Най-гадната зодия за жена! - 3

  • 27 398
  • 737
  •   2
Отговори
# 225
  • Мнения: 542
Има си хас някой да излезе на глава с Овен. То ще е прецедент.
Всъщност Козирог се справят перфектно с тях 😀

# 226
  • Мнения: 3 841
Мъже и жени Водолей са си самодостатъчни. Това е добре, че е голямо приключение някой да ги търпи. Приятелка водолей? Мне.
Йеййй! Хареса ми! Аз пък си мислех, че само аз търпя другите😁Хубаво е да има хора, които не биха те занимавали.

# 227
  • София
  • Мнения: 6 231
Има си хас някой да излезе на глава с Овен. То ще е прецедент.
Всъщност Козирог се справят перфектно с тях 😀
Те нямат нужда някой да се справя с тях, така добре си се саботират сами…

# 228
  • Мнения: 477
Има си хас някой да излезе на глава с Овен. То ще е прецедент.
Всъщност Козирог се справят перфектно с тях 😀
Те нямат нужда някой да се справя с тях, така добре си се саботират сами…

Хаха, много са ми интересни. Дядо е Овен и понякога не мога да го разбера. Joy

# 229
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833

# 230
  • Мнения: 3 720
Мъже и жени Водолей са си самодостатъчни. Това е добре, че е голямо приключение някой да ги търпи. Приятелка водолей? Мне.
Хм, а вие коя зодия сте ? И аз понякога едвам търпя лелята на детето ми- Риби, но не си позволявам да обобщавам така за всички хора от тая зодия.
Макар че не съм им фен, много лицемерни и специално тази особа е доста властна.
Разпознахме се от пръв поглед, Sad, Риба съм!😁
После си приказвайте, че зодиите са бошлаф.

# 231
  • София
  • Мнения: 2 409
И аз съм от гадните водолеи, ама нещо не помня да съм се впрягала, освен в началното училище, ама тогава може и от възрастта да е било. И аз търся хората, като ми трябват. Рядко почвам с добър ден, в повечето случаи директно на въпроса Grinning Как ли ме нареждат, ама и мен, като ме питат за нещо или имат нужда, предпочитам директно така.

# 232
  • София
  • Мнения: 6 231
Най - мразя да ми се обясняват половин час и да ми говорят глупости преди да стигнем до същината.
Но на добър ден държа. Затваряла съм телефона даже Grinning.

Аз лично не умея да искам помощ, това водолейско  ли е или…?

# 233
  • Мнения: 3 720
Зависи. Водолеите не искат помощ, защото никога не им трябва,  ако и ти така..😁

# 234
  • Мнения: 661
Etoil, аз също много мразя да ми се обясняват или да трябва да се обяснявам без да съм Водолей😂
Виж на Добър ден и елементарно възпитание и обноски държа!

# 235
  • Мнения: X
Най - мразя да ми се обясняват половин час и да ми говорят глупости преди да стигнем до същината.
Но на добър ден държа. Затваряла съм телефона даже Grinning.

Аз лично не умея да искам помощ, това водолейско  ли е или…?
И аз.
Ще се влача, но съм прекалено горда за да поискам помощ и предпочитам да се оправям по трудния начин.

# 236
  • Мнения: 2 522
Има си хас някой да излезе на глава с Овен. То ще е прецедент.
Не знам дали е за гордост, но като рак доста добре се справям. С двама овни даже. Joy Мисля че водните сме една идея по-големи инати и не отстъпваме.

# 237
  • Мнения: 3 841
Най - мразя да ми се обясняват половин час и да ми говорят глупости преди да стигнем до същината.
Но на добър ден държа. Затваряла съм телефона даже Grinning.

Аз лично не умея да искам помощ, това водолейско  ли е или…?
Абсолютно водолейско е! Същата работа съм!
На добър ден и аз държа! При мен е:каквото повикало, такова се обадило! Няма значение кой стои отсреща.
Не обичам оправдания и мрънкане, никак даже... Имам една колежка, която постоянно мрънка колко много работа има... Вчера й казах, че вместо да губи време в мрънкане щеше да си свърши част от работата😆😆😆Щом хабиш толкова енергия в мрънкане и обяснения, значи нямаш много работа! 😅
Разбира се, не беше прието добре! Поне си спестих главоболието де... 😁

# 238
  • Мнения: 766
То зависи от Водолея, но аз съм на мнение, че и от двата пола са много добри приятели.
На мен дистанцираността и самодостатъчността им ми допада. Повече ме дразни "овесването на врата приятелски".
За любовни отношения е съвсем друга работа - там е строго индивидуално и трудно. Ако си намерят точния човек са идеални, а това (както и при всички зодии) е трудна работа и карма...

# 239
  • Мнения: 164
Минавам само да оставя това тук. 😁Хубава неделя на всички! ☀

Общи условия

Активация на акаунт