Деп срещу Хърд

  • 365 264
  • 7 818
  •   1
Отговори
# 7 440
  • Мнения: 792
Джони също изглежда развълнуван на този  клип.
За да отбележа годишнината, ще изгледам още веднъж обявяването на решението на съдебните заседатели  Hug

# 7 441
  • Мнения: 3 654
Великолепната Камил в списание PEOPLE
“Адвокатът на Джони Деп Камил Васкес говори за присъдата 1 година по-късно и все още често си изпращат текстови съобщения с актьора”
Васкес добавя, че тя и нейните колеги планират да присъстват на една от концертите в турнето на Hollywood Vampires в Бостън по-късно това лято.
Относно глупостите, които поддръжниците на ах разпространяват, че присъдата е отменена със споразумението, Камил изрично добавя -
„Г-жа Хърд плати на г-н Деп, а не обратното. Искам да заявя много, много ясно“, казва Васкес. „Присъдата все още е в сила. Винаги ще е в сила и за вечни времена! И г-н Деп ще дари парите, които г-жа Хърд е платила за уреждане на жалбата, на редица благотворителни организации.“
“Може един ден да напишем книга, за това на което станахме свидетели в съда. Никога не казвай никога”
https://people.com/johnny-depp-lawyer-camille-vasquez-talks-verd … exclusive-7507334

# 7 442
  • Мнения: 39 248
Джони и адвокатката заедно ли са още?

# 7 443
  • Мнения: 3 654
Съдейки по профила й в Туитър и ИГ, да.

# 7 444
  • Мнения: 13 184
Ура! Харесвам я.

# 7 445
  • Мнения: 3 654
Спешно искам да знам на каква диета е! Браво, отслабнал е и изглежда чудесно!

P.S. Групата обяви, че в Турция ще свири безплатно и 100% от приходите от концерта в Истанбул, ще бъдат дарени за възстановяване на щетите от земетресението. Не обещани, а дарени!
Скрит текст:

# 7 446
  • Мнения: 589
Изглежда невероятно Джони. Много килограми е свалил, изглежда с 20 години по -млад. Heart Eyes

# 7 447
  • Мнения: 3 719
Я, какъв е хубав и строен само с един кат дрехи!
Благодарности на топлото време.

# 7 448
  • Мнения: 3 654
Ама тя наистина, наистина е получила предложение за филм за възрастни...
Мислех че е майтап.. ох ще се пръсна от смях....  Sweat Smile Sweat Smile Sweat Smile
Трябваше да приеме, друга оферта едва ли ще има. Sweat Smile
Скрит текст:

# 7 449
  • Мнения: 18 493
Сега и е момент да печели.

# 7 450
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Пък може и да е приела 🤣 иначе от де пари за вино и магистрали

# 7 451
  • Мнения: 3 654
Джони е с патерица. Вчера е сниман на хеликоптер в Лондон. А това което се подава от джоба на ризата му, ми прилича на обезболяващи.
Скрит текст:

# 7 452
  • Мнения: 3 654

Това не е потвърдено, просто аз така си мисля наблюдавайки активността й в соц. мрежи.
Всичките й харесвания са свързани по някакъв начин с него, понякога индиректно. Публикациите й са изключително редки, но и те са така. Тя го придружаваше в турнетата. Папараци я щракнаха до Джони в Стокхолм, Анди неволно или не, я засне във Вегас. Сторита със Sparkling Heart , заключени акаунти, загадъчното "времето ще покаже", снимка в профила на Houseofhabit на Джони и някой друг зад притворена врата, чието лице е скрито от въпросителен знак и текста "понякога чакането си струва", факта че никой от кръга на Джони не иска да говори за нея, сякаш е най строго пазената тайна, внезапното решението на Джони да заживее в Лондон и да зареже Франция... знаците са там, дали съм права ще се разбере един ден.
И двамата изключително много пазят личният си живот извън прожекторите. Няма нито една снимка на децата й или близките й в профилите й. Тя е адвокат и специалността й е цитирам " защитата на поверителността на клиентите от неоправдано проникване в личният им живот и медийно внимание... Тя се занимава с рисковете за неприкосновеността на личния живот и репутацията на хора с висока нетна стойност, като работи с ефективни стратегии за защитата им."
Мисля че е идеална за него. Надявам се и той да мисли така. Sweat Smile

А обвиняемата обмисляла написването на книга, защото "не можела да се примири с мисълта, че е разкрита като лъжец, докато бившият й се завръщал в киното." Статията е на Radar Onlaine.
Съмнявам се че този път ще намери застраховател, който да я застрахова срещу потенциално ново дело за клевета и да поеме разходите й.

# 7 453
  • Мнения: 679
Постът ѝ в Instagram има над 1000 - любимото ми изречение в тази "статия" - мярка за многото фенове на Търд - около 1000 🤣

https://webcafe.bg/kino/ambar-hard-prodalzhavam-napred-takav-e-zhivotat.html

# 7 454
  • Мнения: 3 654
Момчетата са кацнали в Румъния. Патерицата му е на пода.
Остават още 4 дни.
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт