Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 81

  • 49 047
  • 744
  •   1
Отговори
# 405
  • Варна
  • Мнения: 1 018
Аз вече от две седмици ползеам слънцезащитата на DM  за лице (малка жълта опаковка с жълта капачка)
Не е матираща, лицето лъщи, но не мазнее силно.
Създава ми кир ефект с останалия skincare арсенал, който до преди тази слънцезащита бе наред.
Бюджетна матираща защита е още мит.

# 406
  • Мнения: 1 372
И аз не забелязвам никакъв ефект от тези пачове.

Последна редакция: вт, 17 май 2022, 19:15 от ~~Мария~~

# 407
# 408
  • Мнения: 1 449
Ще ходя да взема и от Лидл спрей с бляскавко Grinning Взех от Лили, после взех и от ДМ, но този на ДМ нещо не ми допада. Онзи от миналата година беше по-хубав.

# 409
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
На La Rive? Супер, дано ги има и в тукашния Лидл. Парфюмирани ли са?
Честно не знам. Само ги видях, не съм ги душила Grinning

# 410
  • Мнения: 9 484
На La Rive? Супер, дано ги има и в тукашния Лидл. Парфюмирани ли са?

Да, единия го разпознах La vie est belle, за другите не се сещам обаче, че и парфюмите им душих и накрая ми се оплетоха ароматите.

Като стана дума - много ми хареса техния парфюм Femme - мисля, че е имитация на Бос.

# 411
  • Мнения: 739
А кои пачове от бихте препоръчали? Ако може нещо което де е хем против отоци, хем против тъмни петта.
И има ли в дрогериите околоочен крем със слънцезащитен фактор? Ходя с очила, но не ми се струва достатъчно, понякога се налага да ги свалям за малко. Слънцезащита за лице не смея да мажа там, че ми е много суха и раздразнителна кожата около очите. В момента ползвам околоочен на Др.Конопка и сякаш виждам по-добър ефект от ДМ-ските кремчета, с които бях години наред, но няма фактор и искам да го сменя.

# 412
  • Мнения: 8 759
Точно така и при мен са освежаващи пачовете.

Но сутрин ми действат чудно хидратиращо преди да започна да се гримирам.

Не са Уау ама за 30 бр /4 лв. И този ефект ми стига.

# 413
  • * Under the stars *
  • Мнения: 408
Момичета , може ли да ми препоръчате фон дьо тен , който да не подчертава сухите участъци , да го няма този брашнян завършек . До сега ползвах на L'Oréal Paris True Match , но напоследък изобщо не ми харесва как ми стои . Вместо да ми прикрива несъвършенствата , той ги подчертава . Слагам серум , крем и слънцезащита преди него и пак ми е сух върху кожата . Искам нещо покривно и с по - сочен завършек .
Издирвам и хубав бюти блендър , евентуално и четка за фон дьо тен . Някакви препоръки ?

# 414
  • Мнения: 2 230
И да не е само спам, имам едно червило от матовата серията на сефора, аналог от дротерията?

Последна редакция: чт, 19 май 2022, 13:32 от bubanka

# 415
  • Мнения: 5 092
Момичета , може ли да ми препоръчате фон дьо тен , който да не подчертава сухите участъци , да го няма този брашнян завършек . До сега ползвах на L'Oréal Paris True Match , но напоследък изобщо не ми харесва как ми стои . Вместо да ми прикрива несъвършенствата , той ги подчертава . Слагам серум , крем и слънцезащита преди него и пак ми е сух върху кожата . Искам нещо покривно и с по - сочен завършек .
Издирвам и хубав бюти блендър , евентуално и четка за фон дьо тен . Някакви препоръки ?

На есенс е страхотен https://remedium.bg/esens-fon-dyo-ten-pretty-natural-110-057661/p
А за четка на real techniques buffing brush RT204 ми е фаворит

# 416
  • Мнения: 865
Бюти блендера на Ebeline от ДМ беше хвален в една от темите.

# 417
  • Мнения: 15 356
Бюджетен матиращ слънцезащитен е на Нивеа

# 418
  • Мнения: 14 836
Да ми подскажете къде мога да намеря евтин охлаждащ/освежаващ гел с мента? Някога имаше един антицелулитен. Не ми трябва за целулит, а ако усетя, че кожата ми някъде се загрява, да мацна.

# 419
  • * Under the stars *
  • Мнения: 408
А някоя ползвала ли е ето тези лентички за нос и вършат ли някаква работа изобщо ?
https://shop.lillydrogerie.bg/nos-s-aktiven-v-glen-6-br

Общи условия

Активация на акаунт