ЛЪЖИТЕ В НАС - СЕЗОН 1, ТЕМА 3

  • 32 300
  • 742
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: X
Има малко, не любов, сексове, но не си давайте парите. Не става! Последните три бг филма са кошмарни. Най-зле е и в никакъв случай не го гледайте е "Късата клечка" ; след него е "Жълт олеандър" и сега се прибрах от "Бягство". Ми... не! А в още по-никакъв случай не гледайте "Бай Иван". До тук съм ви спестила по 48 лв.

# 646
  • Мнения: 5 241
Лелеее, защо така се излагаме с тези филми. Мисле киното ни е супер. В сърцето на машината някой гледа ли? Така и не отидох, ще чакам да се появи в интернет.

# 647
  • Мнения: 9 617
rainbow9020, свободното време е толкова ограничено, че част от него да се прекарва гледайки сериал, в който виждам повече негативи отколкото позитиви, не е логично за мен, щом имам избор за нещо по-добро и приятно. Аз проблеми нямам да зарязвам даден сериал, без значение български или не Grinning
За мен сериала не е уау, но и не е толкова кофти, както за други.

Принцесо, не са споменавали, но Шейтанов го е намерил, та едва ли е някой хрисим човечец Grinning

Гледам в момента Дианчето в "Бягство"... Ми... все си не може, егати...
И аз го гледах вчера и не съм съгласна с мнението ти относно филма и Диана.
На мен ми хареса, "Бягство" и "Петя на моята Петя" ми водят класацията за тази година. Два много различни като истории, но в същото време добри филми. Като след тях с определени резерви е "В сърцето на машината".
Няма да издавам историята как се развива, Александър изглеждаше мъничък до останалите, те вярно актьорите са с 10+ години по-големи от него, той е като бебче Grinning, но пък игра добре. Христо Петков - горкият, само отрицателни роли му дават да играе на човека, както и на Благовест Благоев - сто процентови гадняри. Снежана и Диана си партнираха чудесно със съответните им партьори, а героините им бяха много симпатични.

Последна редакция: нд, 15 май 2022, 12:25 от maichetoooo

# 648
  • Мнения: X
Въпрос на гледна точка. За мен посредствен филм, с добър начален замисъл, но неразвита фабула и отворен край. Актьорската игра няма да коментирам. Само Жан Клод, болният, Христо Петков и Дани ми харесаха как играят. Другите са ми и физически непоносими.

# 649
  • Мнения: 116
Определено ще гледам “Бягство” , дори и само за подкрепа на усилията на екипа и младия дебютант в киното, голям е сладур. Диана също бих искала да се усъвършенства и надгражда, дано има шанс, Христо Петков-като гадняр, плюс планината ✅
Иначе обратно към сериала, Дарин и Диана биха били много добри партньори в някой лек, романтичен филм 😁.
На Ирен много й пасва тази роля на лели.
Чакам историята на Щерю и развръзката, няма как да не прескочат накрая във времето и да видим кой ще ражда, кой ще се разделя, събира и т.н.

# 650
  • Мнения: 9 617
Диана и Дарин са много сладки в Божоле, макар историята да приключи тъжно.
Тук Виктор е като влюбен тийнейджър в Ирина, летящ в облаците и пропускайки лошите черти на обекта на чувствата си.
Настето е голям лисугер, а Ирин тук много ми харесва, за разлика от Белези.
Щерю докато се изповядва пред Шейтанов, може и да се върнем в миналото отново и да видим и неговата гледна точка на историята.

# 651
  • София
  • Мнения: 1 718
Много е шизофреничен тоя филм. Общо взето, тотал щета за българското кино!! Много алкохол се е лял при правенето, някой друг джоинт, а може и нещо по хард. Иначе как ще ти роди мозъка подобно чудо..

# 652
  • София
  • Мнения: 1 193
Честно казано последната седмица ми е  по-интересно делото Деп срещу Хърд, отколкото сериала.

# 653
# 654
# 655
  • Мнения: 5 846
Не мога да дишам. 😭😭😭

# 656
  • Мнения: 1 048
Дано няма втори сезон, че ще е голяма мъка....

# 657
  • София
  • Мнения: 27 156
Аз лично не очаквам втори сезон заради слабия рейтинг.
Нищо общо с рейтинга на ОЖ в този часови диапазон. Милошеви не знам какво са очаквали, че това нещо ще е нещо като заместител ли?
Как изобщо са го одобрили от телевизията това чудо се питам. Явно много голямо доверие имат към този екип, заради някои техни успешни продукти.
Но сега вече ще се внимава много какво се пуска и в колко часа.

# 658
  • Мнения: 698
Много ме съмнява. Те докато ОЖ го спрат що сезони минаха... Иначе този сериал сигурно има някъде много дълбоко някаква идея... Ама тя наистина е много на дълбоко и обикновения зрител не е дорасъл за нея

# 659
  • Мнения: 5 846
Аз искам да има втори сезон. Има недостатъци, но то пък другите страхотни. И сега този , дето ни готвят като гледам каста и ми настръхва козината.
Ако има втори сезон искам и Свежен Младенов да участва. Иначе, ако той не играе, просто няма да гледам. 🥹

Общи условия

Активация на акаунт