Магазини Pepco 9

  • 50 298
  • 748
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 6 913
Ее нямаше книжка със стикери 🤔😒😒😒и останали само 4 чувалчета 😁за първи път излизам без нищо купено 😁

# 421
  • Мнения: 27 488
Ходих до другия магазин в квартала (Пловдив, Пещерско шосе) и намерих термочаша и за дъщеря ми. 8 лв, 350 мл, с предпазител и симпатично животно (не се сещам какво точно е😅, но добре, че не е еднорог😁- разви някаква антипатия към любимите преди еднорози😆; розовото ще го преживее- по-хубаво розово е на живо, снимах на лампа):

Скрит текст:

   
По принцип термочашата я "глася" за част от подаръка за първи юни, ако дотогава не заредят с някой друг вид, който да ми хареса повече като дизайн отвън. 🙂
Харесах и гел химикали- опаковка от доста бройки е, на 2 реда, може би са поне 20 броя в опаковката, различни цветове. Имате ли впечатления дали стават? Как стои въпросът с изпирането от дрехите, ако случайно си изцапа дреха?🤔🤔
Взех и слушалки с кръгла кутийка за дъщеря ми- кутийката е текстилна и слушалките са изчистени, без камъчета и украси, но дано поне да работят и двете, че предишните се наложи да ги върна, защото само от едната се чуваше. Вече за издръжливост...не съм особено обнадеждена🤔, но поне ще ни остане кутийката, ако слушалките не издържат дълго...🙂
Харесах и детски ментови джапанки по 5,50 лв, както и едни обувки за малката, но ако стоят по-нататък...Засега не са ни чак толкова необходими.
И най-накрая открих от опаковките с 3 броя малки ролки тиксо. Не хартиена лента в бежово или кремаво, а истинско тиксо! В други 2 магазина Пепко нямаше няколко пъти поред...имаше само от еко алтернативите (които не ми вършат работа).
И...забелязвам доста симпатични мъже касиери напоследък. 😃 Имам предвид отношението към клиентите, не външния им вид.🙂

Последна редакция: сб, 21 май 2022, 01:28 от dolce miele

# 422
  • Мнения: 3 124
И аз последните пъти попадам на мил персонал, в мола и на Приморски, на разл места, приветствам го

Много готино розово и животинче,браво

Утре ще снимам моите кутийки с котки, за детето за игра в кухната на лидл,хихи

# 423
  • Мнения: 27 488
Хм, аз ли съм голям технически инвалид...или попадаме на втора опаковка със слушалки на които се чува само от едната?!?🤔🙄 Купени от различни магазини...Пише, че са с микрофон🤔🤔 Но не виждам нещо, което да ми прилича на микрофон? Има един бутон, който се натиска, със символ телефон...и 2 слушалки-тапи за ушите.🙄

# 424
  • sf
  • Мнения: 10 142
Тествай ги в разговор, но би трябвало това бутонче да активира микрофона.

# 425
  • Мнения: 35 110
При нас имаше тези чаши

# 426
  • София
  • Мнения: 639
А виждали ли сте спални чувалчета за бебе?

# 427
  • Мнения: 35 110
Мисля, че съм виждала.

# 428
  • Мнения: 5 070
А виждали ли сте спални чувалчета за бебе?
Да, има, но са само зимни. На размери са и ми харесват.Моят бебок изкара цяла зима с тяхно. Вече е с кауфландско.
Вчера взех от кошовете за играчки от новата брошура с Мики Маус.

# 429
  • Мнения: 35 110
Аз за това преходно време ползвах едно тъничко от Лидл. Отгледа и двете деца Simple Smile За пролет и есен е чудно.

# 430
  • Мнения: 675








Последните ми покупки , пре3 ден ходя 🤦🏻♀

Последна редакция: сб, 21 май 2022, 10:39 от danito921

# 431
  • Мнения: 3 977
А първото какво е?

# 432
  • София
  • Мнения: 639
На мен ми трябва за след месец, очаквам са в голяма жега
Аз за това преходно време ползвах едно тъничко от Лидл. Отгледа и двете деца Simple Smile За пролет и есен е чудно.

# 433
  • Мнения: 675

Чашки Simple Smile стъклени , с капаче и сламки.

# 434
  • Sofia
  • Мнения: 26 375
Сламките стъклени ли са?

Общи условия

Активация на акаунт