STAR WARS Universe: A Long Time Ago in a Galaxy Far, Far Away (тема 3)

  • 31 506
  • 772
  •   1
Отговори
# 45
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 034
О, да. Със сигурност ще е обгорен и все пак си мисля, че
ако са се поучили от грешките и вземат пример от Rogue one
ще се получи много добре. Там само загатнаха какво е останало от Анакин
с две, три сцени но какви.
А пък и може да покажат вътрешните му терзания, самотността, вината
за смъртта на Падме, безсилието да е вързан до края на живота си с тези машини.
Ако вкарат и опитите на Палпатин и игричките му с него да му намери заместник
и непрестанното му наказване затова, че Оби Уан го победи в дуел няма да сбъркат.
Имат толкова безкрайно поле за действие, дано накрая крайния резултат не е
плачевен. Оби Уан и Анакин са ми любимци и ми се иска историите им да са
добре направени и измислени.
След гаврата с великолепното трио, няма да им простя и тези два култови персонажа
да бъдат тотално обезличени и съсипани.

# 46
  • София
  • Мнения: 27 132
Основно ще е за Оби Уан. Дарт Вейдър ще се появи чак в края на епизод 2.
Аз се надявам да не се даде прекалено много екранно време на инквизиторите, защото на кой му пука за тях?
Това ще е лимитиран сериал от само 6 епизода и без друг сезон, така че акцента е ясно къде трябва да бъде.

# 47
  • Мнения: 36 421
Това си е сериозна опасност - особено за тъмнокожата госпожа - като нищо ще ни разкажат живота й от детството, до сега...

# 48
  • Мнения: 36 421
Извинявам се, не мога да редактирам - сега гледам едно видео и това, което съм написала в горния коментар, ще излезе пророческо. Според видеото, целият сюжет не е за Оби Уан, а за
Скрит текст:
Рива (Риба ? Animal Fish ) - мургавата инквизиторка. Вейдър й поставя задачата да следи Оби Уан и да разбере с какво се занимава той. Тя открива, че той е посветил живота си на опазването на Люк и решава да убие малкия. Когато настъпва решаващият момент, тя осъзнава, че Люк е бъдещето на джедаите и не може да го направи (като малка тя самата е мечтала да бъде джедайка). Вейдър я убива, защото тя се проваля в мисията си. Край.
Може и лийкът да е фалшив. Сега се чудя дали да гледам, или да изчакам вашите отзиви.

Последна редакция: пн, 09 май 2022, 12:19 от pppqqq

# 49
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 034
pppqqq, сакън! Дано да не са решили да тръгнат по пътя на тъмната страна, макар че
Скрит текст:
ако се замисли човек има резон. След Мери Сю-то на Рей, Me too модата и BLM като нищо да са направили подобно недоразумение. Сериал уж за Кеноби, ама по-скоро пропаганда на поредната силна, можеща да надвие всеки един мъж чернокожа жена, никак няма да се учудя.
Ама така става, като франчайза вече се прави само и единствено за пари и пропаганда на определени
ценности. Тези хора идея си нямат какво значение има Star Wars вселената и отделните герои за истинските фенове. Защо тръгват да правят нещо, като
Скрит текст:
реално основния персонаж ще е куция кон?
Дано да грешим, но аз вече имам лошо предчувствие за това.

# 50
  • София
  • Мнения: 3 765
Не мисля, че ще се измести фокусът. Все пак говорим за ключов герой. Няма да се изгаврят с феновете. Ето още нещо от мен

# 51
  • София
  • Мнения: 27 132
От вчера започнаха снимките на ''Асока'' 🙂

# 52
  • Мнения: 36 421
Поне нейният сериал със сигурност няма да е с изместен фокус Wink

# 53
  • София
  • Мнения: 27 132
Аз от този сериал очаквам най-много, защото лично Филони ще си го води. А и анимацията ''Бунтовници'' ми е любима.
Тук ще има много истински Стар Уорс.

Опасявам се, че шоурънъра на Оби-Уан, Дебора Чау (яко либерална жена) ще окепази нещата. Изобщо комбинацията Катлийн + Дебора Чау (двете са гъсти) не вещае нищо добро. Дано бъркам, уф.

# 54
  • Мнения: 36 421
А, сигурно не бъркаш...

# 55
  • София
  • Мнения: 27 132
ЧРД на чичко Лукас! Simple Smile

# 56
  • Мнения: 36 421
Да му е честито! Simple Smile

# 57
  • Мнения: 129
Много жалко ако цялата история се върти около Рива, Рева или там както се казва.
Вчера излезна това, изглежда чудесно Simple Smile


Има и доста обширна статия
https://www.vanityfair.com/hollywood/2022/05/star-wars-cover-the … will-be-televised

Последна редакция: ср, 18 май 2022, 19:38 от mos_pelgo

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 262
Предстои нещо ново. Изглежда страхотно, а въобще не знам за какво става дума. Моля, истинските фенове да разяснят Simple Smile
Освен това вече са качени 1ви и 2ри епизоди на Оби Уан. А нямам представя кога ще успея да ги гледам..

# 59
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 092
Довечера сядам! ох. нямам търпение !

Общи условия

Активация на акаунт