Лениви черва

  • 1 002
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте мами , Вики е на 1 месец и ми първа дете нямам кърма от 7 дни и е на АМ фризолак като от болницата, но от няколко дни се напъва цяла вечер не може да ака ...веднъж сложих термометър и се изака беше нормално ако не е запек и сега пак е така всека сутрин е страшна мъка докато се изака ... педиатъра и ми каза да слагам термометър докато свикне и да и давам и фризолак вот... нова мама съм моля ви съвети

# 1
  • Мнения: 6 764
Здравейте мами , Вики е на 1 месец и ми първа дете нямам кърма от 7 дни и е на АМ фризолак като от болницата, но от няколко дни се напъва цяла вечер не може да ака ...веднъж сложих термометър и се изака беше нормално ако не е запек и сега пак е така всека сутрин е страшна мъка докато се изака ... педиатъра и ми каза да слагам термометър докато свикне и да и давам и фризолак вот... нова мама съм моля ви съвети
Бебетата се учат да акат и е нормално напъване, пъшкане и т. Н. Сама сте видяла, че детето няма запек. Термометър е страшна глупост, първо заради риск от разраняване и второ, че с всеки приложен термометър, свиквате бебето да ака само така. Т. е да си чака термометъра. Съветът ми е да си намерите по-заинтересован лекар, защото тези насоки са грешни и ще ви докарат проблем. Ако се налага клизма, в аптеките има бебешки такива. Но определено сега това не е така.

# 2
  • Мнения: 7
Просто ми е притеснено реве и се поне:( и аз мисля да я оставя няколко дни докато свикне

# 3
  • Мнения: 6 764
Нормално е за периода, вероятно има и колики. Отделно ако давате капки за колики, те също дават отражение, повечето са със симетикон, който затяга коремчето. След като и скоро сте сменили млякото е обичайно някаква такава реакция. АМ е по-различно от кърма, трябва да привикне и да си нацелите вашето. Тук вече компетентен лекар трабва да каже.

# 4
  • Мнения: 7
Да имема колики и то доста силни давам и биогайя и абоколик... дано скоро да и мине ... много ви благодаря мами

Общи условия

Активация на акаунт