Абонаментни кутии в България - Тема 23

  • 45 937
  • 742
  •   1
Отговори

Анкета

От коя абонаментна кутия на българския пазар сте най-доволни?

Опции:

* Може да изберете максимум 24 опции.

# 720
  • Мнения: 2 023
Този месец ще пропусна Кибрит. Не ме съблазнява грам.

# 721
  • Мнения: 886
Поръчах Кибрит, защото ще използвам и трите разкрити продукта. Е, ще ги използвам ако се разберат с кожата ми де Smile  Отдавна искам да пробвам нещо на Руми, дано не се разочаровам.
Чакам новопоявилите се Globo box да разкрият нещо, но те толкова се бавят, че предизвикват повече досада, отколкото очакване...

# 722
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Слънцезащитна ползва баща ми,синът също,ако ходят на плаж...
И кремът за след слънце ще им влезе в употреба.
За мен кремът на Руми.
И се надявам на спирала/палитричка...

Изпратили са ми кутията от pick n dazzle

# 723
  • Мнения: 1 811
Извинявам се ако е обсъждано, но не съм чела много назад. Поръчах втора кутия Кибрит с продуктите на доктор Дерм и тази за юни в една поръчка. Двете заедно ли ще дойдат, при положение, че втората е след 14.06?

# 724
  • София
  • Мнения: 1 914
Извинявам се ако е обсъждано, но не съм чела много назад. Поръчах втора кутия Кибрит с продуктите на доктор Дерм и тази за юни в една поръчка. Двете заедно ли ще дойдат, при положение, че втората е след 14.06?

Надали. Свържете се с Кибрит .

# 725
  • Мнения: 2 090
Може да им пишете, ако искате да са заедно. Аз поръчах 3 др Дерм и дойдоха в един голям кашон на същата сума за куриера.

# 726
  • Мнения: 1 811
Обадиха ми се преди малко, беше много любезна жена, попита ме как искам да ми ги доставят. Разбрахме се двете заедно след 14.06, не ми е спешна доктор Дерм. Определено обслужването им ми харесва.

# 727
  • Мнения: 177
Днес и аз поръчах Кибрит и Др Дерм, интересно ми е да ги опитам, аз съм от Варна и ще си я взема направо от техният офис 😋

# 728
  • Мнения: 2 779
Момичета, а продуктите на  CLLC пълноразмелни ли ще са?

# 729
  • Мнения: 1 811
Момичета, а продуктите на  CLLC пълноразмелни ли ще са?
Да

# 730
  • Мнения: 639
Водена от безкрайните коментари за DR DERM, ами и аз си поръчах кутийката, да не остана по-назад.
Между другото, това е първата такъв тип абонаментна кутия, която си поръчвам, имам големи очаквания от слънцезащитния крем.

# 731
  • Мнения: 294
И аз си поръчах кутията с Др. Дерм, много се чудих, но се поддадох на изкушението Grinning нямам търпение да пробвам хидрогела и слънцезащитата. След крайно прехвваления Авант си бях казала, че ще се въздържам от такива колаборации, но цените на тази марка са и по-достъпни, в случай че нещо ми хареса.

# 732
  • София
  • Мнения: 5 193
Има ли някой да не си е получил безплатното Ми Аманте?

# 733
  • Мнения: 1 048
Писах им вчера, но не получих отговор. Не очаквам да получа крема на Ми Аманте.

# 734
  • Мнения: 1 811
Водена от безкрайните коментари за DR DERM, ами и аз си поръчах кутийката, да не остана по-назад.
Между другото, това е първата такъв тип абонаментна кутия, която си поръчвам, имам големи очаквания от слънцезащитния крем.
Аз основно заради слънцезащитния и крема за очи си поръчах втора кутия. Много ми харесаха и двата крема. До сега какъвто и слънцезащитен да си купех, а съм пробвала доста, все ми стояха мазни и тежки на лицето. Този попива мигновено, няма лъщене, добре ми е под ФДТ и някакси ми изглежда цялостно лицето. Мисля, че намерих моя крем за лятото.

Общи условия

Активация на акаунт