Даите мнение или предложение за тези игра4ки :)

  • 2 527
  • 23
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Май4ета даите един съвет  . раз-троена съм  Simple Smile исках да купя на щерката  нещо и реших да е игра4ка оба4е ...си избрах три... по принцип май и  трите имат еднаква фукция, но все пак  .... кажете какво по добре... ето :
   третaтa е един хипопотам дето яде куб4ета Simple Smile пак на Фишер праиз (не можах да намеря картинката:(  този е на друга фирма  )
ако някои има подобни неща  би ли споделил има ли полза. страх ме е 4е изобщо няма да го погледне .
мерси предварително Stuck Out Tongue

# 1
  • Мнения: 2 258
Супер са и двете играчки.То второто си е нещо като проходилка всъщност....Което и да решиш все ще е от полза като ги гледам;)Виж с кое ще се занимава повече....

# 2
  • Мнения: 1 517
супер са
скъсах си г..а да обикалям да търся втората играчка тука и никъде я няма освен в премаман за 150 лв  Sad

# 3
  • София
  • Мнения: 985
Страхотно изглеждат играчките, обаче цената ми се стори още по страхотна Sad

# 4
  • Мнения: 189
Аз имам това второто , много е готино. Моята дъщеря сега е на 9 месеца и ходи с него, много и харесва, освен това свири при допир, свети и за коша има едни топчета и улейчета по които се крият много е интересно за малката. Когато се измори , спира и му натиска носа и така може и половин час да се занимава  Grinning

# 5
  • Мнения: 1 793
имаме първата играчка. наскоро му я взехме на мъника, но тепърва предстои да му я дам да играе с нея, защото от скоро се задържа прав. иначе е много готина. аз съм ЗА. а и втората изглежда супер.

# 6
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Цитат на: karla
супер са
скъсах си г..а да обикалям да търся втората играчка тука и никъде я няма освен в премаман за 150 лв  Sad

мале мале тук това е към 40 евро  , пък като гледам цени на фишер праиз в Америка 4ак им завиждам (20 30 долара Simple Smile)

# 7
  • Мнения: 1 581
Струва ми се по-добре тия дето се движат, на 10 месеца сигурно се опитва да ходи вече, ако не - всеки момент ще почне. Иначе и първата е готина.
Но на мене хипопотамът най-много ми харесва  Laughing

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Къде ги продават и колко струват ?

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Цитат на: karla
супер са
скъсах си г..а да обикалям да търся втората играчка тука и никъде я няма освен в премаман за 150 лв  Sad


Има такава (или подобна) в Марсел на Дондуков, обаче не знам каква е цената уви....

# 10
  • Мнения: 1 038
Цитат на: Vesito
Цитат на: karla
супер са
скъсах си г..а да обикалям да търся втората играчка тука и никъде я няма освен в премаман за 150 лв  Sad


Има такава (или подобна) в Марсел на Дондуков, обаче не знам каква е цената уви....


На ''Мария Луиза''нямаше ли и там магазин"Марсел'',ако говорим за едно и също там цените са доста солени. Thinking

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Цитат на: Magimon
Цитат на: Vesito
Цитат на: karla
супер са
скъсах си г..а да обикалям да търся втората играчка тука и никъде я няма освен в премаман за 150 лв  Sad


Има такава (или подобна) в Марсел на Дондуков, обаче не знам каква е цената уви....


На ''Мария Луиза''нямаше ли и там магазин"Марсел'',ако говорим за едно и също там цените са доста солени. Thinking


Аха същото е. Вярно че е соленичко, но пък има супер изобилие на играчки Rolling Eyes

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Добре де, няма ли да кажете все пак в колко се измерва това "соленичко" Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 1 038
Цитат на: Vesito
Цитат на: Magimon
Цитат на: Vesito
Цитат на: karla
супер са
скъсах си г..а да обикалям да търся втората играчка тука и никъде я няма освен в премаман за 150 лв  Sad


Има такава (или подобна) в Марсел на Дондуков, обаче не знам каква е цената уви....


На ''Мария Луиза''нямаше ли и там магазин"Марсел'',ако говорим за едно и също там цените са доста солени. Thinking


Аха същото е. Вярно че е соленичко, но пък има супер изобилие на играчки Rolling Eyes


Да така е #Silly

# 14
  • Spain
  • Мнения: 3 750
незнам как е  в бг ,но тук стоиността  и на трите варира между 25 и 40 евро . гледам по e-shop-овете в САЩ са до 37 долара , по тази логика в България до 70 лж трябва да се намери. най евтина е първата към 40 лв.

# 15
  • Мнения: 1 038
Цитат на: dodo_dodo
Добре де, няма ли да кажете все пак в колко се измерва това "соленичко" Rolling Eyes


Еми аз например взех на Монката един нищо и никакъв конструктор/дори не е ЛЕГО/за 30лв.На мен ли4но ми се вижда доста скъпо.Знам ли на някой мами  може да не им се вижда солени4ко. Thinking

# 16
  • Мнения: 1 038
Цитат на: amka
незнам как е  в бг ,но тук стоиността  и на трите варира между 25 и 40 евро . гледам по e-shop-овете в САЩ са до 37 долара , по тази логика в България до 70 лж трябва да се намери. най евтина е първата към 40 лв.

Като каза САЩ се сетих една приятелка като се върна от там каза 4е е по-евтино от БГ.Странна работа. Thinking

# 17
  • Мнения: 3 042
Това второто го има в Метро за към 100 лв ако не се лъжа.

# 18
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Аз се колебая между втората и третата. Мами казвайте къде да ги търся тези неща.
Ама май третото е по-удачен вариант. Сега като прохождат ще им бъде по-лесно да се движат с 2-рото, но за по-нататък мисля, че хипопотама ще е по-удачен.

# 19
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Цитат на: Valery
Аз се колебая между втората и третата. Мами казвайте къде да ги търся тези неща.
Ама май третото е по-удачен вариант. Сега като прохождат ще им бъде по-лесно да се движат с 2-рото, но за по-нататък мисля, че хипопотама ще е по-удачен.

 то по принцип този хипопотам го дават за деца над 1 година и аз си мислех 4е  можеби той е уда4ен ама маи нито "пее " нито "свири" .
по повод закупуването незнам тук във вси4ки хипермаркети ги има , така 4е предполагам 4е и България 6те се намерят Simple Smile
или пък по интернет ама слагаи поне по 20 евро отгоре

# 20
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Цитат на: amka
Цитат на: Valery
Аз се колебая между втората и третата. Мами казвайте къде да ги търся тези неща.
Ама май третото е по-удачен вариант. Сега като прохождат ще им бъде по-лесно да се движат с 2-рото, но за по-нататък мисля, че хипопотама ще е по-удачен.

 то по принцип този хипопотам го дават за деца над 1 година и аз си мислех 4е  можеби той е уда4ен ама маи нито "пее " нито "свири" .
по повод закупуването незнам тук във вси4ки хипермаркети ги има , така 4е предполагам 4е и България 6те се намерят Simple Smile
или пък по интернет ама слагаи поне по 20 евро отгоре

Защо не заведеш бебка да си избере. Покажи и 3те играчки и виж от коя ще се впечатли най-много. Аз така съм купувала на Бобо дрънкалки преди.
А аз ще си търся тук разни подбни играчки.

# 21
  • Мнения: 1 770
Амка, кажи ми моля те колко са в Испания, щото мога да ги поръчам на брат ми да ми донесе.

# 22
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Цитат на: Valery

Защо не заведеш бебка да си избере. Покажи и 3те играчки и виж от коя ще се впечатли най-много. Аз така съм купувала на Бобо дрънкалки преди.
А аз ще си търся тук разни подбни играчки.

хе хе ние като по4нем да се разхождаме и тя бам и заспива Simple Smile
пък и незнам тези в какво състояние са. имам впредвид 4е пове4ето пъти ги няма изложени или трябва да се сглобяват. така  като ходихме да купуваме колелце направо не можах аз да избера, защото има6е поне 10 вида и нито едно сглобено Simple Smile пък само по катинките Simple Smile.... е накрая избрахме де .

# 23
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Цитат на: Yvette
Амка, кажи ми моля те колко са в Испания, щото мога да ги поръчам на брат ми да ми донесе.

мисля 4е утре ще ти дам достоверна информация но не е повее4е от 40 евро най-много 50 да е Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт