеш с годеника. Или пък да се окаже, че ти си бащата на детето, ама си бил пиян и не помниш.

# 12
  • Мнения: 7 387
Абе мъже, може ли един въпрос...? .Как така всички се сещате и оценявате жените, когато им е писнало от вашите простотии, и са поели по друг път.?
Жената вече сватба стяга, ти си се сетил.

# 13
  • София
  • Мнения: 35 059
Ограничителната заповед ще те спре, като не можеш сам.

# 14
  • Мнения: 1 846
Остави жената да е щастлив и другия път при следващата не се дръж като ла@но!

# 15
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
Авторе, ти вярваш ли сериозно в това, което си писал? На 21, с дете от предна връзка, "знае какво иска от живота"...

Не знам какво вижда ти. Аз виждам жена, склонна да взима кофти житейски решения. Ако те кефят подобни филми, be my guest, както се казва.

ПП: погледнах календара, вярно, че не е петък..

# 16
  • Мнения: 14 802
Вие тука мешате родовете, понеже е предполагаемо факултетска история ли Joy

# 17
  • Мнения: 1 348
Ти не я обичаш, просто не искаш да ти я откраднат. Иначе нямаше да се държиш като л@йно.

# 18
  • Мнения: 31 571
Някой да ми даде пуканкитеееее

Сериозно, като си прецакал връзката, държал си се гадно ,защо си мислиш авторе, че отсреща ще продължат да те обичат.
Това само някой садо-мазо може да си го причини.


Злодеида, много точно обяснено.



Не знам какво вижда ти. Аз виждам жена, склонна да взима кофти житейски решения. Ако те кефят подобни филми, be my guest, както се казва.

Хора всякакви. Но ми е странно защо жена, която има дете на 21 да е кофти жена.
Имам позната. Беше ми колежка в университета. На 21 с две деца.Първото го е родила на 16.
Не е от малцинствата. Нито е глупава.
Работеше, учеше и си гледаше децата. Даже и малкия си брат, който беше на 6 години. Почти три деца гледаше.
Мъжът и беше малко над 32 години.
Сега вече не е с него, а с друг.
Но хората имат различно мислене. Някои смятат, че случайно забременяване на 16 трябвада се прекрати, други не и ражда и си гледа детето. С помощта на баби, дядовци, родители.

# 19
  • Мнения: 3
Авторе, ти вярваш ли сериозно в това, което си писал? На 21, с дете от предна връзка, "знае какво иска от живота"...

Не знам какво вижда ти. Аз виждам жена, склонна да взима кофти житейски решения. Ако те кефят подобни филми, be my guest, както се казва.

ПП: погледнах календара, вярно, че не е петък..
Бащата на детето е бил болен от рак хванали са го в последен стадии докато тя била бременна, в опит да продължи напред намери мен, а аз я съсипах признавам си. Не сме от малцинството, пълни глупости. Аз уча за ИТ програмист а тя за ветеринарна лекарка и желае да си отвори и кабинет. Имам силно душевна връзка към нея, разбрах, че съм сгрешил и пожелах да си я върна а при първият ми опит тя ми каза, че не ни е писано и не желае никакъв контакт с мен. Не е правилно това всеки прави грешки

# 20
  • Мнения: 5 240
"Пожелах да си я върна"... Абе льольо, слушай сега моето момче, докато гледаш само своите си желания няма да стигнеш  на далеч.  Язък, че си набор на мъжа ми, хич те няма да знаеш. Казала ти го е - не ви е писано.

# 21
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 431
Разбери къде ще е сватбата и върви да признаеш любовта си пред младоженците и гостите Laughing

# 22
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
Хора всякакви. Но ми е странно защо жена, която има дете на 21 да е кофти жена.
"Кофти жена" и "кофти житейски решения" са две различни неща. Двете могат да се съчетават, но не е въобще задължително. Първото със сигурност не съм го твърдял.

# 23
  • Мнения: 14 802
Разбери къде ще е сватбата и върви да признаеш любовта си пред младоженците и гостите Laughing
И гледай да хванеш момента, в който питат дали някой знае причина да не се венчава двойката. Техническите детайли трябва да се съблюдават.

П.п. и все пак пробвай да се сбиеш с годеника.

Последна редакция: ср, 30 мар 2022, 20:45 от Нарцùса

# 24
  • Мнения: 31 571
Хора всякакви. Но ми е странно защо жена, която има дете на 21 да е кофти жена.
"Кофти жена" и "кофти житейски решения" са две различни неща. Двете могат да се съчетават, но не е задължително. Първото със сигурност не съм го твърдял.
Ох, добре де, ама все тая. Грешно го написах.
Да решиш да отгледаш дете не е кофти решение.


Бащата на детето е бил болен от рак хванали са го в последен стадии докато тя била бременна, в опит да продължи напред намери мен, а аз я съсипах признавам си. Не сме от малцинството, пълни глупости. Аз уча за ИТ програмист а тя за ветеринарна лекарка и желае да си отвори и кабинет. Имам силно душевна връзка към нея, разбрах, че съм сгрешил и пожелах да си я върна а при първият ми опит тя ми каза, че не ни е писано и не желае никакъв контакт с мен. Не е правилно това всеки прави грешки

Повръща ми се от теб.
Значи пред теб е жена, която е самотна майка, изгубила бащата на детето си, а ти си решил да си груб и хубавичко да я посъсипеш още малко. Това не е нормално отношение към жена, която харесваш и която уж обичаш.
Нямаш никаква душевна връзка с нея. Нито с нея, нито ще имаш с която и друга.
Даже значението на това словосъчетание не знаеш какво означава.
И абсолютно правилно да те разкара. Как така не било правилно? Има грешки се прощават, ама явно си осрал нещата много яко.

# 25
  • Мнения: 18 295
Кога е родила, кога е завършила средно, пък кандидатстудентски изпити, пък студентка.
И докато учи с пълна сила, се справя и с връзките, а е имала време и да преодолее смъртта на бащата на бебето, починал от рак.
И докато върши всичко това, отглежда и бебето.

Не, ще ме прощавате, времево не ми се връзва.

# 26
  • Мнения: 3
Кога е родила, кога е завършила средно, пък кандидатстудентски изпити, пък студентка.
И докато учи с пълна сила, се справя и с връзките, а е имала време и да преодолее смъртта на бащата на бебето, починал от рак.
И докато върши всичко това, отглежда и бебето.

Не, ще ме прощавате, времево не ми се връзва.
Завършила е в Америка.  Забременяла е същата година демек е била на 18 родила е и си е дошла когато вече детето било на една година. В същото време си е подготвила документите и е кандидатствала да учи тук, защото кариерата за нея е на първо място, както и семейството. Доста оправна е. Върнала се е тук от Америка защото не искала да остава там където и се е случила първата травма в живота а това е на вече мъртвият и мъж. Това е.

# 27
  • Мнения: 12 725
Не ви е писано, права е жената.
Има неща, които се получават, а други - не. Имал си шанс, пропуснал си го. Толкова.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 781
Друго няма да постигнеш, освен да се излагаш като й досаждаш и ще затвърдиш мнението й, че е постъпила правилно.

# 29
  • София
  • Мнения: 12 602
Не е правилно това всеки прави грешки

Напълно правилно е. Държал си се като лайно. Още след първия път на такова отношение е трябвало да те разкара, а тя те е оставила известно време да се държиш така с нея. Даже късно те е разкарала.

Действията си имат последствия. Тя е взела правилното решение, ти дано си извадиш правилните поуки, за да не стане пак така и със следващата.

# 30
  • Мнения: 12 725
...Имам силно душевна връзка към нея, разбрах, че съм сгрешил и пожелах да си я върна а при първият ми опит тя ми каза, че не ни е писано и не желае никакъв контакт с мен. Не е правилно това всеки прави грешки
Тя може грешката да ти е простила, но вече е продължила напред. Продължи и ти. Няма смисъл да тъпчеш на място и да чакаш да й се провали планирания брак, защото и тогава може да не те иска. Остави тази история зад гърба си.

# 31
  • Мнения: 35 951
И продължаваш да се държиш като същото, защото не я оставяш на мира.

# 32
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 431
Всъщност единствената причина да осъзнаеш колко си сгрешил е защото тя окончателно е затворила страницата  и хем въобще не и пука за теб, хем е щастлива с друг човек.
Ако все още беше свободна , въобще нямаше да се сещаш за нея.

# 33
  • Мнения: 18 295
Така, казваш забременяла на 18. Родила на 19. Върнала се в България, когато детето било на годинка, тоест на 20. Изкарали сте 5-месечна връзка и сега е на 21 и се омъжва за някого.
Тя тая история нещо тече на много бързи обороти, ако е вярна, но както и да е.
Сега нямаш шанс. Ако до година-две се разведе с новия, пробвай пак.

# 34
  • Мнения: 3 719
Как ти хрумна точно нас да питаш? Тя любимата жена не може да намери добра дума за теб, та ние ли?

# 35
  • El Paso
  • Мнения: 2 053
Бившата ти е пред сватба, ти ѝ пишеш? За самоуважение чувал ли си?

# 36
  • Мнения: 2 135
Аз уча за ИТ програмист а тя за ветеринарна лекарка и желае да си отвори и кабинет.
Явно е научила вече разликата между бик, вол и говедо.
Ветиринарната медицина е много полезна за жените.

# 37
  • Мнения: 7 387
Всеки мъж е съвкупност от трите, в зависимост от разположението на звездите.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 135
Много си прав в едно - всеки прави грешки...но пропускаш една малка подробност - тя може да ти ги прости, но това не означава,че трябва да се върне към обекта направил тези грешки - към теб...може би в друг живот и в друго време, но не сега....направи нещо добро за нея - остави я да бъде щастлива, поне това и дължиш...

# 39
  • Мнения: 29 272
Ако темата е истинска, ще повторя казаното от всички - Остави момичето и си гледай своите работи! Следващия път не бъди кретен!

ПС: Не е невъзможно на 21 г. да е майка и студентка при подкрепа от родителите. Обаче друго ми е чудно - как за 5 месеца успя да разбереш, че много я обичаш като същевременно се държиш лошо с нея?!?!  А тя кога успя да срещне нов мъж, че и да ѝ предстои сватба? Много бързо ви се случват нещата...

# 40
  • Мнения: 3 172
И всички тези местения от САЩ по време на Ковид, браво...

# 41
  • Мнения: 6 105
Пич, няма стане тая. Не знам до колко е истинска историята ти, ама да кажем е така, да се подиграваш с момиче като нея, след преживяно такова нещо.... Как да ти кажа, за бой и е*ане си. Като продължаваш да се унижаваш и да досаждаш, единствено ставаш още по-жалък. Ако съм на мястото на бъдещия и съпруг, до сега да съм ти набил канчето доста качествено. Нямаш място там, със следващата гледай да не се фръцваш така като не ти изнася нещо, че както виждаш може да се окаже за постоянно

# 42
  • Мнения: 391
Невъзможно е това да си е върнеш, когато ти се отдавала тази възможност да се държиш с нея не си го направил! Каквато си е Надробил такава ще е сърбаш..

# 43
  • Мнения: 771
Не. Няма шанс да си я върнеш.

# 44
  • София
  • Мнения: 23 072
Така, казваш забременяла на 18. Родила на 19. Върнала се в България, когато детето било на годинка, тоест на 20. Изкарали сте 5-месечна връзка и сега е на 21 и се омъжва за някого.
Тя тая история нещо тече на много бързи обороти, ако е вярна, но както и да е.
Все пак дамата е много оправна, така твърди бъдещият IT специалист, който не може да върже едно изречение като хората.

# 45
  • Мнения: 1 846
Завършила в САЩ-дрън дрън, прибрала се с дете на 1 г, кога свари да си приравни дипломата, че да кандидатства в БГ, че да я приемат да учи в университет...а хората така бягат от САЩ, още повече детето и трябва да е Американски гражданин.
Цялата тема е нереална. И както каза някой това по време на "ковид" ситуацията, когато повечето институции не работеха.

# 46
  • Мнения: 95
И аз мисля, че нямаш шанс. В момента момичето е с предполагаемо сериозен мъж, предложил й брак, а ти си мъж с 11 години по-голям от нея, държал се като тийн, грубо и дръпнато. 

# 47
  • Мнения: 31 571
Ако темата е истинска, ще повторя казаното от всички - Остави момичето и си гледай своите работи! Следващия път не бъди кретен!

ПС: Не е невъзможно на 21 г. да е майка и студентка при подкрепа от родителите. Обаче друго ми е чудно - как за 5 месеца успя да разбереш, че много я обичаш като същевременно се държиш лошо с нея?!?!  А тя кога успя да срещне нов мъж, че и да ѝ предстои сватба? Много бързо ви се случват нещата...

Комплексара си е комплексар, не се променя.
Може и да се сниши при следваща връзка, но ще си покаже истинското лице и пак ще му бият шута.

Естествено, че не е невъзможно 21 годишна майка да е студентка.
Назад писах за моя позната и то с 2 деца на 21.

Последна редакция: чт, 31 мар 2022, 19:13 от Елора

# 48
  • Мнения: 12 725
То всъщност даже няма значение дали историята е истинска. Въпросът е принципен: държиш ли се тъпо, те отсвирват. После, и да правиш мили очи, мачът вече е свирен и няма връщане.

# 49
  • София
  • Мнения: 2 093
Ха, това много напомня на един друг IT специалист, който работи на три места и последния месец се сетил, че обича любовницата си, която нагрубявал и не искал три години. BTW какво стана с него, май се оказа жена и заключиха темата?
Абе, как ги измисляте тези истории, че и внимание във форумите търсите?

Общи условия

Активация на акаунт