Нека лошото остане зад гърба ни! 20.11-26.11

  • 2 872
  • 57
  •   1
Отговори
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 993
Хей, поспаланки, няма кой да пусне нова седмична темичка  Crazy

Хайде нека да е хаирлия!

# 1
  • Мнения: 415
Успешна седмица от мен   bouquet

# 2
  • Мнения: 1 143
И от мен! newsm51

# 3
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Весела седмица и от мен! Grinning При мен няма нищо ново и освен с доброто си настроение с нищо друго не мога да се похваля. Mr. Green

# 4
  • Мнения: 493
Здравейте и от мен момичета!Искам да ви благодаря за всичките съвети и внимание през времето което влизам в този форум и да ви кажа че съм бременна!Дълги години чаках това(въпреки че с мъжа ми пробваме от година),и сега когато е факт ме е страх да се похваля.Чаках си М за да отида на цветна снимка,но бебето е станало.Ужасно съм щастлива,но и ужасно ме е страх да не ми се случи нещо лошо,затова крих.Засега е минал само един преглед при доктора всичко е нормално и тъй като съм ви чувствала като добри приятелки,искам да ви кажа добрата новина.Дано да е заразно.Стискала съм винаги палци за всички ви и се моля сега вие да стискате за мен всичко да е наред,защото по-голяма пъзла от мен едва ли има.Благодаря ви още веднъж.Успешна седмица!

# 5
  • Мнения: 547
Честита бременност, Анджи! Радвай се на чудото, което расте в теб и не се страхувай. Тук има много момичета с проблеми не само в забременяването, но и с износването, но това не означава че всяка жена ще има рискова бременност. Постарай се в главата ти да има само хубави мисли и всичко ще бъде нормално.

# 6
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 993
Честито, Ангела! Лека бременност и здраво бебче ти желая! Пази се  Hug

# 7
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Аууууу, че празничко тук. За цял ден не сте изписали дори една страничка. Хайде в ъгъла да се срамуваме заедно  Mr. Green .
   Влязох само за едно мъъъъничко пожелание за ГОЛЕЕЕЕЕЕМИ успехи тази седмица.
    АНДЖИ, честито мила. Безпроблемна бременност, сърце пълно с любов и празно от страхове ти пожелавам най-най-искрено!

# 8
  • Мнения: 415
Прекрасна новина Аджи  Grinning
Забрави страховете и се радвай на чудото!
Желая ти безпроблемна бременност и най-красивото бебче!

# 9
  • Мнения: 4 324
Браво Simple Smile
Пожелавам ти много лека бременност и още по-леко раждане на здраво и красиво бебенце Simple Smile

С хубава новина започна седмицата Simple Smile

# 10
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Честито, Аngela ! Радвам се, че седмицата започна с такава хубава новина. Grinning

Последна редакция: вт, 21 ное 2006, 10:01 от peta

# 11
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Ей здравейте
ЖЕлая хубава седмица на всички и дори и малко да пишете - все хубави неща като АНджи

Моля ви - има ли някой новини от Лекси? моля ако някой поддържа връзка с нея да я поздрави и ако може някаква инфо поне на ЛС щото ще се пръсна от очакване и я мисля. Благодаря

# 12
  • Мнения: 235

   
    Честито, Анджи! Зареди се с положителни емоции и се наслаждавай на малкото човече, което расте в теб.
    Дано да е заразно, както казваш. Пу, една зараза за мен.
 

    Момичета да се оплача. И тази овулация я пропуснахме. Не че имаше голям шанс да стане нещо, но все пак две седмици щях да си се надявам.

    Лекси, как е? Дано всичко да е наред при нея.

    Весела седмица, момичета.

# 13
  • Мнения: 1 419
Честито, Анджи   bouquet - прекрасна новина. Сега не се притеснявай излишно. Мисли положително - както са ти казали, има различни случаи и не е задължителнон след като си забременяла с проблем да имаш и проблемна бременност  Wink

# 14
  • Мнения: 2 120
Честито Анджи  и много ,мнооого щастие и късмет. Hug

# 15
  • Мнения: 1 329
Моля ви - има ли някой новини от Лекси?

Последната новина от Лекси беше, че ЧХГ е 120. Предполагам, че си почива и се зарежда с положителни емоции.
Анджи, честито и повече хубави мисли!

# 16
  • Мнения: 1 950
Честито Аngela  bouquet. Пожелавам ми ти много, много спокойствие и лека бременност Hug

Хайде дано ни е на късмет тази хубава новина Laughing

Успешна седмица  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 3 421
 И аз исках да попитам някой дали знае нещо за Лекси. Пощата й е пълна.
Писах и на имейла, но тя в къщи няма нет и нямам отговор. Дано просто си почива и всичко е наред.

# 18
  • Мнения: 769
Здравейте ма всички!
Днес ми е малко нервно и особено, но се опитвам да се заредя положително.

Честито на Аngela!

Стискам палци на Симма и Лекси!

При мен нищо ново..гледам тези дни да се отърся от тежките мисли и нещата, които ще предприема след Нова година. На мъжо му е много напрегнато и натоварено на работа, та не искам да го товаря излишно. Пие си човека чайчетата, не се оплаквам..
Имайте всички хубав ден!

# 19
  • Мнения: 405
Честито,Анжела! Желая ти много леки 9 месеца и само положителни емоций!Пази се!  bouquet
Стискам палци за всяка една ,най-вече да е зередена с позитивизъм и да не допускаме тази малка думичка "страх" да обърка живота ни!
Поздрави на Лекси!
Приятна вечер,момичета!

# 20
  • Мнения: 1 419
Кой питаше за Лекси?  Grinning

С картбланш от нея, ето малко новинки  Flutter
Лекси е добре, има едно ембрионче захванато и си е в къщи. Каза, че й е много домъчняло за всички вас и се надява от 1ви да си има комютър в къщи и да може да се включва  Simple Smile Вече влиза в 7г.с. Получила е леко кървене снощи, което е изчезнало - казали са й, че има отлепване, но че засега нещата са стабилни.

Нека я подкрепим морално с най-добри пожелания  Hug

# 21
Стискам палци на Лекси

# 22
  • Мнения: 1 950
Каква хубава новина за Лекси Hug
Стискам здраво палци Praynig и и пожелавам всичко да е наред и скоро сама да ни информира за растящото ембрионче Laughing

# 23
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Лекси, късмет и лишена от всякакви притеснения бременност!

# 24
  • Мнения: 1 329
Айя, вестителка си ни ти само на хубавини! (я, нова дума измислих)

Много се радвам за Лекси, нека да лежи и пази леглото и лека бременност!

# 25
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Браво, Лекси! Пази се и мисли позитивно! Hug

# 26
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 993
Браво на Лекси, чудесни новини! Нека всичко бъде наред  Hug

А някой да е чувал нещо за Копринкова?  Embarassed

# 27
  • Мнения: 235


   Лекси, много се радвам. Почивай си. Всичко ще е наред. Много стиснати палци от мен.

   Ние утре ще правим спермограма. Искам да се ориентираме какво е положението, а и да има с какво да сравняваме след като попием билковите чайчета.
   Стискайте палци, момичета. Моля ви.

   Много усмивки и успех на всички.

# 28
  • Мнения: 7 716
Успех на Лекси.

# 29
  • Мнения: 1 143
Браво, Лекси! Много се радвам и стискам здраво палци! Дано всичко мине като по вода! И мед и масло! Hug

# 30
  • Мнения: 1 419
БеЛиВе, стискаме здраво палци fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

За Петя К., и Лекси питаше и каза, че и тя като нея нямала компютър вкъщи, та каза да се молим и за нея да е за хубаво отсъствието й  Peace  Praynig

Дари, ми аз чакам и за теб да съм вестителка на хубавинки скоро  Flutter  bouquet

# 31
  • Мнения: 1 329
Дари, ми аз чакам и за теб да съм вестителка на хубавинки скоро  Flutter  bouquet

Ооо, аз съм още далеч. По Никулден ще стане ясно

# 32
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 993
Успех, Дари! Стискам силно палци и за тебе!  Praynig

Леичка знам че ни четеш  Mr. Green , драсни някой и друг ред че си добре  Hug

# 33
  • Мнения: 1 143
Дари, ми аз чакам и за теб да съм вестителка на хубавинки скоро  Flutter  bouquet

Ооо, аз съм още далеч. По Никулден ще стане ясно

Никулден не е толкова далече. Пък като е празник, нека да е двоен! fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 34
  • Мнения: 957
Дари, като се е почнало на хубаво, дано и теб на Никулден не те отмине !

# 35
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 993
Я, какво виждат очите ми  Party Елфльо, положително тестче, а? И си мълчиш  Laughing Хайде едно тихичко честито от мене, дано всичко е наред, стискам ти палци.

# 36
  • Мнения: 1 143
О-о-о! Я гледай ти!  Wink

# 37
  • Мнения: 1 441
Честит ви петък, момичета!  Heart Eyes
Тази седмица много скромно се представяте по темата - няма 3 страниици, това не е било откакто половината "Искам бебе" (демек всички бърборани  Mr. Green) се премести тук  Wink
За сметка на това пък имаме хубави новини - хайде хаирлия да е! Mr. Green Лекси, Анджела, Елфи - браво момичета!
Аз срещнах Дарилчето в понеделник при нашия доктор - не й беше много до приказки (даже хич) и затова от тук ще й пожелая успех.
В сряда пък срещнах Момиче - при нея успехът е ясен, затова ще й пожелая лека бременност до края и леко раждане.
Днес няма да ходя, така че никой да не се гласи да го срещам.  Naughty

Аз в понеделник ходих да ме видят след Клостилбегита какво съм натворила - ами малко ме е престимулирал нашия доктор #2gunfire На 10 ден имах един презрял фоликул от ляво - 32 мм и един тамън на време в дясно - 16 мм. Знаете какво следва - Прегнил, инсета и сега чакаме..., че да видим. Обаче си мисля, че втори път с Клостил няма да се тъпча - не ща! Crossing Arms
Към Никулден и аз с Дарилчето ще се отчитам - дано и двете да се отчитаме с хубаво.  Hug
Хайде, дами, лек ден от мен!   bouquet

# 38
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Към Никулден и аз с Дарилчето ще се отчитам - дано и двете да се отчитаме с хубаво.  Hug
Ще чакаме да е с най-хубавотооо  EFP

# 39
  • Мнения: 1 419
Към Никулден и аз с Дарилчето ще се отчитам - дано и двете да се отчитаме с хубаво.  Hug
Пу-пу, чакаме да се отчетете с хубавинките  Mr. Green

БАНче, как разбра, че те е престимулирал, или освен тия два е имало и други?  newsm78

А иначе може страничките да са само 2, но пък с качествен материал  Flutter Всичките седмички да са такива  babydust7

А Елфьо си пусна темичка в съседния, ама сега се сещам, че не стигнах да я поздравя  Blush

# 40
  • Мнения: 1 441
БАНче, как разбра, че те е престимулирал, или освен тия два е имало и други?  newsm78

Той сам ми каза: "Май престимулирахме нещата. Ти по едно на ден ли пиеше?"
Аз казвам: "Не, по две!!!"
И той: "Абе много голям си го отгледала тоз фоликул за 10 дена!"
Като че ли аз съм си ги предписала тия хапчета и то в тая доза! Както и да е!

В понеделник нямаше други или поне той не ми каза, но в сряда Персенска видя още един неспукан в дясно -14 мм.
Да ви кажа честно, за разлика от миналия път, този път съм ужасно песимистично настроена....

# 41
  • Мнения: 1 419
Не бързай с песимизма  Naughty - него засега в кофата го дръж  Mr. Green

Да споделя - и мен ме беше 'престимулирал'  Laughing

Видя ли, ето и трета страничка вече  Crazy

# 42
  • Мнения: 4 324
Айде стига песимизъм, не е полезен за края на работната седмица .....

Аааа БАН, я виж каква хубава картинка имаш. Аз като го видя този сладур в автара ти и едно такова ..... се разнежвам Simple Smile Тъкмо снощи изгледахме първите три серии на втори сезон Simple Smile Мъжо нямаше търпение за 4-та, ама стана късно Wink

Я моля всички да се похвалят по нещо. Ааааа тази седмична тема стана много тъжна Sad

# 43
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 993
Хайде, аз почвам  Crazy

Ще ставам леля на девойка  Flutter
Май най-накрая започнах да отслабвам, от месец насам тренирам усилено.  Blush
Утре ще правим контролна спермограма - най-накрая.

# 44
  • Мнения: 4 324
Стискам палци за спермограмата!

А да си леля е направо прекрасно. И аз съм горда леля не девойка Simple Smile

# 45
  • Мнения: 1 441
Танче, пък ако знаеш какъв декстоп имам се него.....  Heart Eyes Сладура ми той.
Жабче, ами да ти расте жива и здрава племенничката - първо в корема на мама, а после и самостоятелно.  Mr. Green Поздравления за отслабването. А за ремонта не ми напомняй, че просто ...  ooooh!

Аз не съм чак в дупка от песимизъм, просто в никакъв случай не се усещам така както преди при инсетата .... Може пък да е на хубаво.  Tired

Ая, и аз си го помислих като си пуснах горния постинг - първи на 3-та страница, но реших да не се обаждам и да спамя.  Mr. Green

# 46
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Какъв песимизъм, какви 5 лева бе момичета? Я с усмивките напред и да видите как стават чудеса. Нека не забравяме, че и Коледа наближава, а тогава имаме по едно желание отправено към добрия белобрад старец, което желание то се знае - ЩЕ БЪДЕ ИЗПЪЛНЕНО!

# 47
  • Варна
  • Мнения: 3 882
Какъв песимизъм, какви 5 лева бе момичета? Я с усмивките напред и да видите как стават чудеса. Нека не забравяме, че и Коледа наближава, а тогава имаме по едно желание отправено към добрия белобрад старец, което желание то се знае - ЩЕ БЪДЕ ИЗПЪЛНЕНО!
А така  Peace такива неща искам да чета!
П.П. Какво стана с твоите изследвания? Надявам се всичко да е наред.

# 48
  • Мнения: 415
Добри новини Жабче  Grinning Ще си прекрасна леля  bouquet
Аз няма с какво да се похваля  Confused Ще се наложи пак да ходиме до Плевен, защото на скъпия не са "поникнали" посявките за генетичното изследване  Sad А му е толкова трудно да излиза от работа... ще има среднощно препускане и после бързане на обратно  Confused
Голди, Вашите кога трябваше да излязат?

# 49
  • Мнения: 4 302
Джази, случва се за съжаление такъв проблем с посявките. Евентуално можете да дадете кръв и да я пратят с куриер в Плевен.
Ние дадохме проба във ВМИ Пловдив и от там ги пращат за анализ в София или Плевен, където предпочиташ. Оскъпи се с 9 лв, което е смешно предвид другото, което си спестяваш.
Елфи, тихичко ти честитя пък по-силно като се похвалиш "официално" Mr. Green
ДарилкаPraynig Praynig Praynig
Жабче, супер! Ще се радваш на малката госпожица. Това на сестра ти ли или на девер ти, неразбрах?
Лекси, много хубава новина. Лека бременност и скорошно завръщане във форума!
Ние пуснахме нови генетични изследвания, други тоз път и сега чакаме резултата. Дано след НГ ни зарадват добри новини  Praynig Praynig Praynig

# 50
  • Мнения: 957
Благодаря много, но наистина още е съвсем неофициално. Като мине прегледа при чичо доктор и си отдъхна, че всичко е ок, ще има по-официално изявление Simple Smile

# 51
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 993
Верка семейството на девер ми чакат госпожица  Laughing Брат ми е още "малък" да създава поколение /според него де/  Crazy

Елфльо ще чакам с нетърпение изявлението, успех!  Hug

# 52
  • Мнения: 1 950
Привет и от мен Laughing

elfljo , тихичко честито и от мен Hug
Жабче, супер е да си леля на момиченце Laughing и браво за спортуването Laughing. Стискам палци за спермограмата Praynig
Бан, мислех си, че ще се срещнем днес при нашия док Wink, ама ето ти си заявила, че с никой няма да се срещаш днес Mr. Green
Късмет ти желая Hug и на Дарилка също Hug
Голди и аз ти чакам резултатите да знаеш Wink

Аз мога да се похваля, ако е за хвалба въобще, че за 6 месеца моя любим е вдигнал количеството на спермитата двойно, подвижността също. Но морфологията е пък двойно по-ниска. Не, че има кой знае какво значение, нали сме за ИКСИ. Това просто информативно.
Явно витамините, Нолвадекса и добавките са си казали своето все пак.

Хубав уикенд на всички  bouquet

# 53
  • Мнения: 415
Мерси Вера, аз попитах дали не можеме да пратиме по куриер, но ми обясниха, че е най-добре на място, защото се слагала пробата в специален серум.  Сега като се замисля, може да питам в Майчин дом, нали и там правят генетични, би трябвало да имат такива контейнерчета.
Цветунчо, браво за спермограмата   bouquet Сега чакаме и Жабчето да се похвали с тяхната  Grinning
Елфльо и от мен едно тихичко честито   bouquet

# 54
  • Мнения: 2 381
Само да кажа, че св. Никола точно раздава подаръците. Слагал ги в обувките на децата докато спят. Така де пложително тестче трябва да се вмести в обувката  Whistling

Поздравления на всички с положителни тестчета Simple Smile

# 55
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Хей ЛЕКСИ, честито! Дано всичко е на ред и си почиваш ли почеваш още месеци... докато се появи малко сладурче! Целувки и много се радвам! Казах ли ти, че всичко ще е наред!

Стискам палци и всички др да се отчетат в скоро време!

ГОЛДЪНЧЕ, пиши как си! НА теб още отдавна ти пожелах успех - и вярвам, че и там ще се наредят нещата - вярвам, защото вярвам в теб и в позитивизма ти, а той ще ти пожмогне да успееш.

ДАНИДАН, ако влизаш - да знаеш, че си те мисля и теб - влизам да те "видя" но нямча новини... надявам се да пишеш как си, защото ми липсваш - поне да знам как си.

ЛЕА, почивай. ГОре главата и знаеш ли - имам едно прекрасно домашно вино. Ако нямаш настроение и искаш да побъбриш - не се познаваме, но не пречи да се запознаем нали? Каня те на вино - да си подобрим настроението заедно.

# 56
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 993
Имаме вече резултата от спермограмата. Имаме подобрение  Laughing В скобичките давам старите стойности:

Въздържание (3; 3) 4 дни
Обем (3,5; 4) 5,5 мл
Цвят бистър // РН 8,5 // Вискозитет нормален
Концентрация на сперм. (3,84; 5,92) 12,93 млн/мл
Общ брой (13,44;23,68) 71,115 млн
Клетки (4;3,68) 6,4 млн/мл
Левкоцити 3,7 млн/мл ( в предишните спермограми не сме имали)
Активно подвижни (10; 10) 15%
Подвижни (5;5) 10%
Бавно подвижни (5; 5) 5%
Неподвижни (80; 80) 70%
Аглутинация - Не

Морфология по Крюгер (3) 5%

Диагноза Астенозооспермия, Тератозооспермия. 

Само че имаме левкоцити и ще трябва да видим сега на какво се дължат  newsm78 Макар че все още сме си за ИКСИ, все пак се радвам много и днес се почерпих с нови маратонки, нали спортувам...  Mr. Green
 

# 57
  • Мнения: 415
Браво Жабче  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт