Добавки и витамини за подобряване на МЦ, ЛФ и ОВУ - 11

  • 62 454
  • 765
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 24
Да,определено книгата е страхотна!Препоръчвам я и аз😀от нея реших и аз да променя всичко и започнах да чета и тук.
Още веднъж благодаря на Денис.Надявам се скоро и ние да имаме добри новини🍀🙏

# 481
  • Варна
  • Мнения: 163
И аз в момента чета книгата, но разбира се съм почнала с добавките от мин. година благодарение на Денис!
Но се озадачих за мнението на Ребека Фет за L-arginin-а? Вие какво мислите? Аз го пия в така нареченото "трио".

# 482
  • Мнения: 5
Аз пиех L-Arginine по съветите на  Денис, докато направихме трансфера на последните ни 2 ембриона. Но след това, постъпих както е написано в книгата за яйцето: спрях го според указанията там.


И аз в момента чета книгата, но разбира се съм почнала с добавките от мин. година благодарение на Денис!
Но се озадачих за мнението на Ребека Фет за L-arginin-а? Вие какво мислите? Аз го пия в така нареченото "трио".

# 483
  • Мнения: 24
Да и аз по същия начин ще направя.След трансфера Денис ми е казала да оставя добавките за дефиците ,омега и магнезии мисля че беше.Аз пия добавките от почти три месеца,след неуспешен трансфер .Тогава прочетах книгата,спрях цигарите и си поръчах един тир 😀с добавки за мен и за мъжа ми.Знам ,че трябва време за да подействат върху яйцеклетките ,но кожата ми и косата и тялото в комбинация със спорт нямат база за сравнение.

# 484
  • Мнения: 242
Здравейте, ако някоя от вас е готова да се раздели с книгата, бих искала да я купя, от 2 години опити за второ дете и нищо... Благодаря предварително.

# 485
  • Мнения: 3 131
Книгата я има онлайн. За съжаление не при всички става само с добавки.

# 486
  • Мнения: 1 376
Къде е има онлайн? Ако може да споделиш?

# 487
  • Мнения: 292
Здравей, Фрида
Хеликон и сиела я имат налична онлайн. Виждала съм я и в буктрейд  в книжарниците им. Предполагам че и във физическите книжарници също я имат. Може да провериш преди да я поръчваш, за да спестиш от доставката

# 488
  • Мнения: 1 376
Благодаря, но аз реших, че е има в онлайн библиотека достъпна за четене.

# 489
  • Мнения: 3 131
Ако бяхте написали в гугъл щеше веднага да ви излезне. Аз я четох онлайн на английски, има я на още повече места
https://estepongo.com/zdrave-semejstvo-blagopoluchie/kniga-vsich … ztegljane-na-pdf/

# 490
  • Мнения: 290
Ако сте от София, минете през панаира, аз оттам си я взех. До днес включително, щандът е откъм светофара на бившия Кравай

# 491
  • Мнения: 24
Книгата я има онлайн. За съжаление не при всички става само с добавки.

Да ,абсолютно е така !Не всеки има късмет само с помощта на добавки да се получат нещата.И ние сме от тях,просто гледаме в такъв случай да си помогнем и действаме и с инвитро.🍀

# 492
  • Мнения: 20
Здравейте как се пие  вечерна иглика до овулация или от цикъл до цикъл

# 493
  • София
  • Мнения: 35 935
Здравейте как се пие  вечерна иглика до овулация или от цикъл до цикъл
Oт М. до М., или постоянно.

# 494
  • Мнения: 57
Здравейте, от много четене разбрах, че DL- алфа-токоферил ацетат е токсична форма на Vit E…Коя е правилната форма?
Този продукт става ли?
https://www.zoya.bg/%D0%92%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%BD-E … %D0%BB%D0%B8.9445
Може ли да препоръчате и някакъв Вит Е с 100IU, както и някакви комбинирани витамини!
Благодаря много!

Последна редакция: пн, 12 юни 2023, 17:24 от Sunny+

Общи условия

Активация на акаунт