Хасково се оживява - празниците наближават

  • 28 555
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
здравейте и от мен:) аз също започвам да се замислям за Коледната украса Rolling Eyes
и за подаръците Thinking
Стела ще имат концерт на 23.12. ще има детско утро с Дядо Коледа в бизнес центъра в зала Недялка Симеонова Joy и учат нов танц "Приказните феи" и имат нови страхотни костюми  Grinning


Боряна, разкажи малко повече за това детско утро с Дядо Коледа pls Simple Smile   bouquet

# 46
  • Хасково
  • Мнения: 995
Ние сме с много добри впечатления от д-р Цокова работи с касата сачо че като специалист т.е. трябва да ти се даде направление от личния за педиатър за да идеш чрез касата при нея. Иначе има свободен прием.
Моб. и тел е 0888342742.
Преди 1 мес  ходих на частен прием при д-р Паунов завеждащ на детско отделение и от него съм доволна!Прегледа при него е 15 лв.Наложе се да лежим и в отделението там се сблъсках и с другите доктори. д-р Янева е много внимателна и обеснява много добре.
Д-р Янева и Консулова няма да бъдат вече в отделението а ще са лични лекари.

# 47
  • Мнения: 239
Елхата ние по-късничко ще украсим, но не е лоша идея останалата украса да я направим сега. В града също няма никаква украса и предпразнично настроение, затова защо да не си украсим вкъщи по-отрано. Благодаря на всички,  за мнението относно др Цокова. Peace

# 48
  • Хасково
  • Мнения: 726
Цитат
Поръчахме на Вили обзавеждане за детската стая и сега го чакам с нетърпение, просто нямам търпение да видя как изглежда.
Toni4ka разкажи за тази детска стая. Ние мислим да обзавеждаме лятото. Баткото докато се роди беба си беше при нас сега е в друга стая, макар само тапетите там да са детски. Искаме се истинска детска стая- много весела и функционална, но ще видим...

# 49
  • Мнения: 79
здравейте и от мен:) аз също започвам да се замислям за Коледната украса Rolling Eyes
и за подаръците Thinking
Стела ще имат концерт на 23.12. ще има детско утро с Дядо Коледа в бизнес центъра в зала Недялка Симеонова Joy и учат нов танц "Приказните феи" и имат нови страхотни костюми  Grinning


Боряна, разкажи малко повече за това детско утро с Дядо Коледа pls Simple Smile   bouquet

когато имам повече инфо ще ви разкажа Party и ще ви поканя newsm18  bigdance2 welcome  ruporuu ок?

# 50
  • Мнения: 1 190
...
Toni4ka разкажи за тази детска стая. Ние мислим да обзавеждаме лятото. Баткото докато се роди беба си беше при нас сега е в друга стая, макар само тапетите там да са детски. Искаме се истинска детска стая- много весела и функционална, но ще видим...

... Нещо не ми остава време да пиша в нормалните часове Rolling Eyes

Детското ни обзавеждане все още не е готово, но го очакваме скоро, обещавам че като пристигне ще пиша повече. Така като не съм го видяла как да кажа ...  Grinning

А за срещата, която предлагате да се направи ми е любопитно къде предлагате да бъде, защото не се сещам за нито едно заведение за непушачи, а в останалите аз самата едва дишам, камо ли да вкарам Вили в някое Crossing Arms

Последна редакция: чт, 30 ное 2006, 01:08 от Toni4ka

# 51
  • Мнения: 1 190
Елхата ние по-късничко ще украсим, но не е лоша идея останалата украса да я направим сега. В града също няма никаква украса и предпразнично настроение, затова защо да не си украсим вкъщи по-отрано. Благодаря на всички,  за мнението относно др Цокова. Peace

Оо не е верно това  Naughty от вчера има поставени 3 елхи и друга светеща украса, а от днес вече светят - красиви са!

# 52
  • Мнения: 5
Здравейте хасковски мами.Ето още идна Хасковска мама аз от доста време ви видях но нямаше как да ви пиша че нямам нет във къщи. РЕКОРДИНГ ВСЕ МИ ОБЕЩАВАТ И ВСЕ ЧАКАМ ЛИ ЧАКАМ  newsm78 ВЕЧЕ МИ КАЗАХА СЛЕД ЕДНА СЕДМИЦА  Praynig . СЕГА ВИ ПИША НА БЪРЗО ОТ РАБОТА. ЕТО И МАЛКО ИНФО ЗА МЕН КАЗВАМ СЕ ИВАЙЛА И ИМАМ ЕДНА МАЛКА ЗВЕЗДИЧКА КАЛИНА НА ШЕСТ МЕСЕЦА

# 53
  • Мнения: 2 631
Виви, добре дошла!   Hug Много се радвам!

Тоничка, ами това е проблемът - къде може да се иде с дете... Thinking Наскоро попаднах на подобна тема в Нашите деца - софиянки имат варианти, а ние... Confused
Това за украсата - в града ли имаш предвид!? Аз от седмица не съм ходила към центъра. Sad
Аз също съм на мнение, че в последните години Хасково е може би един от най-украсените БГ-градове, което е прекрасно! Peace

# 54
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Абе мами, айде да не обиждаме градоначалника Laughing Че то украсата от миналата година още си стои по Раковска hahaha Сигурное въпрос на време кога ще светнат лампите Mr. Green

Виви,


Добре дошла в клуба! Извинявай ако ти се стори нетактично, но искам да те попитам като си на работа кой гледа беба? На гледачка ли я оставяш или е на ясла? Ако е на гледачка можеш ли да ме светнеш с цените   bouquet

# 55
  • Хасково
  • Мнения: 726
Здравейте хасковски мами.Ето още идна Хасковска мама аз от доста време ви видях но нямаше как да ви пиша че нямам нет във къщи. РЕКОРДИНГ ВСЕ МИ ОБЕЩАВАТ И ВСЕ ЧАКАМ ЛИ ЧАКАМ  newsm78 ВЕЧЕ МИ КАЗАХА СЛЕД ЕДНА СЕДМИЦА  Praynig . СЕГА ВИ ПИША НА БЪРЗО ОТ РАБОТА. ЕТО И МАЛКО ИНФО ЗА МЕН КАЗВАМ СЕ ИВАЙЛА И ИМАМ ЕДНА МАЛКА ЗВЕЗДИЧКА КАЛИНА НА ШЕСТ МЕСЕЦА
завиждам ти на смелоста да оставиш малката и да работиш. Разкажи ни повече за теб

# 56
  • Мнения: 239
Всъщност видяхме елхите, наистина вчера ги украсяваха. Ще се съглася, че има украса, макар в голямата си част и целогодишна.
 Confused
Като стана дума за детегледачки, някоя от вас знае ли как се движат цените в града, аз попаднах на такива за 3 лв. на час. Как ви се струва такава цена? На мен ми се вижда скъпичко.

# 57
  • Мнения: 1 190
... Като стана дума за детегледачки, някоя от вас знае ли как се движат цените в града, аз попаднах на такива за 3 лв. на час. Как ви се струва такава цена? На мен ми се вижда скъпичко.

Смятам, че 3 лв/час е скъпичко Crazy. Мисля, че за 2 лв. е ОК, да не казвам и 1 лв. 50 ст. Wink

# 58
  • Мнения: 398
А какво ще кажете за д-р Апостолова от Втора поликлиника?
Който е чел историята ни в предната тема знае,че преминахме през едно тежко натравяне...
По спешност заведох сина там...Д-р Апостолова беше дежурна.Не ме попита нито за личен лекар,нито за пари...нищо.Веднага го прегледа.Докато аз отида да купя системата и лекарствата детето беше при нея... Доста са го поразпитали със сестрата и дори след като знаеха вече,че нямаме личен лекар,не живеем в България и т.н. не се промени отношението им и въпреки моето настояване НЕ ВЗЕХА ПАРИ.

Някой по горе беше писал за д-р Грозева... От времето откак беше квартален лекар на кв. "Дружба" имам лоши спомени от нея.... Когато големия син се роди (1992 г.) го пое д-р Манафъкова,която по късно замина за Либия.Поне 10 год. не е работила в България,но сега разбрах,че се е върнала и вече ще работи ...Незнам дали в Хасково...Имам само хубави спомени от тази жена...При всички новородени ходеше всеки ден (в къщи)до навършване 1 месец.Даваше ни много практични съвети и в краен случей прибягваше към лекарства.А после Грозева,която пое "щафетата" ни "разказа играта"...

Какво стана с д-р Марков?Има ли някой инфо?Дали е оздравял вече?
...Добър човек беше...Той лекува мъжа ми и после децата ни,но... годините си вървят и явно вече не може да лекува....Дано поне е полезен на семейството си.Има двама сина и внуци...

# 59
  • Мнения: 2 631
Д-р Марков през пролетта претърпя поредна операция, а през лятото са го виждали да се разхожда из града, т.е относително добре е. По изключение приема у дома си, поне така беше през пролетта, когато ходихме. От сърце му желая здраве! Hug

Общи условия

Активация на акаунт