Бременност и килограми

  • 8 450
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Може ли да ми кажете резултата?

# 16
  • Мнения: 7 898
Вече си питала в друга тема и ти отговорихме. Да не говорим, че тази тема не е за такива въпроси.

# 17
  • Мнения: 1 290
За жени с наднормено тегло, какво се препоръчва, за да не качи много?

# 18
  • Мнения: 4
Аз съм в 12 седмица и вече съм качила 3 кг, а ходя над 2 часа всеки ден. Търся си в момента адекватни тренировки за бременни в София. Някой може ли да препоръча нещо?

# 19
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 014
С първото дете качих 23 кг,а теглото от преди забременяването си го върнах горе-долу когато малкия бе на 4 години.Но аз не спортувам и не мога да пазя диети.Знаех, че рано или късно ще отслабна, т.к.на 19 тежах 75 кг заради хормонални проблеми и без спорт и диети на 21,когато се запознах с ММ бях 60 кг,забременях 62 кг,влязох да раждам 85.С второто дете качих по-малко(до 81 кг)но забременях 68 кг, т.к.заради инвитро стимулацията качих и нямах време да ги сваля.Сега 8 месеца по-късно съм около 72-73 кг като пак не си давам зор.Когато тогава.

# 20
  • Мнения: 7 898
Щом това не те притеснява, не е проблем.

# 21
  • Мнения: 179
Момичета, здравейте!
В 13та седмица съм.. Не бих казала че съм дебела, пухкава съм, но си се харесвам... Качила съм 2 кг, обаче хора такъв целулит за няколко седмици съм отпрала, че е някакъв ад.. Вървя, карам колело вкъщи... Защооо така, някоя като мен с портокалова кожа.. И след раждане пооправя ли се или да си хвърлям роклите 😂😂

# 22
  • Мнения: 7 898
От хормоните в.

# 23
  • Мнения: 360
Цял живот съм тренирала и съм доста слаба и стегната, е от както забременях се видях в чудо с целулита.Но спокойно момичета, това се получава от задръжане на вода, даже последните месеци става една идея по-видим.
Говорих с докторка на тази тема и ми каза въобще да не се притеснявам, това са нормални неща и след раждането тялото ще започне да се връща към нормалното си положение

# 24
  • Мнения: 1 102
При мен също забелязвам целулит, а досега не съм имала.. Килограми не съм качила все още (варирам с по 1 надолу-нагоре), в 10 г.с. съм.. Също гледам да се разхождам по 5-6 км на ден. С целулита и аз не знам как можем да се борим сега, май не можем Grinning

# 25
  • Мнения: 38
Здравейте, има ли бременни на които всичко им се лепи на дупето? В 8 г.с. съм и каквото хапна и ми се лепи там. По принцип съм по широка в ханша и се притеснявам. Моля за съвети как се справяте, как се храните, за да не наддавате много.

Здрасти аз влизам в 13 седмица ,на твое място бих се радвала нещо да ми се лепи,тъй като аз нямам никакъв апетит .. 🌷

# 26
  • Мнения: 15
От 8гс започнах да наддавам бавно.
От 46-47 стигнах до 61-62 в 36та гс.
 В крака има много лека разлика, колкото да не си влизам в прилепналите дънки. Всичко отива в един голям корем, гърди и дупе. Ооо дупе определено даже не знам как ще се върна в нормалното си състояние, но когато се роди бебешуняка най-вероятно няма да ми е до това.
Не се притеснявай- мисли за хубавите неща.

# 27
  • Мнения: X
Нямам никакви притеснения за качените килограми. За 17 гс мисля, че съм в норма, но дори и да не бях, не бих се притеснявала.Сега най-важното е плодът да е снабден с качествени и достатъчно като количество хранителни вещества. Фигурата ми е последната грижа, може би защото се познавам и знам, че след бременността постепенно ще сваля всичко.

# 28
  • Мнения: 38
Като чета повечето от Вас около моята седмица 12-13,сте качили по 1-2-3 кг ,само аз ли не съм ? Ужаас чак се притеснявам ,но нямам
Апетит не са ми изписали дори витамини и на всичко отгоре мислех,че повръщането е спряло,но уви .

# 29
  • Мнения: 7 898
По- скоро се притеснявай ако до 12 седмица си качила 5-6 кг Simple Smile. Не се притеснявай, всичко е индивидуално и няма нужда да се качват 20кг за да е здраво бебето. Бях качила само 6-7 кг а бебето беше 3.800!

Общи условия

Активация на акаунт