Модни консултации (Май, 2022) - 66

  • 56 625
  • 1 051
  •   1
Отговори
# 570
  • Бостън
  • Мнения: 13 479
И аз имам козирки последните години - съвсем плажни и (почти) градски за относително редките случаи, когато сме на горещо и навън, но щерката е почнала да ги ми краде! За мен е важно да мога да ги навивам и пъхам по чанти. Но се случва да забравя да подновя сънскрийн и да не си сложа козирката навреме и 9 месеца избелвам пораженията след това.
Скрит текст:
...

Последна редакция: ср, 18 май 2022, 16:15 от Agent Provocateur

# 571
  • Мнения: 3 435
Агент, точно такава шапка искам за града и плажа Simple Smile

outnocontact, хартия?
козирката е от 100% хартиен канап

# 572
  • Мнения: 31 154
Шапки нося много всякакви, но козирка в града не бих сложила. На плажа и то спортна, не сламена.

# 573
  • Мнения: 1 592
Не нося шапки освен на плаж, защото изобщо не се харесвам.

Танчитка, бежовото и аз много го харесвам и за мен се комбинира с всичко. Аз бих пробвала и с оранжево.

# 574
  • Мнения: 2 435
Агент, точно такава шапка искам за града и плажа Simple Smile

outnocontact, хартия?
козирката е от 100% хартиен канап
Хартиените ми топлят, поне тези които съм пробвала.
Моята е такава. Lilly Pulitzer и ми държи прохладно на главата. Може би зависи колко гъсто е преплетена.,

# 575
  • Мнения: 39 296
Копче, виж сайта бонхет(на английски). Георгиевa, има и козирки като на щерката на Агентката.

Последна редакция: ср, 18 май 2022, 12:22 от mariat

# 576
  • Мнения: 13 257
Не нося шапки като цяло, а ми се иска да го изградя като навик. Имам няколко, но рядко ги слагам в ежедевието, някак все е са ми подходящи за начина, по който се обличам в ежедневието на работа.  Освен с няколко рокли с други неща трудно ги връзвам.

# 577
  • Мнения: 7 898
С шапка само зимата, а  с такава козирка абсурд да се покажа из града. На плажа пък шапките ми служат да си покрия лицето като лежа Simple Smile.

# 578
  • Мнения: 2 649
Аз шапки съм носила само в детството си, ако се налага през зимата , мятам качулката. Сега- никъде и никога.
Много харесвам жени с шапки, себе си - не, изглеждам абсурдно .
Миналата година си взех капела от тези с надписите, сложих я за едни снимки и толкова. Имам лесно пигментираща се кожа от слънцето , но дори и това не може да ме накара да сложа шапка.
Козирката изглежда удобна, но предпочитам капели и идиотки пред нея .

# 579
  • Мнения: 2 815
Без шапка или качулка зимата не излизам, но за летни имам голям проблем. Всичко, което харесвам ми е голямо и не знам вече къде да търся. Така и не мога да си намеря подходяща, а ми отиват и ги харесвам.

# 580
  • Мнения: 13 257
Зимно време в студовете не излизам без шапка, но с зимните е много по-лесно. С палто и обикновена вълна шапка с хубав шал може да седи добре, с летните освен плажните ми е много трудно.

# 581
  • София
  • Мнения: 17 775
Искам да си взема едни фини като за 40 номер маратонки, които да са в нюд цвят и да си пасват с рокли, поли и т.н.
Но не искам да са тип кецове, не ми харесват. Мислех си за new balance велурените в бежово, но ако имате други идеи, ще ми е полезно.

# 582
  • Бостън
  • Мнения: 13 479
Агент, точно такава шапка искам за града и плажа Simple Smile
Не е шапка, козирка е Simple Smile
   

Във всекидневието не слагам, но пък мажа тонове сънскрийни и не вървя по улицата между 10-16 часа, но по ваканции се налага. A местните ни азиатки успяват да вървят със шапка или козирка И чадър за да се пазят от слънцето. Като им свикнеш на тях вече нищо не ти прави впечатление - някой и кофа да си нахлупи, че да се пази от слънцето няма да се обърне никой след него.
               

PS Разбира се, имам и най-обикновени бейзболни шапки, както и разни модели сламени, купувани по разни ваканции - тип борсалино и дори една драматично огромна, но шапка с диаметър цял метър става само за фотосесии на плажа (ако няма вятър!)

Последна редакция: ср, 18 май 2022, 15:15 от Agent Provocateur

# 583
  • Мнения: 3 767
Ах, обожавам ги тия шапки метър в диаметър, все ме сърбят пръстите да си купя и все се спирам точно, защото няма да има къде да я сложа дори веднъж.
Обикновено това не ми е фактор, като харесам нещо, нямам спирка докато не го купя, независимо колко е непрактично, но такава шапка наистина знам, че никога няма да я сложа и проявявам завиден селф контрол.

# 584
  • Мнения: 5 000
Искам да си взема едни фини като за 40 номер маратонки, които да са в нюд цвят и да си пасват с рокли, поли и т.н.
Но не искам да са тип кецове, не ми харесват. Мислех си за new balance велурените в бежово, но ако имате други идеи, ще ми е полезно.
Тези Найк изглеждат малки
https://www.nike.com/bg/t/dbreak-se-shoe-nMmps0/DM3346-101
https://www.nike.com/bg/t/internationalist-shoes-fZqVsl/DR7886-002
Аз си взех тези
https://www.nike.com/bg/t/air-max-90-shoes-nqglHB/DH8010-100
Малко по-обемни са, но не правят крака голям.

Общи условия

Активация на акаунт