Годишнини... :)

  • 2 149
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 478
Момичета,
Как празнувате годишнини от сватбата? Подарявате ли си нещо,какво?
Събирам свежи идеи,тъй като ни предстои и искам да го изненадам.
Благодаря ви. Simple Smile

# 1
  • Мнения: 5 662
Предстои ни, подаряваме си емоции...според възможностите.

# 2
  • Мнения: 10 993
Разходка с балон.

# 3
  • Мнения: 1 326
Нашата е през юни и ходим на някое хубаво място.

# 4
  • София
  • Мнения: 13 072
Празнуваме годишнината от събирането ни като двойка, от сгодяването ни и от сватбата ни. Това са 3 повода в годината. Винаги си правим наши малки бягства.
Пътуваме някъде, отиваме на спа, на почивка и т.н. За кръглите годишнини си организираме по-сериозни емоции.
Материални подаръци не си разменяме.

# 5
  • Мнения: 3 178
Най-много се помнят преживяванията, идете някъде, ако имате възможност.

# 6
  • Мнения: 12 747
Ние нищо не правим. Ако изобщо се сетим, пием по едно вино. Обикновено го пропускаме.
Но сме се запознали на неговия рожден ден, това не го пропускаме. Wink И пак: една наздравица за повода и стига толкова, а подаръците са за рождения ден.

# 7
  • Мнения: 6 992
Ходим на ресторант най-много. Не се вживявам особено в такива неща.

# 8
  • Мнения: 2 052
Ние имаме две годишнини (правихме две сватби) и сме се разбрали от самото начало да не превръщаме тези дати в извор на стрес с мисли какво толкова специално да правим. Също сме се разбрали, че подпирането на маси в ресторанти е крайна опция за след много години. Досега сме правили спонтанни кратки пътувания, ходили сме на концерти, фестивали, сядали сме просто с коктейли на терасата, както и датата ни е хващала на път и не сме се вживявали. За мен/нас най-важно е да го няма онова ужасно чувство - о, ужас, идва годишнината, какво да мисля пак тази година. Отговорът идва всяка година сам, а ако не дойде, дай Боже идва следващата дата и така.

# 9
  • Мнения: 11 908
Малко преди да се омъжа ми беше попаднала информация за видовете годишнини. Бях си запазила страницата от списанието, заедно го четох е и се забавлявахме. И така, на всяка годишнина си подарявахм е неща, свързани със символа(памучна сватба-нови хавлии, стъклена-чаши, медна-съдове от мед и тн). Забавно беше, сега като ги погледна нещата и се сещам за годишнината. Специални неща не сме организирали, но ако се случи така или иначе да пътуваме някъде, ориентираме го към датата на сватбата. Били сме на вила с компания в Рибарица, били сме с детето в Италия, също тримата на СПА, с приятели на разходка извън града или пък у дома. Нашата сватба е близо до един официален празник и често се е случвало да пътуваме и да отбелязваме деня някъде. Извън символичните подаръци, мъжът ми е купувал и традиционни(парфюм, бижу и тн)

Последна редакция: нд, 10 апр 2022, 22:51 от Светкавица

# 10
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
Ресторант,емоции,пътешествия.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 1 911
Организираме се и ходим някъде с кумовете. Задължително извън града за 2 нощувки. Без материални подаръци, преживяването е по- важно, както и да прекараме време с кумовете.

# 12
  • Мнения: 788
Традиция ни е да си правим екскурзия за 2-3 дни без деца! Време само за нас.

# 13
  • Мнения: 3 480
Той помни, аз забравям. Очаквам подарък и той знае , и без повод.
Бих му подарила пътуване, каяк (моят иска), всичко свързано с хобито му например. Нека идеите Ви се въртят към онова, което той обича - коли, спорт, хоби.
Универсално е да подарите пътуване, до хубава дестинация, с хотел и добра организация по време на престоя Ви.

# 14
  • Мнения: 3 010
Пишем си картички ние - нещо като обзор на годината се получава и е много приятно за четене (аз винаги си поплаквам).

Общи условия

Активация на акаунт