Добавки и витамини за подобряване на МЦ, ЛФ и ОВУ - 11

  • 62 089
  • 765
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 5 813
Пу, първа! Simple Smile Благодаря за темата! Flowers Rose

В момента приемам Ресвератрол, Инозитол, NAC, L-Аргинин, както и някои други важни добавки.

# 2
  • София
  • Мнения: 30
Пу, първа! Simple Smile Благодаря за темата! Flowers Rose

В момента приемам Ресвератрол, Инозитол, NAC, L-Аргинин, както и някои други важни добавки.

Може ли да споделите, на кои фирми са Ресвератрол, Инозитол и NAC?

Поздрави!

# 3
# 4
  • Мнения: 178
Записвам се и аз на 43 има ли някой с добавките препоръчани от Денис да е забременяла спонтанно или инвитро?

# 5
  • София
  • Мнения: 30

Благодаря от сърце! Отдавна не съм поръчвала от Iherb, ще ги разгледам и ще действам! Аз вече пих със сигурност поне Ресвератрола + 7-KETO DHEA, но на друга фирма и забременях де, но ги загубих в 11 седмица, бяха двечки Simple Smile Сега пак искам да направя всичко за себе си и тялото си и децата си.. да забременея пак и този път да ги износя и родя, било то заедно или едно след друго. Успех на всички!

# 6
  • Мнения: 5 813
Отдавна не съм поръчвала от Iherb, ще ги разгледам и ще действам!

Моля! Само да вметна, че вече е още по-лесно да се поръчва от сайта, защото доставката до Б-я е безплатна над определена стойност на поръчката, а и ДДС-то се плаща още със самата заявка, което е доста практично. Simple Smile Има тема във форума, хвърли ѝ едно око, ако искаш.
Успех и на теб! Дано скоро мечтата ти се сбъдне! Flowers Four Leaf Clover

# 7
  • :)
  • Мнения: 337
Здравейте, момичета, според вас имам ли инсулинова резистентност?

# 8
  • Мнения: 5 813
А къде са стойностите на гладно, т.е. на нулева мин.? Те, като цяло, са най-важните.

# 9
  • :)
  • Мнения: 337
А къде са стойностите на гладно, т.е. на нулева мин.? Те, като цяло, са най-важните.
На нулева мин глюкоза серумна 4.77 и инсулин серумен 4.44, не знам защо са ги изписали малко по-долу.

# 10
  • Мнения: 48
Здравейте.
Искам да си поръчам добавки и витамини.Може ли да ми препоръчате.
L Arginin ,Масло от вечерна иглика,Е 400,Омега 3,CQ10,Ресвератрол
Също и други ,които си взаймодействат с горните.

# 11
  • Мнения: 990
А някой знае ли защо Денис не пише вече в темата Thinking Ние хубаво си споделяме разни изследвания, добавки, задаваме си въпроси и си отговаряме кой каквото знае от личен опит, но не сме компетентни като нея Thinking

# 12
  • Мнения: 5 382
Записвам се. Пия вечерна иглика, ленено масло, Кю 10, Омега...не с някаква конкретна цел, а по-скоро за подкрепа на сърдечно-съдова система и разреден менструален цикъл. От ай хърб от години не съм поръчвала, когато го правех, гледах да избегна митница. Добавките ги взимам от онлайн аптеки според промоциите.

И колаген, хиалуронова, куркумин, босвелия и т.н.за костни проблеми.

Последна редакция: ср, 06 апр 2022, 21:22 от *Камея

# 13
  • Мнения: 10 245
От скоро митницата и доставката отпаднаха до определена сума, така че ако ви е по-изгодно може пак от iHerb.

# 14
  • София
  • Мнения: 5 407
Момичета,каква беше дозата за прием на :
Inositol powder
NAC
L-Arginine

Общи условия

Активация на акаунт