Може ли да се познае пола на бебето по тоновете?!

  • 5 253
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
Моля да ме извините, че се намесвам ама на моята снаха / не я познавам поради куп причини/
като и да е преди да роди  се чудили какво ще е и една съседка без да види като била на гости
 застанала зад нея и я поръсила със солницата .
Та значи ако след няколко минути те засърби и се почешаш значи е момче иначе е момиче.
Снахата така и не разбрала какво става. Съседката каза момиченце ще е да знаете - така се роди и момеченце адашки сме.
Това и от други места съм го чувала.

# 16
  • Мнения: X
На lea честито! По темата, не ми се вярва да е сигурен този метод.

# 17
  • Мнения: 2 258
Аз дори не съм чувала за този метод....

# 18
  • София
  • Мнения: 2 958
Aз като бях в болницата иамше акушерка, която позна на всички мами какъв е пола. Всяка сутрин и вечер ни следяха тоновете с Доплер и всеки път познаваше. Имаше една жена, на която и казваха по ехограф момче (всичко и показали и тестиси и пишка Embarassed ), а тази акушерка и каза момиче. Два дена след това роди толкова сладко момиченце. Беше адски изненадана. На мен също ми каза, че ще имаме момичеце, но ние си я видяхме и на ехографа  Grinning

# 19
  • Мнения: 1 038
Аз като бях бременна до последно не се виждаше пола на бебето,и акушерката уж по тоновете ми каза ,4е ще е мом4е,а се роди една мома хубава и голяма.Така 4е аз не вярвам 100 процента да познават по-този метод. Sunglasses

# 20
  • Мнения: 4 965
През цялата бременност - и по тоновете, и на видеозона - казваха, че ще са момче имомиче (включително и деня преди раждането, когато ме гледаха на триизмерния), а те излязоха 2 девойки (само дето едната дълго време се "подвизаваше" със сини дрешки  Wink ).

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 789
На моята кръстница така са и мерили тоновете и всички казвали, че ще роди момиче. Една единствена акушерка казала, че това момиче има тонове на момче. И малкият кръстник сега е на 5год.  Grinning

# 22
  • Мнения: 2 609
Цитат на: Magimon
Аз като бях бременна до последно не се виждаше пола на бебето,и акушерката уж по тоновете ми каза ,4е ще е мом4е,а се роди една мома хубава и голяма.Така 4е аз не вярвам 100 процента да познават по-този метод. Sunglasses

Абсолютно същата история Laughing  Laughing  Laughing

# 23
  • Мнения: 353
Цитат на: Krisy
Моля да ме извините, че се намесвам ама на моята снаха / не я познавам поради куп причини/
като и да е преди да роди  се чудили какво ще е и една съседка без да види като била на гости
 застанала зад нея и я поръсила със солницата .
Та значи ако след няколко минути те засърби и се почешаш значи е момче иначе е момиче.
Снахата така и не разбрала какво става. Съседката каза момиченце ще е да знаете - така се роди и момеченце адашки сме.
Това и от други места съм го чувала.[/quot
За този метод и аз съм чувала, само че след като те поръсят със сол се гледа къде ще се пипнеш. Ако е за носа бебчето ще е момче, а ако е по устата ще е момиче. Но по-скоро това са бабини щуротии  Simple Smile

# 24
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
майка ми е акушерка от 100 години и поред нея може.
няколко пъти се  с случвало нейната прогноза да е противоположна на ехото, но се оказва вярна...Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт