Ясновидки/ врачки - Тема 42

  • 65 312
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 768
6. Хурие, Варна - лее олово. Изключително доволна съм от тази жена! Много възпитана, добричка, с добри очи. Три пъти съм ходила при нея, пращала съм и познати, всички сме се чувствали много добре след посещение при нея. Аз лично бях като преродена, наистима голям товар ми падна. Първия ден съм спала наистина като след куршум, но в главата Simple Smile))
7. Наскоро ме заведоха при едно момиче във Варна. Гледа на някакви специфични карти, разбрах, че лее и восък. Не практикува. Нещо съвсем друго работи. Просто помага на познати. НО! Аз съм поразена! Не само, че ми позна всичко, но дори усети мои хронични болежки, каза ми от какво са, после ми каза и следващите дни какво ми предстои и т.н. Е..... каквото е казала до момента, става. А и аз след нея си излязох някак като преродена. Не искаше да ми взема пари, с триста зора оставих 50лв на диванчето. Просто наистина от благодарност.

Оставете поне телефона на тази Хурие. Иначе какъв е смисълът от целия ви пост?

# 721
  • Мнения: 43
Да, кажете нещо повече за това момиче от Варна... И за Хурие. Къде се намират, контакта с тях как се осъществява?

# 722
  • Мнения: 517
6. Хурие, Варна - лее олово. Изключително доволна съм от тази жена! Много възпитана, добричка, с добри очи. Три пъти съм ходила при нея, пращала съм и познати, всички сме се чувствали много добре след посещение при нея. Аз лично бях като преродена, наистима голям товар ми падна. Първия ден съм спала наистина като след куршум, но в главата Simple Smile))
7. Наскоро ме заведоха при едно момиче във Варна. Гледа на някакви специфични карти, разбрах, че лее и восък. Не практикува. Нещо съвсем друго работи. Просто помага на познати. НО! Аз съм поразена! Не само, че ми позна всичко, но дори усети мои хронични болежки, каза ми от какво са, после ми каза и следващите дни какво ми предстои и т.н. Е..... каквото е казала до момента, става. А и аз след нея си излязох някак като преродена. Не искаше да ми взема пари, с триста зора оставих 50лв на диванчето. Просто наистина от благодарност.

Оставете поне телефона на тази Хурие. Иначе какъв е смисълът от целия ви пост?



Да, споделете повече тък  като мога да дам пример за един Климент Геогриев , от онзи така красив морски  район, който след много тормоз върху мен заедно с негов приятел (човек  с много сериозни проблеми ,защото вместо да чистиш хората им правиш негативи ) та този Климент не искаше да обясни много неща( а да следваш акъл на приятели не винаги е добра идея ). След запитване не си вдига телефона.Въобразява си че когато си разкара чатовете ще направи кой знае какво, отвратително държание и то към хора  далеч по-възрастни от него.С фалшива диплома с която да се представя за терапевт, за да може да лъже хората и да ги използва енергийно.Доста от гледащите , даже и без пари да работят, са били потресени от неговата работа много пъти. Комплексиран некадърник( понеже не е мъж отдавна, това не е мъжко държание)  той иска пари като 200 лв за гривна амулет която вместо  късмет- носи негативи.Когато някой е изразил мнение за работата ти е редно поне да говориш с него какво изпитва този ...клиент да го кажем, а не хората да се съмняват че понасят негативи от постъпките ти.Или да кажеш какви  пари искаш за да отговориш на въпросите след като не можеш да се сетиш че самочувствието ти е без покритие и си наранил друг човек.Нека потребителят напише с какво се занимава жената,тъй като тук някои могат да разкажат фрапантни истории с различни врачуващи.Съветвам го ( защото всички като тях четат тук) да ми пише,и то без енергийно да го работи, особено ако иска да даде пример със себе си как се променя , а не да натрапва промяната при други, които са далеч над него в много отношения.

Последна редакция: пт, 12 авг 2022, 19:45 от Instyle

# 723
  • Варна
  • Мнения: 397
Instyle,
След това, което ще напиша, може да ме причислиш към хората които ти увреждат енергиите, като гледам май всички са такива. Но аз не съм фен на надрусания розово-бонбонен позитивизъм, на повърхностни безсмислени визуализации. По ми е важна реалността такава каквато е добра или лоша.Човек като осъзнае къде се намира, само тогава може да се промени към по добро.
Отдавна попадам на постовете ти, писала си ми и на лични повече от веднъж. Прави впечатление че са винаги малко или много несвързани и винаги много обвинителни.

Моето мнение го оставям на страна, да не говорим че сигурно някои хора си мислят, че съм объркала темата, какво правя тук като не вярвам.
Видях ти въпроса в темата за гледане на карти Таро и след това отговора на  Croco, май/ юни някъде тогава беше.
Ти вярваш в такива неща и тя също вярва, идеалния вариант.
Ако ти беше казала, че човека при който си ходила, ти е увредил енергиите и съсипал живота веднага щеше да и повярваш даже и да я похвалиш, че много познава.
Но това което ти е казала, не ти изнася защото предполага активност/действие от твоя страна. А то е, че 
въпросния човек не ти е навредил енергийно, според картите дори нямал способности, проблемите ти се дължали на вътрешни конфликти, а не на външно влияние. Това се вижда и без карти де...

Ти не търсиш помощ, търсиш някой който да потвърди мнението ти, че си безнадежден случай, защото хората ти увреждали енергиите...

# 724
  • Мнения: 67
7. Наскоро ме заведоха при едно момиче във Варна. Гледа на някакви специфични карти, разбрах, че лее и восък. Не практикува. Нещо съвсем друго работи. Просто помага на познати. НО! Аз съм поразена! Не само, че ми позна всичко, но дори усети мои хронични болежки, каза ми от какво са, после ми каза и следващите дни какво ми предстои и т.н. Е..... каквото е казала до момента, става. А и аз след нея си излязох някак като преродена. Не искаше да ми взема пари, с триста зора оставих 50лв на диванчето. Просто наистина от благодарност.
Моля Ви дайте повече информация, как можем да се свържем с това момиче.

Последна редакция: пт, 12 авг 2022, 20:51 от sona

# 725
  • Мнения: 2
Тел. на Хурие - 0896429045. Гр. Варна, ул. Вихрен. Звъннете, жената ще ви упъти. Вдига най-често дъщеря й.
Относно координати на момичето,  ще трабва да попитам дали мога да ги оставя тук, защото пак казвам - тя не работи това, приема и помага на познати и приятели. Ще попитам утре и ще пиша пак.
Извинявам се на всички, не съобразих, че не е коректно просто да споделя мнение и опит, а да не оставя поне един телефон.

# 726
  • Мнения: 2
Здравейте, отново питам, но някой случайно да знае ясновидки/врачки във Враца и околността? Научих само за Краса от Бяла Слатина, но още не съм ходила при нея, та търся някъде покрай Враца, ако някой знае ще се радвам да сподели!!!

# 727
  • Мнения: 74
Здравейте, някой може ли да даде мнение за Ясновидката Ясмина от Варна.
Питам защото позна доста неща, но ми иска 600 лв за разваляне на магия. Аз в последно време съм много зле, но съм безработен и парите са ми кът. Съвет дали може да ми дадете, или препоръчате човек дето не взема толкова скъпо.

# 728
  • Мнения: 32
Здравейте, някой може ли да даде мнение за Ясновидката Ясмина от Варна.
Питам защото позна доста неща, но ми иска 600 лв за разваляне на магия. Аз в последно време съм много зле, но съм безработен и парите са ми кът. Съвет дали може да ми дадете, или препоръчате човек дето не взема толкова скъпо.
Според мен ще изгорите , това са много пари, а и за да определя тя тази сума си е абсолютна шарлатанка

# 729
  • гр. София
  • Мнения: 153
Здравейте, някой може ли да даде мнение за Ясновидката Ясмина от Варна.
Питам защото позна доста неща, но ми иска 600 лв за разваляне на магия. Аз в последно време съм много зле, но съм безработен и парите са ми кът. Съвет дали може да ми дадете, или препоръчате човек дето не взема толкова скъпо.
Ама, моля Ви, не си давайте парите! Как изобщо се връзвате на такива?! А и какво значи "позна ми"?! Това, че Ви е познала /и то не се знае дали не е случайно или просто да Ви е подпитала/ някои неща от настоящето не значи, че е познала бъдещето. Повярвайте ми, имам опит! Човек минава през различни периоди, кога добри, кога - лоши...  Вие сигурно сте в някой не до там добър период. Повтаряйте си, че и това ще мине и ще дойде нещо по-добро, без да си давате парите по врачки и гледачки! Има една група във фейса "Астропсихология за всеки" май се казваше. Там безплатно отговарят на въпрос и вероятно ако качите картата си, биха могли да кажат кога ще свърши този кофти период, ако това изобщо би могло да е някакво успокоение. Иначе, като цяло и там не съветвам да си давате парите. Успех и горе главата!

# 730
  • Мнения: 953
Мнение за маг Андриана от Пловдив?
Гледала само по телефон.
Някой да е ходил?
Има обяви в Базар Бг.

# 731
  • Мнения: 28
Здравейте, някой може ли да даде мнение за Ясновидката Ясмина от Варна.
Питам защото позна доста неща, но ми иска 600 лв за разваляне на магия. Аз в последно време съм много зле, но съм безработен и парите са ми кът. Съвет дали може да ми дадете, или препоръчате човек дето не взема толкова скъпо.
Според мен ще изгорите , това са много пари, а и за да определя тя тази сума си е абсолютна шарлатанка



Ама,нали ,гадателка на народа бе, хахахахаха.
Като гледам,цените и хич не са народни!!  Еййй,тези хора срам нямат.Това си е почти една заплата.Възползват се от нещастието на хорат и хич не им пука за техните страдания.Важното е да се вземе парата,а наивниците да го д.......т.Нещастници!

# 732
  • Мнения: 13
Здравейте, някой може ли да даде мнение за Ясновидката Ясмина от Варна.
Питам защото позна доста неща, но ми иска 600 лв за разваляне на магия. Аз в последно време съм много зле, но съм безработен и парите са ми кът. Съвет дали може да ми дадете, или препоръчате човек дето не взема толкова скъпо.

Не, не го правете, моля!
Когато човек е уязвим, зяпочва да вижда неща, които не съществуват!
Търси помощ, и се предоверява, и губи ориентация за реалността.
Личен опит, за съжаление.

# 733
  • Мнения: 1
Може ли кординати на добри гадателки около Бургас

# 734
  • Мнения: 19
Здравейте, бихте ли могли да ми кажете, някоя читава гледачка/врачка или ходжа около Пловдив, Първомай или Асеновград ?🔮📿Моля за актуални телефони номера и адреси 🙏☎️🌍

Общи условия

Активация на акаунт