Модни консултации (Май, 2022) - 66

  • 56 631
  • 1 051
  •   1
Отговори
# 645
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Далеч не всичко на Intimissimi се шие в България.
Имам няко неща, на кото си го пише.
А по повод цените.
Като цяло не са скъпи , сравнени с  други марки за бельо., Като се има в предвид, че далеч  не всички работят с коприна
Вип клиент съм им и редовно ми изпращат  кодове за намалене, а на сезонните  намаления цените стават направо символични.
Доста неща съм купувала за приятелки в България.
Отделно  имат  оутлет   , но  там вече е въпрос на шанс да има  нещо хубаво и да е моя номер .

# 646
  • Мнения: 7 898
Теzenis са  по бюджетата марка на Intimissimi -Calzedonia, Така, че не очаквайте особено високо качество.
Има и попадения , но не винаги.
Тезенис имаха една колекция бански на Рита Ора и бяха чудесни.

# 647
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Възможно е
По принцип не следя марката и рядко влизам в техни магазини, само когато искам да проверя нещо, което съм харесала в сайта им.
Обикновено следва разочарование.

# 648
  • Мнения: 7 898
Магазина им е пълна скръб, но явно си имат клиентела защото винаги е пълен.

# 649
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
По моите ширини  магазините им са по скоро празни, от колкото пълни, но щом не ги затварят явно имат  клиенти.
Пандемията затвори доста магазини.
Примерно от четирите  най близки мола, Intimissimi (и дъщерните и фирми) останаха само в единия, Massimo  също  , в останалите ги затвориха, както и в още десетки молове из града.
Най голям фраш е в магази итена Primark.Ако се загледа човек, с ред клиентите на даден мол, поне 75%  носят торба с покупки от там.

Последна редакция: пт, 20 май 2022, 12:49 от sl

# 650
  • Мнения: 5 267
Реших да си купя стягащо за бельо, взех някаки неща, но нито дават ефекта, който търся, нито са удобни. Целта ми е 2-3 см коремче да прибера.
След раждането се пробвах за една тясна рокля с такова нещо, но не успях да изтърпя и го свалих след няма десетина минути. Да ти кажа честно, ако са 2-3 сантиметра, голяма работа. По-добре не се измъчвай с пристягане. А как да ги прибереш? Както си ги добила - бавно най-вероятно? Ако вкараш в рутината си едно единствено нещо (примерно въртене на обръч) за кратък момент, но продължително време (примерно всеки втори ден по пет минути за, да кажем, три месеца), най-веротяно няма да усетиш как ще се приберат Blush

Само не се хващай на една седмица глад или една седмица картофи. Много са вредни тези режими, а към тялото си имаме и лице, което също иска да е свежо и здраво.

# 651
  • Мнения: 3 453
.....една велика дълга рокля на....
Снимка на великата рокля може ли?
Аз тия дни би трябвало да си взема готовата на гъсеници и ще я снимам 🙂

Ли Лу,
супер идея е това с обръча Heart
На същото мнение съм за режимите глад или една и съща храна дни наред.

Пратката от Paramidona ме чака в офиса на куриера

Хубава събота момичета Flowers Strawberry

# 652
  • Мнения: 2 399
Не я намерих онлайн, Ал, а съм навън. Ще я покажа при възможност.
Този тип е, от сатениран памук.

Става и за повод и за по - ежедневна употреба.
Аз съм тип правоъгълник, никога не съм имала ясно изразена талия и за нея купих бельото, определено изглеждам по - добре с него.

# 653
  • Мнения: 2 805
Здравейте момичета,

Имам нужда от малко помощ - моята фигура е пясъчен часовник, и имам страшен проблем с намирането на панталони. Не съм висока - 162, имам брич, който е видим, и съм относително слаба 48 кг.

Много от панталоните, дори и ХS са ми големи, или ако ми стават в ханша, са ми широки в талията. Дължините също, писна ми цял живот да подгъвам дънки и панталони. Ако някой модел ми стане - много често ми подчертава брича, или ме прави да изглеждам още по-ниска... или дори bulky. Драма е.

Моля, ако някоя от Вас има подобна фигура или е по-веща от мен да ми подскаже какви подходящи модели панталони да търся и КЪДЕ мога да ги открия и да не стоят като торба на мен, да не ме правят по-ниска или по-дебела.
Защото основно ходя със скини.

Да не говоря, че се зарибих да чета за Kibbe body types и съвсем ми се наби в главата да си сменя целия гардероб и стил. Буквално от месец чистя гардероба  си и най-голям проблем имам с панталони и ...обувки!

Избор и красиви обувки за номер 35 някой да е виждал ... няма, защото цял живот се мъча с моя малък крак.

Последна редакция: сб, 21 май 2022, 16:56 от *Serendipity*

# 654
  • Мнения: 39 316
Здрасти. Защо не пробваш да коригираш панталоните/дънките при шивач?

# 655
  • Мнения: 3 509

Избор и красиви обувки за номер 35 някой да е виждал ... няма, защото цял живот се мъча с моя малък крак.

Красотата нали била измерима според очите на гледащия, така че и за обувките няма норми, но пък избор има огромен. Има изобилие на размер 35, често на смешни цени. Всичко зависи от това да знаеш какво и къде да търсиш.
Скрит текст:

Скрит текст:

# 656
  • Мнения: 3 307
Да не говоря, че се зарибих да чета за Kibbe body types и съвсем ми се наби в главата да си сменя целия гардероб и стил.

Как успявате да следвате тези неща се чудя?
От обикновеното- топли и студени подтонове, форма на тялото и лицето се стигна до 12 сезона за цветотипа и 13 вида фигури.
Взимат всичко предвид без личността на човек, което е най- важното.

Според мен крайната цел не е да изглеждаме по- добре, а да купуваме и купуваме.

Буквално от месец чистя гардероба  си и най-голям проблем имам с панталони и ...обувки!

# 657
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Здравейте момичета,

Имам нужда от малко помощ - моята фигура е пясъчен часовник, и имам страшен проблем с намирането на панталони. Не съм висока - 162, имам брич, който е видим, и съм относително слаба 48 кг.

Скрит текст:
Много от панталоните, дори и ХS са ми големи, или ако ми стават в ханша, са ми широки в талията. Дължините също, писна ми цял живот да подгъвам дънки и панталони. Ако някой модел ми стане - мног често ми подчертава брича, или ме прави да изглеждам още по-ниска... или дори bulky. Драма е.

Моля, ако някоя от Вас има подобна фигура или е по-веща от мен да ми подскаже какви подходящи модели панталони да търся и КЪДЕ мога да ги открия и да не стоят като торба на мен, да не ме пraвят по-ниска или по-дебела.
Защото основни ходя със скини.

Да не говоря, че се зарибих да чета за Kibbe body types и съвсем ми се наби в главата да си сменя целия гардероб и стил. Буквално от месец чистя гардероба  си и най-голям проблем имам с панталони и ...обувки!

Избор и красиви обувки за номер 35 някой да е виждал ... няма, защото цял живот се мъча с моя малък крак.

Споделяла съм тук и преди съвсем базови неща.
И отново:
Скрит текст:




Би било улеснение за теб да се насочиш към физически магазини и/или сайтове, предлагащи Petite-линии. Peace
Произволен пример - тук и тук.

# 658
  • Мнения: 2 230
Нелоши обувки 35 номер има при Паоло Ботичели, обикновено изкуствена кожа. Качество няма да коментирам, с такъв крак и ракът е риба Grinning И в обувки.бг се намират разни марки, на разнообразни цени.

# 659
  • Бостън
  • Мнения: 13 488
Да не говоря, че се зарибих да чета за Kibbe body types...
Как успявате да следвате тези неща се чудя?
От обикновеното- топли и студени подтонове, форма на тялото и лицето се стигна до 12 сезона за цветотипа и 13 вида фигури.
Взимат всичко предвид без личността на човек, което е най- важното.

Според мен крайната цел не е да изглеждаме по- добре, а да купуваме и купуваме.
Склонна съм да се съглася, че всяка система залита в дадено физическо направление, но пък има доста теории, че личността често кореспондира със физически черти на тялото/лицето. На мен лично тези класификации, без да се втелясвам драматично в нито една от тях ми ми помагат да купувам много по-малко и по-избирателно.





^^^ Докато се има едно наум, че чистите типове са изключително, изключително редки и не се абсолютизира нищо всичко си е наред Wink

Последна редакция: сб, 21 май 2022, 17:09 от Agent Provocateur

Общи условия

Активация на акаунт