Изпитани сайтове за парфюми - май 2022

  • 59 167
  • 529
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 306
Много благодаря 🌹

# 271
# 272
  • Мнения: 438
Търся това прекрасно чудо на добра цена Simple Smile
https://www.fragrantica.com/perfume/Byredo/Vanille-Antique-73438.html

# 273
  • София
  • Мнения: 938
Да не са спрели Tom Ford Noir Pour Femme? Не мога да го открия онлайн.

Спряха го.

# 274
  • Мнения: 660
Той излезе на скоро, едва ли го има вече по сайтовете (освен Дъглас)

# 275
  • Мнения: 3 678
Хайде да са честити парфюмите на Francesca Bianchi в  : https://elinor.bg/search/Francesca%20Bianchi?searchCategory=56

# 276
  • Мнения: 666
Днес искам да похваля чешката парфюмерия Rafinad. Когато съфорумка сподели сайта, веднага влязох и разгледах, и имаха 25% намаление на Maison Violet, но парфюма, който исках беше изчерпан. Попитах ги в инстаграм кога ще бъде в наличност, отговориха ми и предложиха да ми го запазят с отстъпката. След седмица ми писаха, че парфюма е наличен. Поръчах веднага, добавиха ми и три мостри по мой избор. Има и код за 10% отстъпка - First Order, не важи за мостри. Пратката пристигна за седмица с Interlogistica. Беше прилежно опакована, нямаше никакви щети. Много съм доволна.🥰

Мострите не бяха пълни, може би защото са подарък, а не отделна поръчка.

# 277
  • Мнения: 3 678
parfumdreams.de - 20 %  с код TRAVEL20

Carolina Herrera - Very Good Girl - Glam  излиза цена без аналог

# 278
  • Мнения: 2 449
Дами, помощ!
Преди 20-ина дни ми свърши стария парфюм - Guerlain Granada Salvia (който обожавам), от тогава съм си купила 2 нови (единият пак на Guerlain), но и от двата получавам алергични реакции. Като спра да ползвам за няколко дни се оправям, ама без парфюм не могаааа…
Та въпросът ми е - някоя от вас да е засичала Granada Salvia на поносима цена? Миналата година си взех 125 мл за 95 лв. от Parfimo, но го чаках много време, за да се появи… Не ми се рискува да купувам още някакъв друг, който да ме дразни пак 😥😢🤬.

# 279
  • Мнения: 517
Не вярвам цените да падат, тенденцията е сериозно да вървят нагоре.
В Елинор с код june 75 мл излиза към 103 лева.

# 280
  • Мнения: 556
Дами, помощ!
Преди 20-ина дни ми свърши стария парфюм - Guerlain Granada Salvia (който обожавам), от тогава съм си купила 2 нови (единият пак на Guerlain), но и от двата получавам алергични реакции. Като спра да ползвам за няколко дни се оправям, ама без парфюм не могаааа…
Та въпросът ми е - някоя от вас да е засичала Granada Salvia на поносима цена? Миналата година си взех 125 мл за 95 лв. от Parfimo, но го чаках много време, за да се появи… Не ми се рискува да купувам още някакъв друг, който да ме дразни пак 😥😢🤬.

Последно я гледах в Парфимо за около 50 лв,но 30 мл.
Иначе,както по-горе са споделили в Елинор с код. Не знам дали важи все още кодът 20leva, който намаля с 20 лв продукти над 100 лв.

# 281
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
Момичета и момчета от Плевен, има ли го още магазина "Вълшебна приказка за аромата" на пл. Възраждане 1?
Питам във връзка с сайта им - Fragrancetale.bg, имат доста интересни нишови аромати, има добри отзиви за тях в темата, искаше ми се да ги добавя в следващата тема.

Не знам дали важи все още кодът 20leva, който намаля с 20 лв продукти над 100 лв.
Важи още.

# 282
  • Мнения: 2 449
Благодаря, дами.
Важи кодът, но с june цената е 103 лв., а с 20leva 102 лв. 😀.
Пак по-добре от 140 лв. колкото е в повечето сайтове.
Сега си пийнах антихистаминче и да се надявам, че скоро ще мине тази алергия, че цяла вечер хем ме сърби, хем ме е супер яд за 125 мл Orange Soleia, а толкова ми харесва и той 😥. Ще си го запазя, може наесен в студеното време да не ми се получи така пак. Него поне успях да взема за 93 лв.

# 283
  • Мнения: 3 678
beautinow.nl - автоматично се начислява отстъпката (без код):

-  5 % при покупка на 1 продукт
- 10 % при покупка на 2 продукта
- 15 % при покупка на 3 продукта

Промоцията е супер, защото може да сложите парфюм и 2 мостри и ставт 3 продукта. Не е задължително да купувате 2 или 3 парфюма за да получите 10% или 15 % отсъпка. Simple Smile

Ако направите над 80 евро - подарък 7.5 мл парфюм
Ако направите над 160 евро - подарък  100 или 200 мл тестер (различни са)
Ако направите над 200 евро - подарък Armaf Club de Nuit Intense Man или Armaf Club de Nuit Intense Woman

Има много парфюми с цени без аналог в света! Simple Smile

Като този Xerjof Uden Overdose : https://beautinow.nl/collections/xerjoff/products/uden-overdose-eau-de-parfum  + подарък още един парюм.

Или това:

# 284
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715

Общи условия

Активация на акаунт