Не-спешен хирург и снимка къде?

  • 444
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 38 442
Къде в София мога да отида на хирург и снимка? Не е спешно, тип Пирогов, но все пак...

# 1
  • Мнения: 47 963
Снимка може и в Токуда, но хирург мисля няма с момента. Иди в Пирогов, няма да те върнат, малко ще чакаш

# 2
  • Мнения: 2 379
Може и в най-близката до вас поликлиника стига да им такъв специалист. Ако не е спешно както пишете, може да вземете направление за хирург, който от своя страна да прецени има ли нужда от рентген или други изследвания. Ако излезе нещо по-сериозно ще Ви насочат към болница за лечение. Ако не-самия хирург ще Ви даде терапия за дома. Ако нямате направление или отивате и чакате за платен преглед или предварително час( пре регистратура или директно с хирурга), но където и за какворо да Ви прати най-вероятно ще е платено също. А какви хирург Ви трябва?

# 3
  • София
  • Мнения: 38 442
Нашия хирург е един стар и луд. Става дума за глезен, че ме наболява и за дъщеря ми си нарани носа преди 2-3 седмици.

# 4
  • Мнения: 2 379
На вас ще Ви свърши работа всеки ортопед/травматолог. А за носа....на 2-3 седмици ако все още има болка или изкривяване по-добре търсете УНГ.

# 5
  • Мнения: 47 963
Подкрепям за ортопед. На мен ми препоръчаха ВМА, че съм на такава вълна и аз, но не съм ходила още. Не мисля, че сте за хирург.

Общи условия

Активация на акаунт