Дългото чакане след трансфер-тема 98

  • 55 605
  • 745
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 144
Как така приключи?! Моето ЧХГ на 11-ден беше 54 и след това се увеличи на 300 , не спирай лекарствата!! Късмет и до пухкав финал!!
Е,момичета минавам и аз да се отчета. На 10 ден на едно 5 дневно резултата е 36.8. моя опит приключи. Успех на всички

# 361
  • Мнения: 388
Как така приключи?! Моето ЧХГ на 11-ден беше 54 и след това се увеличи на 300 , не спирай лекарствата!! Късмет и до пухкав финал!!
Е,момичета минавам и аз да се отчета. На 10 ден на едно 5 дневно резултата е 36.8. моя опит приключи. Успех на всички
О,не лекарствата си ги пия ,но надеждата се изпари . Бях много сигурна ,че този опит се е получил. Уринарния тест беше още на 6 ден положителен и вчера като отидох си викам ,че ще е високо и като излезе резултата направо ме приземи. Днес го повторих същата стойност не е мръднала нито нагоре нито надолу.

# 362
  • Мнения: 2 789
Аз съм писала че имах лек застой на ЧХГ и въпреки това в момента съм в 29г.с. При мен на 9 ден бе 307,а на 11 420,но 14 ден си беше удвоено 855. Такс че шанс има.Молете се 🙏😇Ако следите чрез уринарни тестове ЧХГ се правят от един и същ вид,а ЧХГ не се пуска на 24 часа. ЧХГ може да се удвоява до 72 часа. При мен бе на 69часа последно. Ето че бебка върви 8 дни напред в развитието. Всичко е Божа работа. Пожелавам ви успех!

Последна редакция: нд, 22 май 2022, 17:20 от Милото

# 363
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 014
Същата работа бях и аз-ден 8 94,5,ден 10-135 и бях готова да отпиша опита.Док ми каза да повторя след 72 часа и всичко бе наред.Сега седи до мен и гризе един лъв,че чакаме първо зъбче.А бе много трудна бременност...

# 364
  • Мнения: 2 789
Същата работа бях и аз-ден 8 94,5,ден 10-135 и бях готова да отпиша опита.Док ми каза да повторя след 72 часа и всичко бе наред.Сега седи до мен и гризе един лъв,че чакаме първо зъбче.А бе много трудна бременност...
И моята не е лесна. В началото всички с положителни тестове пишат болки в гърдите,придърпвания и прочие.Аз нямах и си мислех,че пак няма да е нещо както трябва. Имам две естествени кухи бремености и си мислех,че и тая ще е така. Като се почна от 6+седм яко повръщане до 15 седм.В 12 се установи нискла плацента,след 15 като спря повръщането и започнаха контракции и болки. Вече съм в 29г.с утре ще ходя да видя дали не се е скъсила шийката че няколко дни съм с болки.Предимно лежа от началото. Качила съм над 13кг и гърба ме боли от лежане. Просто съм в постоянен страх да не родя преждевременно. Имам есествена бременост преди близо 14год нищо общо. Беше мн спокойна бременост и бях в постоянно движение,от нея си имам едно момченце☺

Последна редакция: пн, 23 май 2022, 09:03 от Милото

# 365
  • Мнения: 388
Момичета ,днес ми излезе резултата на 10 ден беше - 36.8 ,днес 12 ден е 65.13. Според вас има ли шанс за успешна бременност. Нисък ми е прогестерона ,но доки казва ,че не е нисък,вече нз какво да правя. Май ще си го увелича на своя глава . Прогестерон 17.7 nmol/L

# 366
  • Мнения: 2 789
Момичета ,днес ми излезе резултата на 10 ден беше - 36.8 ,днес 12 ден е 65.13. Според вас има ли шанс за успешна бременност. Нисък ми е прогестерона ,но доки казва ,че не е нисък,вече нз какво да правя. Май ще си го увелича на своя глава . Прогестерон 17.7 nmol/L

Прогестерона ти е ужасно нисък.(пиша на ти)Аз на 9 ден с официален тест при ЧХГ 307 прогестерона беше над 100 и нещо в същата мерна единица. Незнам на какви препарати си,но Прогестан 50 ампули прави чудеса. Ако го преобърнеш прогестерона ти в стандартна един а ng ще видиш колко е нисък! Ако вдигнеш прогестрона може и ЧХГ да почне по интензивно да се увеличава. При кой лекар си? Това е несириозно да казава че прогестрона е добре🤷♀Мое мнение разбира се!

# 367
  • Мнения: 1 977
Илсан, с най- добро чувство ти казвам да се успокоиш. Това, което си причиняваш като стрес не е в твоя полза.
В крайна сметка, каквото и да правим, бог има крайната дума.

А твоя тест е положителен. Не си създавай такива стресови ситуации. Имай малко повече вяра в природата и Бог. Както и в лекаря си.

Не вярвам да ти помогна много с този коментар, но се надявам да стигне нещо до теб...

# 368
  • Мнения: 2 789
Предполагам че всички,които минаваме през този път знаем,че вагиналния прием не  дава отражение в кръвта😉Все пак е има доста изписано и за секретирането на прогестерон. Всяка от нас може да прочете и да разбере,че и там трябва да нараства от определени стойности за успешна бременост,но както се казва всеки си решава,какво да чете и да прави. За мен това е нисък прогестерон,отговарящ на срок на не бременна.Важното е че ЧХГ расте. Много зависи дали  дамата е на утрогестан  и дозировката,но за мен лично Циклогеста е по-добър вариант Силно се надявам Бог да е с дамата и всичко да се нареди и да завърши с успешен финал☺

# 369
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 014
И все пак прогестерона е ужасно нисък.Моят бе по-висок,но почна да пада и включихме инжекции.И благодарение на тях Росен го има.Освен това да,чхг и прогестерон са свързани и по-принцип и двете трябва да растат,но понякога не се получава.Големият ми син пък го задържах с инжекции Прегнил(чхг)...

# 370
  • Мнения: 388
Много благодаря момичета. Терапията ми е естрофем 2Х 1 лепенка климара,дуфастон 3х 1 и утрогестан 2х 2. Увеличих си утрогестана на 3х 2 и дуфастона на 4 на ден

# 371
  • Мнения: 2 789
Много благодаря момичета. Терапията ми е естрофем 2Х 1 лепенка климара,дуфастон 3х 1 и утрогестан 2х 2. Увеличих си утрогестана на 3х 2 и дуфастона на 4 на ден
Пак е нещо че са ви увеличили приема на прогестерон. Вече всичко е в Божийте ръце. От вас каквото се иска сте го направили,медикаменти и спокойствие доколкото е възможно. Молете се🙏😇

# 372
  • София
  • Мнения: 206
Здравейте, минавам само да се отчета. Моят опит приключи днес. ЧХГ 3.08. За съжаление това беше 9ти неуспешен. За първи път бях с донорска Я. Успокоявам се, че поне за кратко бях бременна /с моите Я и това не ставаше/. Имам две замразени Е. Днес обсъдихме с док какво ще правим от тук нататък и решихме да направим хистероскопия преди следващия трансфер. Така, че ще си порева днес и от утре се мобилизирам и продължавам напред.
Пожелавам късмет и успех на всички вас..

# 373
  • Мнения: 437
Съжелявам за резултата успех следващияг път и аз съм утре на тест вече с втори донор на вйциклетки и пак ще се разачаровам

# 374
  • Мнения: 40
54347 успех утре на теста. И аз съм утре на тест, но не съм с донорски. Ще ти стискал палци Simple Smile

[quote author=54347 link=topic=1436571.msg44815083#msg44815083 date=1653499844]
Съжелявам за резултата успех следващияг път и аз съм утре на тест вече с втори донор на вйциклетки и пак ще се разачаровам
[/quote]

Общи условия

Активация на акаунт