Новите ви книги - 22

  • 64 236
  • 754
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 544
От Алеята, подаръци и за подаръци:
Скрит текст:


"Кръстницата" със сигурност ще я пусна за размяна, след като я прочета, така че ако някой си я е набелязал, да ме има предвид.
И отново големи благодарности към Жанет 45, които донесоха от склада бройка от книга с изчерпан тираж "Бащата на другия" специално за мен в рамките на същия ден.
За сравнение как работят други издателства с клиенти - писах до Klett с молба да ми потърсят сборник по физика с изчерпан тираж и никакъв отговор втора седмица. Добре че има мили хора във фб-групите за книги втора употреба, та се сдобих със сборника и детето няма да остане без задачи ☺

# 196
  • Мнения: X


Ужасна мания... Чак се плаша понякога...

# 197
  • Sofia
  • Мнения: 2 218

от Лидл в "Студентски град".

Последна редакция: чт, 22 сеп 2022, 16:57 от Lady Royal

# 198
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 671
Много е хубава Heart И в нашия Лидл имаше доволно количество бройки.

# 199
  • София
  • Мнения: 4 019
Ох, ще взема най-накрая да ида в Лидл, заради вас и книгите Simple Smile

# 200
# 201
  • Мнения: 960


Ужасна мания... Чак се плаша понякога...
То си е за страх.
Онзи ден търсих нещо в едн шкаф и попаднах на забравен  плик от Еконт.
Вътре - естествено книги.Wink
Лошото е , че е нелечимо и прогресира с бясна скорост.Smiley

# 202
  • Мнения: 401
И аз като вас имам една камара книги за четене и 10тина електронни. И пак...
Тези май са нови заглавия, но ако някой е чел, моля да сподели дали си заслужават/не си заслужават:
Нейде другаде - Дийн Кунц
Перфектата лъжа
Лъжите, които изричам

# 203
  • Мнения: 3 019


Ужасна мания... Чак се плаша понякога...
То си е за страх.
Онзи ден търсих нещо в едн шкаф и попаднах на забравен  плик от Еконт.
Вътре - естествено книги.Wink
Лошото е , че е нелечимо и прогресира с бясна скорост.Smiley

В моя случай е временно лечимо Wink Няма "излишни" пари вече и само плакна очи по сайтове и книжарници...

# 204
  • Мнения: 9 913
За децата, след препоръка на Pppqqq:

Скрит текст:

С красиви илюстрации и малко текст (е, и някоя грешчица в него, но тъкмо за тестване на наблюдателността). За начинаещи читатели ми се стори подходящ вариант за събуждане на интерес към четенето. А последното, според мен, за децата не трябва да се усеща като задължение, а като забавление.

# 205
# 206
  • София
  • Мнения: 22 888
Дъщеря ме се научи да чете с поредицата на Клевър бук "Аз се уча да чета", препоръчвам с две ръце.

# 207
  • Бургас
  • Мнения: 6 843


Ужасна мания... Чак се плаша понякога...
То си е за страх.
Онзи ден търсих нещо в едн шкаф и попаднах на забравен  плик от Еконт.
Вътре - естествено книги.Wink
Лошото е , че е нелечимо и прогресира с бясна скорост.Smiley

Аз вече стигнах тоталното дъно. Бях си поръчала едни книги онлайн. След като ги получих и ги сложих в шкафа (имам два дълбоки рафта само за мен), се оказа, че две от книгите вече ги имам. Кога и как съм ги купила нямам никакъв спомен. След като обстойно прегледах целия инвентар изникнаха още, за които имам бяло петно. Трупам като Плюшкин. Лошото е, че не мога да ги пусна за размяна защото не съм ги чела още. А не съм ги чела, защото си взимам от библиотеката и тях все ги отлагам.

# 208
  • Мнения: 3 985
От размяна 🍓

# 209
  • Пловдив
  • Мнения: 13 386
Много ми харесва корицата на Сирма, Ели-Мели, сподели мнение за книгата в другата тема, като я прочетеш.

Общи условия

Активация на акаунт