Лидл 163 - Майска... на зелено

  • 91 111
  • 1 736
  •   1
Отговори
# 1 050
  • София
  • Мнения: 22 687
Рулца от раци не съм купувала от няколко години.  Преди години доста често си хапвахме с млечен сос, копър и чесън. Може да купя сега. Simple Smile

# 1 051
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Относно тия рулца от "раци" се чудя защо подвеждат с името, като трябва да са рибешки рулца.
Ама явно по примера  например с ванилени едикакво си заради аромата ванилия, та и рулцата така... Wink

# 1 052
  • Мнения: 10 201
Нискомасленото крема сирене в големите кутийки е с много гаден вкус. Ще трябва да го преработвам някак.

# 1 053
  • София
  • Мнения: 22 687
Точно заради това спрях преди години да ги купувам, защото не е чисто месо от раци.

# 1 054
  • Мнения: 3 520
Нискомасленото крема сирене в големите кутийки е с много гаден вкус. Ще трябва да го преработвам някак.
А другото с билките дали е ОК?

# 1 055
  • Мнения: 9 050
Точно заради това спрях преди години да ги купувам, защото не е чисто месо от раци.
Не само, че не са чисто месо от раци. В тях изобщо няма месо от раци.

# 1 056
  • Sofia
  • Мнения: 4 004
Сьомгата 11.90 днес от 9.99, след това 10.50,10,99... прясно мляко Олимпус 3.20 за 1 литър...някакъв ужас е.

# 1 057
  • Мнения: 35 106
прясно мляко Олимпус 3.20 за 1 литър...някакъв ужас е.
В кварталния значи гони вече 4 лв.

# 1 058
  • Мнения: 2 257
3.20 e и в кварталните, от миналата седмица.
Аз се учудих като ходих онзи ден в Лидъл, не видях нито едно сирене за мазане под 3 лв, поне в нашият нямаше.

# 1 059
  • Мнения: 7 270
Не помня да е коментирана новата цена на еднопластовите салфетки -ужасих се като си погледнах бележката...бяха 0.89, после-0.99, а сега са 1.39...

# 1 060
  • Мнения: 27 433
Наскоро видях, че пак има от по-обикновените носни кърпички по 10 пакетчета- преди бяха 99 ст, сега мисля, че бяха 1,39 лв...Но пак се радвам, че в Кауфланд аналогичните продължава да ги няма...Но пък имат четирипластови...😆

# 1 061
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 15 941
Цитат
Относно тия рулца от "раци" се чудя защо подвеждат с името, като трябва да са рибешки рулца.
Ама явно по примера  например с ванилени едикакво си заради аромата ванилия, та и рулцата така... Wink
Този продукт е измислен в Япония и е предназначен да бъде имитация на рачешко месо, затова е с такива червени ивици отвън, затова така се казва, въобще не цели да се представя за месо от раци. Част от далекоизточната кухненска традиция една храна да прилича на друга. Между другото лидълските са едни от най-добрите на пазара, като вкус.

# 1 062
  • Мнения: 35 106
Не помня да е коментирана новата цена на еднопластовите салфетки -ужасих се като си погледнах бележката...бяха 0.89, после-0.99, а сега са 1.39...
И на фона на това, даряват по 3 Ст от всяка касова бележка. Според мен, ако бяха 30 Ст по- щедро щеше да звучи

# 1 063
  • Мнения: 12 612
В тия рачешки рулца има раци колкото има чайки във вафла Чайка... Ама поне не лъжат да пишат на опаковката че имат нещо общо с раци де. Аз им викам рибен кренвирш.
За вкуса не мога да се изкажа от личен опит, но и край мен който яде такова нещо, предпочита да си купува от Лидл, явно са сполучливи.

# 1 064
  • Мнения: 1 562
3.20 e и в кварталните, от миналата седмица.
Аз се учудих като ходих онзи ден в Лидъл, не видях нито едно сирене за мазане под 3 лв, поне в нашият нямаше.
Аз харесвам най-обикновеноъо в пакетче от 125гр. То все още е 1,30лв, въпреки че беше 1,10 май преди време.
Да, и аз ще взема рулца. Обичам ги панирани със сос от лимон и копър.
И розов джин ще взема, въпреки че нищо не казахте за него.

Общи условия

Активация на акаунт