Ако имам всичко, то ще ...?

  • 5 317
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
Ще закупя имот в Малага,Кордоба,Севиля,Ортиджа(обезателно) и Валлетта.
Да живея на Средиземноморието ми е МЕЧТА!
Там е моето щастие!
Звучи страхотно.Обичам я тази Испания!

# 31
  • Мнения: 5 346
Ще имаме още деца. Ще им осигурим отлично образование. Голяма къща за всички. Ще учим езици и ще пътуваме. Но това при условие, че сега съм на 30. А аз не съм.  Ако на тоя етап от живота си получа възможноста да избирам как да живея от тук насетне без да се притеснявам за финанаси , бих се изнесла с мръсна газ от тук, и бих заживяла близо до децата си.

# 32
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Ще си купя кьща на остров  и яхта, самолет и ще запиша за курсове за пилот и капитанско. Понеже не мога да седя без работа ще си намеря нещо кьм водните спортове и благотворителна организация.

# 33
  • Бургас/София
  • Мнения: 410
Ще пътувам, ще обиколя света. Ще оставам да поживея тук-там. Ще изкарам train the trainer yoga курс в Бали и после ще си направя yoga студио. Бих станала и travel vlogger.

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 432
Bus Boat Ще пътувам естествено,това за мен си е най–добрата инвестиция за време и пари! Airplane

# 35
# 36
  • Мнения: 376
Ще стана космически турист, да видя изгрева на Земята от Луната.

# 37
  • Мнения: 5 820
Разбрах, че колкото и пари да има човек, да издига палати и всякакви скъпи предмети да си купува, той е просто смъртен. Не се знае колко дни живот остават на един човек. Може утре да го няма.

# 38
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Каквото и сега - гледам си градина със зеленчуци, цветя, правя зимнини, грижа се за уюта у дома. Срещам се с приятели, чета книги, гледам филми, зимата редя пъзели с малки камъчета с пинсета.
От май до края на октомври съм по цял ден в градината или затварям буркани. Доста тежка работа си е.

# 39
  • Мнения: 469
Ще бъда с любимия си. Ще гледам рози. Ще се пръскам с парфюми. Ще готвя.

# 40
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
Ще бъда с любимия си. Ще гледам рози. Ще се пръскам с парфюми. Ще готвя.
Звучи чудесно!

# 41
  • Мнения: 856
1. Ще напусна работа и повече няма да работя в чужда фирма, да имам шефове и работно време. People No Good
2. Ще си имам собствена фирма и ще се занимавам с творчески неща - с нещо, което ми доставя удоволствие и от което бих могла да си докарвам някой лев. Pencil2ScissorsCamera И най-важното - ще имам свободата да определям сама кога да работя и кога да почивам.
3. Повече няма да ми се налага да ставам рано сутрин и ще спя колкото си искам. Sleeping
4. Веднага ще се преместя да живея на любимото ми място на морето в апартамент/къща с изглед към морето, което ще виждам всеки ден, когато се събудя. Anchor SailboatFlowers Palm Tree
5. Ще ходя почти всеки ден на плажа, когато времето е хубаво, и ще се наслаждавам на морето, чайките и живота без нерви и стрес. Animal ShellAnimal Dolphin
6. Ще направя приют за бездомни животни - не само за кучета, но и за котки. Ще наема само хора, които обичат животните и които наистина ще се грижат добре за тях, като аз също ще се включвам ежедневно в грижите и ще им търся дом. Animal Cat2Animal Paw PrintsAnimal Dog2
7. Ще обиколя света или ще посетя поне местата, които най-много мечтая да видя.Animal Dromedary CamelAirplane Red Car

Ех, мечти.. Sunglasses

Последна редакция: пт, 08 юли 2022, 03:22 от rose_33

# 42
  • Мнения: 14 418
Ако имам всичко то ще здраве и любов,друго не ми трябва!

# 43
  • Мнения: 2 721
Ще изкарам кулинарно образование, ще си купя къща в Португалия. Ще пътувам, вкл. в космоса.

# 44
  • Мнения: 45
Вероятно ще пътувам повече от сега, но не много защто съм къщно гърне. Ще ходя на семинари, без да ръботя незнам дали ще издържа, мисля че не. Но ще е с по - малко натовареност и с повече почивки.

Общи условия

Активация на акаунт