Пъзели 41

  • 21 498
  • 766
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 369

Schmidt, 1000 части

# 376
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Не че съм от някой южен щат на Конфедерацията и с ръцете си вея само с ветрило, но парчетата много бодат. Joy

Глезотии Grinning Скарлет и памук береше.

Еми то веднага й се отрази, все едно дървен пъзел е редила на Пъзелмания Joy
Успех на участниците в състезанието, ще ви следя и ще изпращам позитивна енергия!

# 377
  • гр. София
  • Мнения: 1 584
Много сте забавни Simple Smile Чакам кога ще дойдат дървените при мен, аз съм след Emjay, за да се изкажа и аз Joy
Сега отивам в Комсед да се възнаградя за края на работната седмица Simple Smile

# 378
  • Мнения: 6 898
Чак си написала в ексела "отказала се безславно" Joy
Сега хората ще си помислят, че игли им пращам Joy

Габиели-то се поизложиха този път. От понеделник ми е отразена в Пловдив пратката и нищо. Чак сега като им писах ми смениха статуса. Ама днес пък не мога да отида Angry Може би е по-добре, защото и от следващия курс чакам, вече изобщо не помня какво съм поръчала. Имам смътен спомен за ментов крипт. И някакъв пес патрул по едно време за детето имаше сякаш.

# 379
  • Мнения: 2 369
Яки са дървените, не се плашете;)

# 380
  • гр. София
  • Мнения: 1 584
Да кажа в Комсед Мол Парадайс вече няма кръгли пъзели. Очаквано, но все пак имаше останал един с морските обитатели, който взех. Питах служителка имат ли още, тя каза в момента не, много са поръчвани онлайн, от кръглите и особено от загадките със стаи. Поръчвали по 10!!!Бяха ги скрили тях  зад други пъзелчета, но след като ми ги показа си намерих 3,4,5,6, аз имам 2 и само 1 нямаше. Ще отида до друг Комсед дано го намеря, пък може да намеря някой и друг кръгъл Simple Smile

# 381
  • Мнения: 206
В мол Парк център (бивш сити център) имаше кръгли преди час...

# 382
  • София
  • Мнения: 2 301
От кръглите пъзели има в The Mall. Аз бях към обяд там, нямаше хора изобщо, на пъзелите се въртяхме само с още една жена, а в магазина да бяхме десетина човека.И ако някой се интересува от пъзелите на Дисни - те са сложени отделно от другите.

# 383
  • гр. София
  • Мнения: 1 584
Те са ми далече, сега бях в Мол София, взех си цветята и единицата от загадките, Сега ще мина през Люлинския и мисля че съм приключила с покупките за известно време. Не вярвам да има сладкишите, преди ги нямаше, но все пак ще погледна Simple Smile
Днес ми е ден за учудване явно , сега продавачката ме пита искам ли 25% отстъпка. Аз казах разбира се. И една от другите служителки каза, че са имали хора, които са отказали отстъпката!!!
Редактирам се-да няма сладкиши и карта, а друг не си харесах, така че в Люлинския Комсед не оставих и стотинка Simple Smile

Последна редакция: пт, 13 май 2022, 16:39 от Olia T

# 384
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Съмърче ама как ще се плашат, хора които редят Кинкейд от нищо не могат да се уплашат.

Пъзелите вече са в emjay, засега не е писала с оплаквания от убождане. Joy

Скрит текст:
Нали бяхме миналата седмица в Павел баня, реших да дръпна един плевел на двора, като минавах покрай него и така го дръпнах че хвръкна пръст и ми напълни очите. Това беше моята земеделска работа за 2022-ра, после вадих пръст от очите цял ден. Joy

# 385
  • гр. София
  • Мнения: 1 584
Може да не ги е започнала още Joy Трябва да се внимава, да не стане като в Спящата красавица Joy 100-годишен сън Simple Smile
Така се подхлъзва човек, направих си регистрация в Комсед, поръчах си Том и Джери и двата кръгли, които нямам. Ще видим какво ще дойде, защото кръглия с картата е с ограничена наличност и трябва да ми пишат, десет работни дни е срока. Така че, ще си почакам Simple Smile

# 386
  • Мнения: 1 019
Ето нещичко и от мен

# 387
  • Мнения: 691
Аз покрай това състезание, промоциите останаха на заден план, сега тук като ми остане свободно време само редя, каквото ми видят очите, ще взема да си свърша пъзелите Joy
Успех с покупките на всички.

Stensfild цветята са чудни, и мен ме чакат, взех ги от Тони, но ще ги редя за удоволствие по натам, че сега от бързане за време нищо не виждам от самите картини.

# 388
  • Мнения: 82
След доста голяма пауза, поради липса на време, и ние да се похвалим!! Поздрави на групата! 🙂
Клементони 2000 части-лесен, приятен, страхотен!!!

# 389
  • София
  • Мнения: 8 561
Хора, няма какво да се чудите, нали писах - остава за наесен! Утре никой да не ходи за сбирка, ей Simple Smile Аз ще ида да се сбера за кратко със sali, да й дам донъта и кафето Simple Smile

Скрит текст:
Аз пък днес подкарах баш аграрната работа - копах и садих домати. Да видим дали поне за салата ще има Simple Smile Много ми е съмнително, че ще се получат - от семенца ги гледам, ама все си мисля, че нещо ще им стане накрая. Поне засега няма травми Grinning

Общи условия

Активация на акаунт